İçeriğe Yönlendir

Kaç Liraya Traş Oluyorsunuz? - Efsane Konu

Mehmet Göktürk

Kaç liraya saç traşı oluyorsunuz?  

134 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez
Servet Aydın yazdı:

50 saç sakal yıkama

O değilde kadınlara acıyorum. Koca sektör birbirlerini çekemedikleri için erkeklerin elinde

Hadi orası berber, kuaför vs. Yahu koca uluslar arası şirket o kadar eğitimli 3-5 tane kadın yan yana bibirlerini yiyorlar. Erkek çalışanlar abi kardeş birbirlerine saygı içinde yıllarca çalışıyor. Dünyayı yönettiklerini düşünsene... Rabbim biliyor kime ne vereceğini.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Salgından önce 30, şimdi 50 (saç,sakal, yıkama, bakım herşey dahil)
Ama bence salgın olmasaydı da bu fiyatlara gelirdi.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

30 Tl veriyorum, küçük şehirler için normal galiba. Geçen sene eşim kesiyordu. Artık berbere gidiyorum, 1 sene aramadık, sormadık  berberi , küstü biraz.  :)

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Rakam yazmayayım ama arabanın motor hacmiyle orantılı diyeyim. :D 

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Mahallede en son pandemi öncesi kesime 25 tl veriyordum şimdi 35 tl olmuş. Pendik minibüs durağında biyer var, 18 tl kesim+yıkama, kesiminden de memnunum. Sakalları evde makineyle kirli yapıyorum. Meslekle kılığımın uyuştuğu söylenemez.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

İşyerime yakın 30 yıllık berberim 50 tl . Vakit yada sıra bulamadığımda evimin yakınındaki 70 tl . Pandemi sonrası fiyatlar %50 arttı burada. 

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

saç 25-sakal 20-bahşiş 5 benim berberde.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Ümit Türk yazdı:

Bir üstekini seç malum zam geliyor :D  azalmaz. 

abi zaten çırak gözümün içine bakarak sıhhatler olsun abi diyince yukarı yuvarlayıp 40a tamamlıyoruz :) 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Konuya farklı bir noktadan bakmak gerekir. Kafadaki saça bağlı bir durum. Adamın kafada saç yok 'bende evde kendim kesiyon yeağ' diyebiliyor. Enseyi makine ile almak başka bir şey saç tıraşı başka birşey. Fiyat farkları doğurur elbet. Bir de bunun kerpme oranı var tabiki. Ne traşı olursan ol 50 kaat fikis olabilir.

Yorum bağlantısı
Murat Azalma
Köksal Yılmaz yazdı:

Mahallede en son pandemi öncesi kesime 25 tl veriyordum şimdi 35 tl olmuş. Pendik minibüs durağında biyer var, 18 tl kesim+yıkama, kesiminden de memnunum. Sakalları evde makineyle kirli yapıyorum. Meslekle kılığımın uyuştuğu söylenemez.

ilyas vardı orada eskiden bizim lise dönemimizde. aydın büfenin ilerisinde.

ayrıca yolun düşerse dörtyolda toyotaya beklerim. çay kahve yemek ikramlarımız mevcuttur. :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Ünal

4 yıldır kendim oluyorum zaten saç yok, sakal tıraşı ile aradan çıkarıyorum.

Geçen hafta 2 haftalık saç sakal olmuştu üşendim berbere gideyim dedim, saç sakal 10-15 dk. 60TL

Daha da gitmem 2-3 günde bir saç sakal alıyorum jilet ile .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçen sene kesim 35 liraydı. Bir senedir gitmedim, evde kendim 4 numaradan başlayıp kenarları 0 numaraya kadar alıyorum. Enseyi de eşim alıyor. Bu sene 40 liradır diyerek 40 işaretledim.

