İçeriğe Yönlendir

2022 Model Mazda CX5

Onur Tunç Aldı

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Ümit Türk yazdı:

Peki tavsiye eder misin? 

Türkiye piyasasını düşünürsek? 

Bağımlılık yapar :) ama lpg’siz çok yakar. Manuelleri dizel var. Ford ile aynı 1.6 psa motoru. 

alırken bakımlısını bulursan sıkıntı yok. 3 sene severek kullandım. Satarken çok üzüldüm 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bağımlılık yapar :) ama lpg’siz çok yakar. Manuelleri dizel var. Ford ile aynı 1.6 psa motoru. 

alırken bakımlısını bulursan sıkıntı yok. 3 sene severek kullandım. Satarken çok üzüldüm 

Bu kasaları çok beğeniyorum.  Otomatiklere bakıyorum şuanda. Bakalım neler olacak. 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

2009-2013 mazda 3 BL kasa. Bende impressive donanım vardı. Kör nokta, ön cam rezistans, bel desteği, far yağmur sen gibi bir sürü donanımı vardı

kablosuz varmıydı ? 🤭

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

kablosuz varmıydı ? 🤭

Pilli var olur mu 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Evet consumer reports raporları var her sene çıkıyor. Bağımsız para ile satılan yayınları var. O yayınlarda sahibine en az sıkıntı çıkaran markalar listesinde mazda en üstlerde oluyor hep. 

ülkede motor hacmine göre vergi alma olayı kalkarsa mazda biraz daha satış rakamlarını yükseltir. 

mesela ben kesinlikle mazda 6 alırdım. Ama 2.0 olunca olmuyor

1,6 dizelleri de çok az arıza yapıyordu bildiğim kadarı ile motoru da ford veriyordu . 

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Büyük sınıf araçlarla pek aram olmadı (beğenme babında yani, zaten satın alamıyoruz orası ayrı :D).

CX 3 hoşuma gitmişti. Şimdi yeni favorim CX 30 :) 

mazda-cx-30.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı
kablosuz varmıydı ? [emoji2960]

Kablosuz yoksa bir işe yaramaz [emoji6]
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...