İçeriğe Yönlendir

Benzin Gösterge Sorunu

Macit Aliyev

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Sani Gerşon yazdı:
Oğuzkan Erışık yazdı:
Sani abi sen bilirsin emoji4.png Yeni konu açmadan buradan sormak istedim.
Benim fluence da hız ve devir ibresi stop etsem de 0 da durmuyor. Hız ibresi 5in üzerinde duruyor. Devir de dipte durmuyor. Bunun adaptasyonu var mı ? göstergenin söketini söküp taksam düzelir mi ? Ne yapmak lazım ?

Foto gorebilir miyim? Kadran kalibrasyonu var ama ise yarar mi bilemiyorum.

İş çıkışı göndereyim abi. Mazotu da fulledim son çizgiden biraz ilerde duruyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:
Oğuzkan Erışık yazdı:
Sani abi sen bilirsin emoji4.png Yeni konu açmadan buradan sormak istedim.
Benim fluence da hız ve devir ibresi stop etsem de 0 da durmuyor. Hız ibresi 5in üzerinde duruyor. Devir de dipte durmuyor. Bunun adaptasyonu var mı ? göstergenin söketini söküp taksam düzelir mi ? Ne yapmak lazım ?

Foto gorebilir miyim? Kadran kalibrasyonu var ama ise yarar mi bilemiyorum.

ZbAZn.jpg

Kontak kapalı bu an.

tarihinde Oğuzkan Erışık tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Evet biraz yüksek. Bence bi kalibrasyon iyi olur. Ancak DDT4all ile yapılabiliyordu. Yetkili servise de sormakta fayda var.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Sani Gerşon yazdı:

Evet biraz yüksek. Bence bi kalibrasyon iyi olur. Ancak DDT4all ile yapılabiliyordu. Yetkili servise de sormakta fayda var.

Frenden çekip en ufak hareket aldığında 10km/h ye çıkıyor ibre. Hız sabitleyicinin devreye girdiği hızlarda deniyorum bir problem görünmüyor sayısal ile gösterge arasında. Teşekkür ederim abi. Şanzımana bir güncelleme yaptıracağım onu da hallederim o ara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...