Kısa saçı da hep severdim zaten, bundan sonra da zor giderim. Berbere ve yakıt almaya gitmeyi hiç sevmem. İkisi de bana çok zor gelir, zaman israfı gibi gelir. Hele berberde saç yıkama yapmak tam saçmalık bence. Zaten göbek var, ikiye katlanmak zor, bir de kafayı lavaboya sokup üzerimiz ıslanmasın diye uğraşıyorsun. Bir erkeğin en zayıf olduğu yer.

Şimdi tıraş makinemle mutluyuz. 

Yorum bağlantısı
Recep Demirci

Saç + Sakal (kısaltma) 50 alıyor benden helal hoş olsun.Çok seviyorum berberimi. :) Bugün akşam gideceğim kısmet olursa zam yapmamışsa sevinirim.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Yönetimi göreve  çağırıyorum. Forum  kuralları gereği  bir başka kişiyi  (bakınız profil  fotoğrafı) rencide edici mesajlar  yazmak yasaktır.  Olan var olmayan var arkadaş, kafanızdaki kıllardan ( saç mı deniyordu ona) az ötede  bahsedin. Bir de berber denmiş, çıkartamadım. Sanırım  otomotiv  sektöründe  bir meslek  grubu  kendisi.

• Beğen 2
  • Mutlu 6
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Beylikdüzü, 40 TL yıkama+saç kesimi. Çok da iyi ve kaliteli bir berberdir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İnan Çınar yazdı:

Yönetimi göreve  çağırıyorum. Forum  kuralları gereği  bir başka kişiyi  (bakınız profil  fotoğrafı) rencide edici mesajlar  yazmak yasaktır.  Olan var olmayan var arkadaş, kafanızdaki kıllardan ( saç mı deniyordu ona) az ötede  bahsedin. Bir de berber denmiş, çıkartamadım. Sanırım  otomotiv  sektöründe  bir meslek  grubu  kendisi.

servet sana gönderdiğim bi zamanla bi video vardı onu inan beye gönderebiliriz. İlle de başta olacak diye bir gerek yok. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ben hep 50 liralık traş oluyorum :p

Şaka bir yana 20 lira saç yıkama istemiyorum. Boğuluyorum kuaför saçımı yıkarken. Pirina sabunu kullanıyorum şampuan istemiyorum.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Önce yıka, kes, sonra tekrar yıka 30,00 TL Ense traşı bedava.

Yorum bağlantısı
Ali Gök

benim evin etrafında 3 4 tane berber var kimde sıra yoksa ona oluyorum. 

40 lira normal ücret eğer  hiç konuşmadan kesip 20 dk da işini bitiriyorsa 50 veriyorum. boş siyasi konular açıp soru flan sorup sohbet etmeye uğraşıp işi uzatıyorsa 40 veriyorum 

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Bahattin Akkaya

pandemi başladığında bizim berberde bir kaç bulaş oldu. Bunlardan biri vefat etti. O günden beri berberin kapısının önünden geçmiyorum. Saçları uzattım :) 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Gök yazdı:

benim evin etrafında 3 4 tane berber var kimde sıra yoksa ona oluyorum. 

40 lira normal ücret eğer  hiç konuşmadan kesip 20 dk da işini bitiriyorsa 50 veriyorum. boş siyasi konular açıp soru flan sorup sohbet etmeye uğraşıp işi uzatıyorsa 40 veriyorum 

Benim eski berber kadın programı izliyordu. Bazen kafayı tv'ye çeviriyor, 10 dakika yorum yapıyordu. Bir gün dedim ki işim acele, konuşmak yok, kes gideceğim, yine yapamadı.:D

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Pandemi başında traş makinesi aldım hep kendim traş oldum, eşim enseyi düzeltti. Geçen ay yahu bi berbere gideyim adam gibi traş olayım dedim, zaten alnım geniş (kel değilim :D ), berberin yaptığı traşın benimkinden farklı olmadığını görünce (30 tl) , bu ay gene evde kendim oldum.

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Saç sakal bıyık kesimi + yıkama + Fön + Saç Spreyi 35 tl veriyorum, doğduğumdan beri aynı berberde traş oluyorum :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...