İçeriğe Yönlendir

Fiber Adsl Tesisatı ve Sonrası..

Metin Mankal

Recommended Posts

Metin Mankal

24 mb paket ama hız testim böyle çıkıyor. Adsl 16 mb ken 13 ü geçmezdi..

land8.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Bizim sokakta da kazı vardı, bizim apartmana kazı yapıp uzatmalarına izin vermedik.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Sani Gerşon yazdı:

24mbps internet mi kalmış ya.

Benim evde kablonet var, 100mbps kullanıyorum, 110TL.

Benimki 25 mbps kablonet :) 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Kablonet güzel ama tv kanalları çok kötü. Bazı tv kanalları yok. 

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Evren Erakçora yazdı:

sadece internetini kullanıyorum, tv olarak standart uydu kullanıyoruz onda o kanallar var :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Evren Erakçora yazdı:

Hiç bir kanal kalmadı ki. 3-5 lira farkla Teledünya kullanın. Onda var bir sürü kanal.

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Metin Mankal

Evet yine ilk faturada kazıklandığımızı öğrendim..189 lira fatura gelmiş.40 lira nakil ücretiymiş..Tamam ona eyvallah..Faturanız 149 lira diyor dsmart..Daha bir ay olmadı telefonda görüştük hiç bir ücret değişikliği olmayacak diye garanti verdiler..105 lira olan faturama sadece 9 lira modem ücreti ekleneceğini söylediler..Ve bu gün diyorlarki o söylediğimiz sadece internet ücreti idi tv hizmeti ayrı faturalandırılıyor..Ve işin en garibi bütün suçu görüştüğüm müşteri temsilcisine yüklediler..Konuşmaları dinleyip tekrar geri dönüş yapacaklarmış..Ben aradaki 40 lira farkla batmam ama onlar benim gibi kandırdıkları binlerce kişiden kazandıkları 40 liralarla müthiş zengin oluyorlar..Ve hakkını savunacak hiç bir mercide yok maalesef..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan

Benzer bir durum superonline'da başıma geldi. Yurtdışına taşınacağım ve mevcut tarifem bitiyor. 3-4 ay daha internet kullanmak zorundayım evden çalışıyoruz. Aradılar tarifeniz bitiyor zart zurt. Yenilemek istemiyorum çünkü yurtdışına taşınacağım dedim. Aylık normalde 80-90 öderken en fazla 150 gelir bende öderim dedim. Taahhüt cezasını ödemekten iyidir. Eğer taahhüt yenilemezseniz 200 küsür aylık fatura gelecek, zaten yurtdışına taşınıyorsanız cayma bedeli yok rahat olun dedi, gülerek.. Eminmisiniz bakın problem çıkmasın dedim, hayır olmaz biz taahhüt yapalım dedi. Çok hevesli taahhüt yapmaya, hedef tutacak komisyon alacak ya.. Neyse yeniledik, 3-4 ay sonra aradım iptal talebi oluşturdum. Ok dediler. Cihazları götürdüm teslim etmeye, 600 küsür cayma bedeli dedi.. Olamaz müşteri temsilcisi ceza çıkmayacak dedi diyorum, hayır öyle bişey yok diyor.. Aradım tekrar, bana böyle böyle dediniz şuan şubede ceza çıkıyor dedim.. Sizin yurtdışı evraklarınız varsa gönderin, inceleyelim sonra iptal edin dedi. İkametgah, çalışma bilgisi vs istiyor. Dedim ki daha gitmeden bunları nasıl temin edebilirim? Yok olmaz falan yokuş yaptılar. Cezalı fatura geldi tabiki :) Ödedim mi, hayır. Onlar gibi olup yolunu buldum ve cezayı iptal ettirdim. Üstüne kaşeli imzalı borcu yoktur yazısı aldım 😂

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bende taahhütlü telekomdayım, paket değişirsem fiyatlar şöyle çıkıyor, nakil yaptırdıyım kurdalamadım sonra, hız şuan 16 mbps 101 tl. geliyor, kazık ötesi, ne yapayım sizde

aha değişirsem telekomun tarifesi

20mbps  105-9

24            115,9

35            130,9

50            150,9

100          170,9 tl.

:angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Evren Erakçora

Kablonet servisi çok iyi, pazar günü arızayı hemen çözdüler. Helal olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...