İçeriğe Yönlendir

Fiorino Gibi Araçlar Neden 4 Koltuklu

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Anlaşılan o ki "kafasına göre" bi uygulama :D 

Aslında bizde ticari diye geçirilen araçların avrupa da MPV sınıfında olması daha bi ilginç mesela.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Mert Gülkokan yazdı:

birde çevirmeye girdiğiniz de arkada 3 kişi oturuyor diye ceza yiyen var mı bilmiyorum

Arkadaşın tek kapı panelvan fiestaya 3 kişi binip çevirmeye girmiştik, arkada koltuk var ama ruhsata işli değil diye 108 tl ceza kestiler, birsürü rica ettik yazma etme falan ama işe yaramadı, 7 gün içerisinde bu koltuğu ya ruhsata işleteceksin yada sökeceksin demişlerdi üstüne bide ehliyetten puan gitti. Gıcık bi memura denk gelinirse 3 kişi oturuyor diye de ceza yazabilir. 

Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

2 yıl kadar fiorino kullandım. Aldığım kişi fabrika çıkış teknik uyum, şartname evrakınıda vermişti, Oradaki bilgilere göre; hususi kamyonet 4 kişi olarak fabrika çıkışı yazıyordu. Ve 4 emniyet kemeri vardı ben 5 kişi olarak kullanmak için orta koltugu söktügümde emniyet kemeri yeri hazırdı ama kemer takılmamış idi bende aksesuarcıdan kemer alarak 5.yi monteledim. Ve tüv e gittiğimde sorun olmadı ertesi yıl gittiğimde bir eleman 4 kişilik dedi itiraz etti. Kardeşim kemeri var dedim orta kafalık yok dedi kafalık mecburi olmadığından haberiniz yok sizin dedim öylece yırttık. Ama adam bende fabrka çıkış evrakını sordu aslında hanği araçta var buraya gelenlerde diye olayı biraz boğdum. Geçtik.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Haluk Şentürk yazdı:

Ford Courier da ticari olanların arka koltuklarin ortasında garip bir yükselti var. (otomobil ruhsatlilarda yok) Başka fark da göremedim.

yükselitili olanda ruhsat 4 kişilik arkada 2 kemer var, olmayan hususide ruhsat 5, arkada 3 kemer var. soru bu zaten

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir
Çağlar Bayur yazdı:

yükselitili olanda ruhsat 4 kişilik arkada 2 kemer var, olmayan hususide ruhsat 5, arkada 3 kemer var. soru bu zaten

Bu konuda senin meşhur " Çinli " ne diyor acaba. :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...