İçeriğe Yönlendir

Bajaj Dominar (Hint Gurusu)

İlkay Başaran
Çözüme git Servet Aydın tarafından,

Recommended Posts

Serhat Işık

ALLAH hayırlı etsin. güzel motor. iler dönük düşünmeye başlamadım değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
İlkay Başaran yazdı:

Stok dişliler değişmemiş. Kaça kaç şimdi bu? Aslında uzatıp torku kaybetmek istemiyorum. 80-150 arası çok güzel kapatıyor şuan. 6.viteste

Arka 45 di ben 43 yapmıştım. Sonra 40 yaptım. 40t çok iyi olmadı. Balataya çalıştı durdu. Sonra 43t devam etmiş olmam lazım. Ön orjinal. Stock dişli ile elciklerde muazzam titreşim oluyor. Açılmayan damar kalmaz. Torkdan ödün vermek istemezsen orjinal kalsın. Orjinalde aşınma çok olur. Yüksek divire çabuk çıkıyor ve yüksek devirde sürmek gerekiyor.

Yağı castorlden başka kullanma. Tavsiye ederim. Motül ipon hiç koyma. Motül koyarsan vitesler kazık gibi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Sarıkaya yazdı:

Arka 45 di ben 43 yapmıştım. Sonra 40 yaptım. 40t çok iyi olmadı. Balataya çalıştı durdu. Sonra 43t devam etmiş olmam lazım. Ön orjinal. Stock dişli ile elciklerde muazzam titreşim oluyor. Açılmayan damar kalmaz. Torkdan ödün vermek istemezsen orjinal kalsın. Orjinalde aşınma çok olur. Yüksek divire çabuk çıkıyor ve yüksek devirde sürmek gerekiyor.

Tork kalsın ben biraz yan vermeyi seviyorum arka lastiğim hep önden 1 sezon önce biter :)

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Sarıkaya yazdı:

Yağı castorlden başka kullanma. Tavsiye ederim. Motül ipon hiç koyma. Motül koyarsan vitesler kazık gibi olur.

1.vites HARÇ diye geçiyor. bmw de de böyleydi. Sende de böyle miydi. Bazen lastiğe iz yaptıracak şekilde bire geçiyor. Özellikle motor soğuksa. Pulsar daha nazik geçerdi bire. Diğer vitesler gayet yumuşak.

(2003 f 650 gs dakar)

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
İlkay Başaran yazdı:

1.vites HARÇ diye geçiyor. bmw de de böyleydi. Sende de böyle miydi. Bazen lastiğe iz yaptıracak şekilde bire geçiyor. Özellikle motor soğuksa. Pulsar daha nazik geçerdi bire. Diğer vitesler gayet yumuşak.

(2003 f 650 gs dakar)

Kemikli. Vitesleri böyle bunun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Hint Gurusu dedin mi ? Royal Enfield başta gelir :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hayırlı olsun İlkay, Maşallah ateş ediyor makine. Yırtar bu asvaltı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hayırlı olsun. Çok tehlikeli :) 

Katılıyorum kardeşim benim; zira motosikletin kaportası bizatihi sizsiniz. Çok çok dikkat edilmeli ve ekipman, kask mutlaka kullanılmalı. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Hayırlı olsun güle güle kullanın

Önder Özcan yazdı:

Belki titreşmeye programlanmıştır. :D

Titreşim sensörü yok mu ?

Pardon konular karıştı :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ooo hayırlı olsun kardeş, ulen bir alamadık gitti şunu, dur hele eyt çıkacak gibi, bırakıcam bu işleri alıcam motoru ver elini yollar :)

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Hint Gurusu dedin mi ? Royal Enfield başta gelir :) 

Ama o ingiliz :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Ama o ingiliz :)

Hindistan ne? :crazy:

Bajaj Hyosung'un getir götürünü yapar.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Önder Özcan yazdı:

Hindistan ne? :crazy:

Bajaj Hyosung'un getir götürünü yapar.

Beyazıtta bir otelde konuşalım abi bunu :spiteful:

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
İlkay Başaran yazdı:

Beyazıtta bir otelde konuşalım abi bunu :spiteful:

Hepsinin barlarının kapısında resmim var, içeri almıyorlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Guru denince akla gelen

Zaten burada ürün yerleştirme var. Bajaj 400 diyor aslında.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ayna da görsem korkarım [emoji4] Kazasız belasız.
O kadar mı çirkin :)
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
İlkay Başaran yazdı:

O kadar mı çirkin :)

Yok cirkinlikten değil nasıl ki ağzını açmış bir Alfa aynada göründüğü zaman kaçacak delik aratır aynı hesap 😀

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...