İçeriğe Yönlendir

Kamyonet Ruhsatlı Land Rover Defender - Yarı fiyatına

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

serbest. satmıyorsan.

telefon kılıfı 100 tl , şarj ikram desem?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

kebabçılarda şarj ikram zaten vardı.

Çağlar Bayur yazdı:

oto yıkamaya 1 saat şarj bedava. hadi buyur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Spor salonu sahibi olsan mantıklı bir iş araç şarjı. Bisikletleri, eliptikleri bağla dinamoya, millet döndürsün dursun, arkaya bi akü odası. 

En çok kalori yakana her ay 100 tl ödül yaz kapıya, pedalları koparırlar.  

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ebrar Tüfek yazdı:

Spor salonu sahibi olsan mantıklı bir iş araç şarjı. Bisikletleri, eliptikleri bağla dinamoya, millet döndürsün dursun, arkaya bi akü odası. 

En çok kalori yakana her ay 100 tl ödül yaz kapıya, pedalları koparırlar.  

oyunlaştırma tekniği..ama çok az üretim oluyor ondan. oyun olarak anlamlı tabi. müzik sisteminin enerjisini ordan verirsen çevirdiği sürece müzik çalar. Ama bunlar hep yatırım. Ayrıca sertlik ayarı felan kolay olmaz.

Bi tane demo olarak yapılabilir tabi. hatta yapalım satışa koyalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

oyunlaştırma tekniği..ama çok az üretim oluyor ondan. oyun olarak anlamlı tabi. müzik sisteminin enerjisini ordan verirsen çevirdiği sürece müzik çalar. Ama bunlar hep yatırım. Ayrıca sertlik ayarı felan kolay olmaz.

Bi tane demo olarak yapılabilir tabi. hatta yapalım satışa koyalım.

Prototip üretildikten sonra geliştirilir hocam. Bi dişli düzeneği yaparız, sertlik ayarı için.

Çocukken bisikletimde pedala bağlı ön far vardı, bisikleti ne kadar hızlı sürersem farım o kadar aydınlık yanardı. Güzel birşeyler çıkar, salonda aylar yıllar hesaplayınca büyük bi enerji üretimi oluyor. 

Tarcanların dynosu varmı bilmiyorum, tamamen fikir, o adam dynoya dinamoları takıp bu sistemi kursa bedava mining bile yapar belkide, dükkanın önüne sabah namazı kuyruk başlıyor. Zaten ekspertiz dynoları gerçek değerleri vermiyor, dinamonun dönme kuvveti etkisinin çok bi önemi yok.

İşimi kurunca sürekli bişeyler yapmak denemek üretmek istiyorum, kafamda çok şey var ancak nakit ve ortam yok

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ebrar Tüfek yazdı:

Güzel birşeyler çıkar, salonda aylar yıllar hesaplayınca

henüz nişanlanmadın dimi? salona dinamo köşesi yapacam deme evde kalırsın billa

Ebrar Tüfek yazdı:

Tarcanların dynosu varmı bilmiyorum, tamamen fikir, o adam dynoya dinamoları takıp bu sistemi kursa bedava mining bile yapar

tam tersi, dyno acaip elektrik çeker, muazzam hem de

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

henüz nişanlanmadın dimi? salona dinamo köşesi yapacam deme evde kalırsın billa

Abi salon derken spor salonu ya, yukardaki konu için dedim :D

Yok şuanda çaktırmıyorum, forumdaki tecrübeli abilerimden öğrendiğim kadarıyla kredi kartı karşılığında serbestçe takılabiliyormuşuz. 

Mehmet Göktürk yazdı:

fikir çoğu kişide var zaten. yapabilmek önemli.

Hevesli olmak lazım, kendi işimi kurduğumda daha müsait olacağım, haftasonları kepenk arkasında deneme yanılma patlatma döngüsü içerisinde bazı şeyler yapmayı istiyorum tabikide. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

Tam yeni alınmış çiftliğe yapı marketten alınan ıvır zıvırı taşımak için kullanılacak zengin arabası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mehmet Göktürk yazdı:

yoğurt almaya yelteniyorum markette 20 lira. o ne abov diyorum. Görece iyi kazanan biriyim ülke ortalamasına göre. 

Eskiden tutup bıraktığım ürün çok fazla olmazdı. Şimdi çok olmaya başladı.

litresi 9 10 litradan aşağı olmayınca sütün... evde yapsak aynı paraya gelir belki.

süt = benzin olmalı :D

kola = su olmalı bence.  su yoksa benzin içsinler, su yoksa kola içsinler gibi deyişler üretebiliriz böylece.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

land-rover-serie-ii-for-sale-1968-land-r

:D

a59aff3877c9ac87a59bd7b53ea221cd.jpg

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
(düzenlendi)

Sanayide karşı komşumuzda series 1 var, tavanı açık, 1950 küsür modelli, yıllardır kapıda yatıyor, hala restorasyona başlamadı, mavimsi pas içerisinde bi rengi var. 8 sene olmuştur aynı yerde duruyor

Piyasası çok arttı, 110 luk 3.9 v8 çok güzel olurdu, düz boru egzozlu.

tarihinde Ebrar Tüfek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Mehmet Göktürk yazdı:

Ali bunu verelim:

tarla bahçe alma durumundayız, yapabilirsek o zaman ciddi ciddi düşünmeye başlayacağım...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

yalnız kafam karıştı haa, 3.0 dizel, ses güzel 300 hp, hımmm, clio sonrası yeni bir resim daha atayımmı :tongue:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ebrar Tüfek yazdı:

Sanayide karşı komşumuzda series 1 var, tavanı açık, 1950 küsür modelli, yıllardır kapıda yatıyor, hala restorasyona başlamadı, mavimsi pas içerisinde bi rengi var. 8 sene olmuştur aynı yerde duruyor

Piyasası çok arttı, 110 luk 3.9 v8 çok güzel olurdu, düz boru egzozlu.

series 1 çok ciddi para. restorasyonu da çok zor. konuşsana bi ne yapacak?

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Göktürk yazdı:

Dükkana geçince sorayım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Nihat Palolu yazdı:

Fiyatlar nasıl hocam?

senden para almıyoruz.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Mehmet Göktürk yazdı:

senden para almıyoruz.

Türkü söyleyeyim o zaman, para yerine geçer herhalde :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mehmet Göktürk yazdı:

Arabayı sordum, 30 yıldır o halde biniyormuş, kışın arkasına hardtop kasa geçiriyormuş, 30 yıldır günlük işe gidip geliyormuş. Ben hep aynı park yerinde görüyordum, sabah erken saatte oraya koyup akşam dönerken binip gidermiş, restorasyon yapmayacakmış. Araba bildiğin dökülüyor, lastikleri orjinal ince ebat, lassa ok144 ümsü birşey. Önde 3 koltuğu var, kadranlar ortada. Satarmı dedim, canını verir onu vermez dedi, hastasıymış. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...