İçeriğe Yönlendir

Kırmızı Şimşek

Cihat Küçükay

Recommended Posts

Barış AÇIL

Hayırlı olsun Cihat bey...
Bence o fiyata alınacak en mantıklı araci almışsınız iyi günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
4 gun kiralik kullandim [emoji23]tavsiye etmem [emoji23][emoji23]yakiti iciyo[emoji23]
Bu şimdi mi söylenir [emoji12]
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Ooo hayırlı olsun, bunların heçbeklerinin tipini seviyorum, havalı büyük güzel duruyor, bakalım kullanıcı yorumlarını yakıt ve cebe etkisi konusunda yorumlarını bekliyoruz artık [emoji4]

:nazar:

nazar boncuğunu ihmal etme....
İlk izlenimler ;
- Eski aracıma göre yüksek, sanki yeti sürüyor gibiyim. Yol hakimiyetini arttırıyor.
- Tablet ekran dokunmatiği çok iyi. Aynı telefon ekranı gibi. En sevdiğim şeyde klima kontrollerinin ayrı olması.
- Bu sene Fiat hiç otomatik vites çıkaramamış. Bu araç otomatik olsa süper olurmuş
- Fiatın değişen amblemi önde güzel duruyor ama arkada hâlâ eski amblem var. Garip geldi.
- Malzeme kalitesi, işçilik fena değil.
- Tüketim ilk 2000-3000 km boyunca yüksek olacaktır. Şu anda 7 lt civarında, zamanla daha iyi olur diye düşünüyorum.
- 1.4 atmosferik motor dolu iken yokuşlarda zorlanır mı diye endişeleniyordum. Yok gayet güzel gidiyor.
- Dizelden sonra araç bize çok sessiz geldi, sanki elektrikli araba gibi [emoji41].
- Bagajın 520 olması büyük avantaj, eski bagajı aratmadı.

Ayrıca not; ben cross almaya gittim. Hanım sedana takıldı, yoksa cross çok hoş. Üstüne üstlük cross orta donanım (urban) sedan lounge donanım ile yakın fiyatta (4000 TL daha pahalı).
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Hayırlı olsun maşallah diyelim Allah nazarlardan saklasın:nazar: kırmızı çok yakışmış ablamlar iki ay önce croos aldı aynı motor bir alt paket füme bence parasını sonuna kadar hak eden iyi bir tercih. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

azda geyik yapalım :selo: :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
M. Asım Kahraman
Ali Cihangiroğlu yazdı:

azda geyik yapalım :selo: :D

Geyik kısmı bir tarafa videoda araç devirli yokuş çıkmasına rağmen gayet sessiz geldi bana.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın.

Eller serbest bagaj açma var mı ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın.
Eller serbest bagaj açma var mı ?
Yok hocam, onun için ekstra plus paket gerekiyor [emoji41]
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)

Arkadaşımda bu arabanın aynısından var. Her gün benim gibi işe gidip gelmekte kullanıyor. İstanbul trafiğini bilirsiniz. İşte o trafikde 19 km yolu 40 dakikada alıyor. Ne yazıkki arkadaşımın arabası 2019 model ve 6000 kmde 1 litre motor yağı kayboluyor. Arabası lpgli değil. Lpgli olanlarda çok daha fazla yağ yakıyor.

Lpg takanların %99u Benzinli kullananların %50 si motor yağ yakıyor diyor. Ama sizin aracınız fabrikanın en son güncellediği modellerden. 

Yağ yakacağını düşünmüyorum. Ama lpg de tavsiye etmiyorum. 5,5 litre tüketim ile güzel güzel binilir. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Darbaz yazdı:

Arkadaşımda bu arabanın aynısından var. Her gün benim gibi işe gidip gelmekte kullanıyor. İstanbul trafiğini bilirsiniz. İşte o trafikde 19 km yolu 40 dakikada alıyor. Ne yazıkki arkadaşımın arabası 2019 model ve 6000 kmde 1 litre motor yağı kayboluyor. Arabası lpgli değil. Lpgli olanlarda çok daha fazla yağ yakıyor.

Lpg takanların %99u Benzinli kullananların %50 si motor yağ yakıyor diyor. Ama sizin aracınız fabrikanın en son güncellediği modellerden. 

Yağ yakacağını düşünmüyorum. Ama lpg de tavsiye etmiyorum. 5,5 litre tüketim ile güzel güzel binilir. 

Belki Evaporation loss (Noack) oranı yüksek bir yağ kullanmışlardır. Ya da motora uygun değildir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ali Darbaz yazdı:

1.4 mü?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...