İçeriğe Yönlendir

Motorin ve Benzinde Fiyat Değişimleri

Murat Öngür

Recommended Posts

İlkay Başaran
Mehmet Ozyurek yazdı:

4 senede C5 bile 10'a katladı ya. 

Bi maaş katlamıyor. 

Şükür bugğn de doyduk.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Hangi sıfır nerde bilemiyorum valla Sani.

4 liralık motorinden 40 liraya gelmişiz. 

Hedef 2 euro

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Uzunoğlu yazdı:

Hedef 2 euro

Benim maaş da 1750 euro olursa hiç sıkıntı yok.  

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

valla 60 tl yakışır bence. 14 tl ye çıktığında millet tıntın gidiyordu artık yardır yardır gidiyorlar. demekki psikolojik eşik aşılmış.

yakıt 40 tl olduğunda pazar günü yolların bomboş olması lazım. haftasonu bakarsınız nasıl diye.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Valla ben trafik yüzünden işe toplu taşımayla gidiyorum. Ama yollarda rekor düzeyinde araç var. Giderek de artıyor.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Macit Aliyev yazdı:

Valla ben trafik yüzünden işe toplu taşımayla gidiyorum. Ama yollarda rekor düzeyinde araç var. Giderek de artıyor.

sıkıntı yok. Özel okullar dolu. Benzin parası mı koyacak :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Gitmesi gereken, ne yaparsanız yapın gidiyor. 

Elbet gidemeyenler, kontak kapatanlar vardır. 7500 lira maaş alan emekli gitsin de göreyim. Yardırsın da göreyim. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Giden yine gidiyor. Benim ev-iş arası 30 km, ben de arabayla giderim ama unutulan şu. Arabaya binen parasını kendi cebinden veriyorsa (belirli bir kesim hariç tutarsak) mutlaka başka bir yerden kısıyor. 

Yorum bağlantısı
Ersev Kaya
Macit Aliyev yazdı:

Benzin benim eksik yanım ne dedi ve 1,64 TL yükseliyor yarından itibaren.

LPG yi unuttular.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Ozyurek yazdı:

Gitmesi gereken, ne yaparsanız yapın gidiyor. 

Elbet gidemeyenler, kontak kapatanlar vardır. 7500 lira maaş alan emekli gitsin de göreyim. Yardırsın da göreyim. 

hepsimi gitmesi gereken? hepsimi müdür saat 9 da. ankaraya gel sabah çıkalım bir gör. herkes tek başına arabalarında. keyifler yerinde ben diyeyim.

saat akşam 5 gibi şaşmaz oto sanayisi kilit oluyor. 5 te hangi özel sektör mesaisini bitiriyor. herkesmi memur? birsürü boşgezenin boş kalfası vardır yoksa durdurup tespit edebilseydik. biz mümkün olduğunda iki kişi gidip geliyoruz kendi iş yerimize. daha ne yapalım. 36 km mesafe, toplu taşıma yok.

Ersev Kaya yazdı:

LPG yi unuttular.

tam v8 amerikan a uygun oldu fiyat.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan
Doğan Arşiray yazdı:

tam v8 amerikan a uygun oldu fiyat.

Ama apaçi şahin tayfası tadını çıkartıyor. :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ersev Kaya yazdı:

LPG yi unuttular.

Yoo yakin Zamanda zam yerleştirdiler. Mazota gelen 1 2 lira lpgye gelen 1 2 lira oransal olarak aynı değil.

Mazota 2 lira zam %5 koyarken LPG ye 2 lira zam %12 koyuyor.

Daha yeni 1.6 TL mi ne zam yedi yaklaşık %10 yani aynı orana gelmesi için mazot biraz daha zamlanmali  :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Ersen Tapan yazdı:

Ama apaçi şahin tayfası tadını çıkartıyor. :f1:

bir bitmediler zaten. gece gece egzos sesi yapan moronlar.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Doğan Arşiray yazdı:

hepsimi gitmesi gereken? hepsimi müdür saat 9 da. ankaraya gel sabah çıkalım bir gör. herkes tek başına arabalarında. keyifler yerinde ben diyeyim.

saat akşam 5 gibi şaşmaz oto sanayisi kilit oluyor. 5 te hangi özel sektör mesaisini bitiriyor. herkesmi memur? 

Onlara yapacak bir şey yok.. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Aynı iş yerine ayni lokasyondan 4 kişi geliyoruz 4 ayrı araba. 4 ayrı otopark. Toplu gelince getirene özel şoför muamelesi yapılıyor :)

kimse kimseyi taşımak istemiyor :P

• Beğen 1
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)

arabalara otopark yol kalmadı istanbulda. zenginiz abi. çatır çatır yiyoruz. yakıt 100 lira olsun yine aynı olacak. 

Doğan Arşiray yazdı:

bir bitmediler zaten. gece gece egzos sesi yapan moronlar.

hindistan polisi gibi kulağını tutacan egzoza bağırtcan :D 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
  • Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Herşey o kadar pahalandıki dışarıda haftasonu yemek yeseniz 400 500 tl tutuyor, bir depoya 2000 tl vermek zor gelsede diğer aksiyonlar yanından kabul edilebilir kalıyor.

Az yakmaya falan çalışmıyorum artık, yavaş gitsem 2.5 tl yakacak basınca 3.5 tl, 3.5 tl yaksın zaten yanan yanmış.Doldurup binemediğim zaman çekerim garaja yada satarım çokta ihtiyacım yok yaz ayları hariç.Haftada 2 3 gün keyfi biniyorum eşim ile, servis imkanım var şükür.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Oğulcan Akıncıoğlu yazdı:

2.5 tl yakacak basınca 3.5 tl,

yüzde 30 az yakması daha iyi değilmi? bir depoda iki kişi yemek yer dışarıda o fark ile.

Ümit Türk yazdı:

arabalara otopark yol kalmadı istanbulda. zenginiz abi. çatır çatır yiyoruz. yakıt 100 lira olsun yine aynı olacak. 

hindistan polisi gibi kulağını tutacan egzoza bağırtcan :D 

bence kulağına tutmayacaksın

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hız sabitleyici kullanmıyorum artık, o kadar değerli bir ürünü kendim harcarım üstüne basa basa :D 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu
Doğan Arşiray yazdı:

yüzde 30 az yakması daha iyi değilmi? bir depoda iki kişi yemek yer dışarıda o fark ile.

bence kulağına tutmayacaksın

Haklısın abi, şöyle bir psikoloji olmaya başladı bende.Atıyorum xxx km yol gittim vay be o kadar dikkat ettim amma çok tuttu diyorum ücretini öderken.

Dikkat etmeyince, "Çokta dikkat etmedim yakmış işte diyorum :)" daha az stres oluyorum.Basmaktan kastım, tüketim odaklı kullanmamak diyeyim.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Aynı iş yerine ayni lokasyondan 4 kişi geliyoruz 4 ayrı araba. 4 ayrı otopark. Toplu gelince getirene özel şoför muamelesi yapılıyor :)

Bizim bir tanıdık 4 arkadaşla gidiyordu işe. Her hafta biri sürüyordu, yakıtı da süren alıyordu. Araba da ortaktı. 

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Beyaz yakalı işçi sınıfı tripleri :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Yanında biri varken yakalanınca da korsan taksi muamelesi görebiliyorsun. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...