İçeriğe Yönlendir

Kara Keçi

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

Kaç kişi almış 😒

Kendine gel len, 2000 lira diyo. :bambam:

200 binlik arabaya 2000 feda olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
İlkay BAŞARAN yazdı:

Hocam k4m nin sesini ilk beğenen sensin benim gördüğüm. Reno 9 gibi sesi var kullandığım en ruhsuz motor :D

Emekli gibi kullanınca evet öyle gibi ama gazı gıdıklayınca gayet güzel ses veriyor. Ben de ilk defa duydum beğenmeyeni abi :D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Çağlar Bayur yazdı:

200 binlik arabaya 2000 feda olsun

Bakımsa olsun, stopsa ona gelene kadar liste uzun, yukarda yazmış adam triger, amortisör vs :)

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Oğuzkan Erışık yazdı:

Emekli gibi kullanınca evet öyle gibi ama gazı gıdıklayınca gayet güzel ses veriyor. Ben de ilk defa duydum beğenmeyeni abi :D

Açık filtre ile çok denedim. Alfa- marea sesinden sonra kötü geldi bana. Çocuklar varken emekli gibi kullanırım o kısım evet.

Benim araba bu videodaki

Bu da mareanın sesi. Yanımda çocuk varmış hatta :)

Alfanın videosunu bulamadım.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

[mention]Sani Gerşon [/mention], auto bişey yazmaz. Talep ihtiyacı olunca modern 4x4 araçlar gibi kendiliğinden devreye girer. Misal rampada sert kalkış veya agresif sürüş filan. Lock bir tek kaygan zeminde

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

Bakımsa olsun, stopsa ona gelene kadar liste uzun, yukarda yazmış adam triger, amortisör vs :)

1 lt benzin 8 tl olmuş, bf goodRİCH yakışır

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayırlı olsun gardaşım, aracı kurcaladım biraz, bi değişik, kah güldüren kah eğlendiren özellikleri var. Genel anlamda beğendim, biraz ön yargılı imişim onu fark ettim. İçi de pek bi diri temiz duruyor, senin elinde pek eskimez. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

[emoji3478] Hasan hayırlı olsun. İki haftadır Artvin, Şavşat,Ardahan taraflarındaydım dağ taş Duster, taksiler de dahil iş görmese bu kadar talep olmazdı herhalde. Güzel günlerde kullan kazasız cezasız arızasız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Çağlar Bayur yazdı:

bf goodRİCH

Bi abimiz yeni araba hediyesi olarak alacak bana 4 adet

RichKing :D 

Köksal Yılmaz yazdı:

Hayırlı olsun gardaşım, aracı kurcaladım biraz, bi değişik, kah güldüren kah eğlendiren özellikleri var. Genel anlamda beğendim, biraz ön yargılı imişim onu fark ettim. İçi de pek bi diri temiz duruyor, senin elinde pek eskimez. 

Ön yargıları kırmak lazım.

Fransızca öğreneceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
[mention]Sani Gerşon [/mention], auto bişey yazmaz. Talep ihtiyacı olunca modern 4x4 araçlar gibi kendiliğinden devreye girer. Misal rampada sert kalkış veya agresif sürüş filan. Lock bir tek kaygan zeminde
Biliyorum abi. Ancak auto mod ta donerken bile calissa sikinti. Bu sebeple mumkunse asfaltta sadece 2wd.
Auto kullanan cok diff i dagilmis arac gordum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hasan hocam hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. 

Yorum bağlantısı
Oktay Göktaş

[emoji3478][emoji3478][emoji3478] kazasız belasız inşallah. Hayırlı uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Hayırlı olsun güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hayırlı uğurlu olsun, birazda yüksekten bakmak lazım 😊 

Yalnız stoplar güzelmiş 😅

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

yahu Destur almak alakaya maydonoz gibi olmuş. Üstelik atmosferik araba. Duble şarjlı son teknolojiden, bu eski ilkel arabaya geçmen ters lköşe yaptırdı. 

Hayırlı olsun. Atmosferik dünyasına hoş geldin. Senide aramızda görmekden mutlu olduk : D 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun güzel günlerde sağlıklı sıhhatli binmeyi nasip etsin rabbim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş

hayırlı olsun,güzel günlerde,bozuk yollarda kullanın :)

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Fransıza geçmeyen kaç kişi kaldı bu arada 😀

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Hayırlı olsun ihtiyaca uygun güzel tercih :nazar:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selçuk Bakış yazdı:

Fransıza geçmeyen kaç kişi kaldı bu arada 😀

Benz bile geçti, geçmeyen kalmasın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...