İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam

Oğuzkan Erışık

Recommended Posts

Oğuzkan Erışık
Çağlar Bayur yazdı:

kötüyü anma :rofl:

Sen başlattın :crazy::fiuw:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Oğuzkan Erışık yazdı:

Sen başlattın :crazy::fiuw:

oo komiklikli sohbet başlamış. Neydi arıza? Dizel ve şanzıman. Neyse bir şey demiyorum :ohooh: 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

oo komiklikli sohbet başlamış. Neydi arıza? Dizel ve şanzıman. Neyse bir şey demiyorum :ohooh: 

3 harfli markette kampanya varmış. Pil satıyorlar sıradan pillerden iyiymiş diyorlar. Yarın ihtiyacın olur belki :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sürmeli yazdı:

Geçmiş olsun, tam LED satayım diyecektim vazgeçtim :flowers:

Sağol abi.

Bu kadar acının üzerine hediye etmen lazım bence, zaten kullanmıyon :biggrin:

Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Sonra herkes karşı çıkıyor. Yarı otomatikler masraflı işte arkadaş. 8 bin beyin, daha kavraması var, mekatronik var. Girişmişken hepsi yapılsın desen 40 binlik olursun. 

Tork konvertörü candır. Varsın biraz fazla yaksın. İstenen araçta erişilebilir bir tork konvertörlü otomatik seçenek yoksa da manuel candır. Yapacak bir şey yok. 

Geçmiş olsun @Oğuzkan Erışık hem hastalık için hem araba için. 

@Tansu Kalafatoğlu dizelin enjektör maliyetini kabul ediyoruz, yani direk enjeksiyonlu her motorda eninde sonunda karşılaşılacak sonuç. Ama en azından fiyat makul. Yarı otomatik deyince :onder:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Murat Sahın yazdı:

Sonra herkes karşı çıkıyor. Yarı otomatikler masraflı işte arkadaş. 8 bin beyin, daha kavraması var, mekatronik var. Girişmişken hepsi yapılsın desen 40 binlik olursun. 

Tork konvertörü candır. Varsın biraz fazla yaksın. İstenen araçta erişilebilir bir tork konvertörlü otomatik seçenek yoksa da manuel candır. Yapacak bir şey yok. 

@Tansu Kalafatoğlu dizelin enjektör maliyetini kabul ediyoruz, yani direk enjeksiyonlu her motorda eninde sonunda karşılaşılacak sonuç. Ama en azından fiyat makul. Yarı otomatik deyince :onder:

Her güzelin bir kusuru var tabi, bu fiyatlara en iyisi yarı otomatik. Tam otomatik bu araçta olsa alır mıydım, alırdım. Çift kavrama gibi sorunlu değil ama tam otomatik gibi sağlam da değil. 2sinin arası gibi

Oğuzkan Erışık yazdı:

Sağol abi.

Bu kadar acının üzerine hediye etmen lazım bence, zaten kullanmıyon :biggrin:

Ederdim aslında ama durumlar biliyorsun :D

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

ben yakaladım. İsterse mazot filtresi arıza versin :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Oğuzkan Erışık yazdı:

3 harfli markette kampanya varmış. Pil satıyorlar sıradan pillerden iyiymiş diyorlar. Yarın ihtiyacın olur belki :crazy:

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Şu pillerden alırken bir tane de bana alsana, ofisteki duvar saatinin pili bitmiş :crazy:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Allahtan senin araba pilli be abi. Yoksa motor sesinden nası duracaktın içerde? Sahi cırcır böcükleri hangi ayda ötüyordu ? 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Oğuzkan Erışık yazdı:

Allahtan senin araba pilli be abi. Yoksa motor sesinden nası duracaktın içerde? Sahi cırcır böcükleri hangi ayda ötüyordu ? 

images?q=tbn:ANd9GcSEsV5efaNPGfmyZkpyldM

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Geçmiş olsun, ansızın gelmesi sıkıntı Allah ödeme zorluğu vermesin.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Selçuk Bakış yazdı:

Geçmiş olsun, ansızın gelmesi sıkıntı Allah ödeme zorluğu vermesin.

Enjektörleri zaten bakıma sokacaktım ama içinin bu kadar dağıldığını bilmiyordum. Şanzıman beyni sürpriz oldu. Amin abi sağol

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oğuzkan Erışık

Acısıyla tatlısıyla geçirdiğimiz bir süreden sonra kendisi ile vedalaştık bu sabah. 

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Oğuzkan Erışık yazdı:

Acısıyla tatlısıyla geçirdiğimiz bir süreden sonra kendisi ile vedalaştık bu sabah. 

Hayırlısı, inşallah yenisi yoldadır

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sürmeli yazdı:

Hayırlısı, inşallah yenisi yoldadır

Yolda değil park yerinde 😅

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Oğuzkan Erışık yazdı:

Yolda değil park yerinde 😅

O zaman varmış mekana, konu ne zaman :) 

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sürmeli yazdı:

O zaman varmış mekana, konu ne zaman :) 

Konu ana sayfada😄

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...