İçeriğe Yönlendir

Ford Fusion Ses Problemi

Tayfun Çakır

Recommended Posts

Tayfun Çakır

Arkadaşlar 2004 fusion aracım sağ arka teker tarafından gelen tıkırt tıkırt diye bi ses var ve kesintisiz oluyor düzgün asfaltta giderken yok amortisör tozluklarıdır dediler kestirdim ama yine bitmedi. Dikkatimi çeken bişey oldu aracı yıkadığımda ve yağmurlu havalarda oluyor çamurluk içindeki bez gibi maddeden gelebilir mi başına gelen oldu mu daha önce 

Yorum bağlantısı
Erkan Işık
Tayfun Çakır yazdı:

Arkadaşlar 2004 fusion aracım sağ arka teker tarafından gelen tıkırt tıkırt diye bi ses var ve kesintisiz oluyor düzgün asfaltta giderken yok amortisör tozluklarıdır dediler kestirdim ama yine bitmedi. Dikkatimi çeken bişey oldu aracı yıkadığımda ve yağmurlu havalarda oluyor çamurluk içindeki bez gibi maddeden gelebilir mi başına gelen oldu mu daha önce 

Tayfun düz otoban asfaltda birşey yok peki çukur arvnavut kaldırım dönerken ne var

Yorum bağlantısı
Tayfun Çakır

Hayır öyle de bi fark yok sadece dediğim gibi ıslaklıkla alakalı şeylerde farkettim çok sinir bozucu bi ses dönüş veya kaldırımlarda normal her şey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Koltuk kilitlerine bant sarılı mı? sarın.

stepne zerzevatını sıkın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Aynısı başıma gelmişti arka koltuk kilit mekanizmasını bile değiştirmiştim ama geçmemişti. En son sağ arka el fren Kablosu plastik takozundan çıkmış ses yapıyormuş. Plastik cırt ile sabitleyince ses kesilmişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Çakır
Metin Uzunoğlu yazdı:

Aynısı başıma gelmişti arka koltuk kilit mekanizmasını bile değiştirmiştim ama geçmemişti. En son sağ arka el fren Kablosu plastik takozundan çıkmış ses yapıyormuş. Plastik cırt ile sabitleyince ses kesilmişti.

Bunu kendim kontrol edeceğim mutlaka tşk ederim 

Mehmet Göktürk yazdı:

Koltuk kilitlerine bant sarılı mı? sarın.

stepne zerzevatını sıkın

Tşk ederim mutlaka kontrol edeceğim 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Bora Ulter

Bir de sağ arka kampanayı açtırıp içine baktırmanızı öneririm. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...