İçeriğe Yönlendir

Ankara İçi 2.el Spor Koltuk

Ramazan Alptekin

Recommended Posts

Ramazan Alptekin

SELAMUN ALEYKÜM. Ankara'da 2.el tek özelliği hafif olması ile koltuğu nerede bulabilirim ? Marka güvenlik fark etmez hafif olsun yeter.

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ramazan Alptekin yazdı:

SELAMUN ALEYKÜM. Ankara'da 2.el tek özelliği hafif olması ile koltuğu nerede bulabilirim ? Marka güvenlik fark etmez hafif olsun yeter.

@Serkan Toker ile irtibat kurun, çıkmalara fısıldayan adamdır..

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Çağlar Bayur yazdı:

çok sakıncalı, uyarması bizden: bu yüzden honda civic te sürücü vefat etti.

Nasıl olmuş Çağlar abi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Sarıkaya yazdı:

Nasıl olmuş Çağlar abi?

sektörde bilinir bu kaza, civic hafifletme operasyonu sonrası plakesi camlı, karton kapılı arabada dışarı uçmuştu, en son emniyet kemer ağırlığını da azaltmıştı, çoluğu çocuğu da vardı.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Çağlar Bayur yazdı:

sektörde bilinir bu kaza, civic hafifletme operasyonu sonrası plakesi camlı, karton kapılı arabada dışarı uçmuştu, en son emniyet kemer ağırlığını da azaltmıştı, çoluğu çocuğu da vardı.

Yazık olmuş :( en azından hayati unsurlarda orjinale sadık kalınmalı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

ne içim lazım tam olarak . mevzu tam hafiflikse plastik tabure kaynatın zaten güvenlik önemsizmiş

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

4 sene önce yurt dışından bir çift Sparco R100 temin ettim, 3 sene kadar takmayı düşündüm/araştırdım.

Orjinal ayakları koltuk fiyatında, sanayide üretilecek ayaklarda dengeyi tutturmak çok zor, yapacak adamı bulmak zor. Orjinal koltuğun ayaklarını kesip spor koltuğu takmak isterler. Orjinale geri dönüş olmaz. Bu durumda koltuk yüksek veya alcak olabilir. Sürüş pozisyonunu yakalamak zor iş. Ayrıca kızak gerekecek. Yükseklik ayarı olmayacak. Konfor zaten kaybolacak v.b.

Bu kadar durumdan sonra geçen sene sattım. Spor koltuk gerçekleştirmesi zor, gerçekleştirince çok şey kaybettiren bir modifiye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Saim Ulaş Yılmaz yazdı:

4 sene önce yurt dışından bir çift Sparco R100 temin ettim, 3 sene kadar takmayı düşündüm/araştırdım.

Orjinal ayakları koltuk fiyatında, sanayide üretilecek ayaklarda dengeyi tutturmak çok zor, yapacak adamı bulmak zor. Orjinal koltuğun ayaklarını kesip spor koltuğu takmak isterler. Orjinale geri dönüş olmaz. Bu durumda koltuk yüksek veya alcak olabilir. Sürüş pozisyonunu yakalamak zor iş. Ayrıca kızak gerekecek. Yükseklik ayarı olmayacak. Konfor zaten kaybolacak v.b.

Bu kadar durumdan sonra geçen sene sattım. Spor koltuk gerçekleştirmesi zor, gerçekleştirince çok şey kaybettiren bir modifiye.

aynen bu şekilde Ka ya önlere 2 adet monte etmiştim, orjinale de geri dönebilecek şekilde tabanı bozmadan, bir daha tövbe.... birini yaptım sanırken diğerini takınca simetri bozuk oluyor, çok uğraştırmıştı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...