İçeriğe Yönlendir

Motorin ve Benzinde Fiyat Değişimleri

Murat Öngür

Recommended Posts

Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

1 liraya yakın indirim bekleniyor

İniyor gibi yapacak ama inmeyecek ÖTV sağolsun 😁

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Canımızı yakıyor bu iş artık. Hadi şöyle bir gezelim durumu yok artık. 😟

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gencay Bengli

Olay çığrından çıktı. Çalışmak için yaşıyoruz artık. Bu nedir ya !

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Gençler amcalarla dalga geçiyor ama, istasyona gidince mazot bulabilmenin kıymetini anlamaya başladık, fiyat ikinci planda şu an.

Kullanımı azaltacak derecede zam yapılması, bununla birlikte belediyelerin de koordine şekilde toplu ulaşımı iyileştirmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Ersen Tapan yazdı:

Referanslarımız için Tıklayınız..

Tıklanmıyor 😅

Liste uzun sanırım 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben tüketimi 5 litreye düşürdüm bugün.  
Daha fazla fakirleşemem.  Benden bu kadar. 

• Beğen 2
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Gencay Bengli yazdı:

Olay çığrından çıktı. Çalışmak için yaşıyoruz artık. Bu nedir ya !

Bence yaşamak için çalışıyoruz. Çalışmak için yaşayanlar japonlar. 

Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Erkan Işık yazdı:

Giderken abanma 120 yi geçme V6 gibi yakmaya başlar ozaman

Pistonlar kurum bağladı, dpf tıkandı artık :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Ümit Türk yazdı:

İndirim haberleri doğru mu ?

Neyi indirmişler. İnen sadece bizim alım gücümüz. 

• Beğen 1
  • Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Yarından itibaren benzine 4938 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı uyarınca maktu ÖTV tutarında %24 ile %30 artış yapıldı. Bu artış farkına ayrıca %18 KDV de eklenecektir bunun anlamı nedir

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Doğan Arşiray yazdı:

artış mı? zaten iki gün önce artmadımı?

resmi gazeteden murat batı paylaşmış indirim gelmiş mazot ve benzine  benzinde indirim yapmamak için alınan bir karar olabilirmi

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkan Işık yazdı:

resmi gazeteden murat batı paylaşmış indirim gelmiş mazot ve benzine  benzinde indirim yapmamak için alınan bir karar olabilirmi

Ben göremedim resmi gazete’de??

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Erkan Işık yazdı:

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yeni değilmiş bu. İndirim olunca benzinde eşek mobilden dolayı ötv’ye gitmiş. Yani benzinde az indirim olacak

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Erkan Işık yazdı:

Yarından itibaren benzine 4938 Sayılı Cumhurbaşkanı Kararı uyarınca maktu ÖTV tutarında %24 ile %30 artış yapıldı. Bu artış farkına ayrıca %18 KDV de eklenecektir bunun anlamı nedir

2020 gibi zam geldikçe, yakıttan alınan vergi indirilirdi, yakıttaki artış zam olarak yansımadı, şimdi yavaş yavaş geri konuyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

benzinde ötv'yi ittirecekleri cumartesi gününden belliydi -72+50 şeklinde. çok yerinde bir karar, doyurulmadık yandaş kalmaması lazım, 100 tl olur inşallah en kısa zamanda.

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Çağlar Bayur yazdı:

2020 gibi zam geldikçe, yakıttan alınan vergi indirilirdi, yakıttaki artış zam olarak yansımadı, şimdi yavaş yavaş geri konuyor

Çaglar abi 2013 de euro kuru 2,55 idi benzin 4,25 idi  1,60 euro idi benzin önü acık hala 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Akaryakıt Ürünlerinde ÖTV Düzenlemesi 01/03/2022 tarihinde geçerli olmak üzere Benzinde 49 KRŞ/LT indirim gerçekleşmiştir. İndirim oranı kadar ÖTV’de artış gerçekleştiğinden pompa fiyatlarında değişiklik olmayacaktır.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)
Erkan Işık yazdı:

Çaglar abi 2013 de euro kuru 2,55 idi benzin 4,25 idi  1,60 euro idi benzin önü acık hala 

olması gereken 30-35 aralığı bu hesap ile çıkıyor zaten. akaryakıt bir ürün değildir, ülkelerin stratejisidir. çocukların iyi şartlarda yaşaması için bugünden tasarlanan bir stratejidir

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Işık

Bu arada elektrikde indirim yapılmıs kdv 8 e limit de 240 kw cıkmıs  benzinden alıp elektrige takviye yapılmıs 

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal

Son güncelleme...

Bu gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına 96 kuruş, benzinin litre fiyatına 72 kuruş indirim yapılacak, LPG'de ise 33 kuruş zam uygulanacak.

Motorinin litre fiyatına gece yarısından geçerli olmak üzere 96 kuruş, benzinin litre fiyatına 72 kuruş indirim yapılacak, LPG'de ise 33 kuruş zam uygulanacak.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası'ndan alınan bilgiye göre, benzinde indirimin 49 kuruşu Eşel Mobil Sistemi'nden kaynaklı ÖTV'nin ikamesinde kullanılacak, 23 kuruşu ise pompa satış fiyatına yansıyacak.

Bu kapsamda, Ankara'da ortalama 17,10 liradan satılan motorinin litre fiyatı 16,14 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 17,01 liradan 16,05 liraya, İzmir'de 17,10 liradan 16,14 liraya inecek.

Ankara'da ortalama 16,88 liradan satılan benzinin litre fiyatı ise 16,65 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 16,79 liradan 16,56 liraya, İzmir'de 16,90 liradan 16,67 liraya inecek.

LPG'nin litresi Ankara'da ortalama 9,84 liradan 10,17 liraya çıkacak. İstanbul'da 9,74 liradan 10,07 liraya, İzmir'de 9,68 liradan 10,01 liraya yükselecek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...