İçeriğe Yönlendir

Bajaj Dominar (Hint Gurusu)

İlkay Başaran
Çözüme git Servet Aydın tarafından,

Recommended Posts

İlkay Başaran
Servet Aydın yazdı:

Gördük gergini! 40 km hızda gaz açınca gtü başı yanlıyor eee?

Gergin miymiş?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Cihangiroğlu yazdı:

lastikler ne durumda marka ney? 

Kaplama asfalt değil. Stabilize, toprak. Ne takarsan tak ilk 3 vites tamgazda sarar. 2 kişiyken denedik yine sarıyor 2.viteste.

Hatta küfürle tokat yedim enseye 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

vidyosu var mı :mangal:

Vpn var mı?

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
İlkay Başaran yazdı:

Gergin miymiş?

Sapan gibi

Çağlar Bayur yazdı:

vidyosu var mı :mangal:

Toplum hazır değil

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
İlkay Başaran yazdı:

O değil de, gergin yine makina

Bu gerginlik Hint Gurusuna mı özgü, yoksa geneli mi öyle?

Geçen yeni modelinin videosunu izlemiştim, yakıt göstergesi km/L olarak gösteriyormuş hep. İlk gören çok yakıyomuş bu abi diyormuş :D 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Yurdaer Elay yazdı:

Bu gerginlik Hint Gurusuna mı özgü, yoksa geneli mi öyle?

Geçen yeni modelinin videosunu izlemiştim, yakıt göstergesi km/L olarak gösteriyormuş hep. İlk gören çok yakıyomuş bu abi diyormuş :D 

Sahibi gergin suçu makinaya atıyor :onder:

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Muhittin Kaplan
İlkay Başaran yazdı:

O değil de, gergin yine makina.

IMG-20230622-WA0054.jpeg

IMG-20230622-WA0069.jpeg

Hep gergin hep gergin. Evlendir.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Çok güzel yola gidiyor bu. İyi viraj döner. Virajda korkutmayan nadir motorlardan.

Mayısta yazdığın yorumu yeni gördüm :D Tapa alüminyum. Özellikle alüminyum yapmışlar. Çok sıkarsan tapa kırılsın diye. Blok bağlantı cıvatalarını kontrol ettin mi hiç ? Benimki 3 aylık bile değil, birisi düşmüş. Servis söylemese haberim bile yok. Aslında geçen gün iyice kontrol etmiştim amma göremedim demek ki. Görünmeyen yerler dede saplamaları var.

İlkay arka taraftan gurgurgur diye ses geliyor mu senden. Hiç dikkat ettin mi? Eğer geliyorsa arka selenin altında benzin geri dönüşüm aleti var. O tıkanmış olabiliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Fatih Sarıkaya yazdı:

Çok güzel yola gidiyor bu. İyi viraj döner. Virajda korkutmayan nadir motorlardan.

Mayısta yazdığın yorumu yeni gördüm :D Tapa alüminyum. Özellikle alüminyum yapmışlar. Çok sıkarsan tapa kırılsın diye. Blok bağlantı cıvatalarını kontrol ettin mi hiç ? Benimki 3 aylık bile değil, birisi düşmüş. Servis söylemese haberim bile yok. Aslında geçen gün iyice kontrol etmiştim amma göremedim demek ki. Görünmeyen yerler dede saplamaları var.

İlkay arka taraftan gurgurgur diye ses geliyor mu senden. Hiç dikkat ettin mi? Eğer geliyorsa arka selenin altında benzin geri dönüşüm aleti var. O tıkanmış olabiliyor. 

Yok gelmiyor. Ben daha hava filtresini bırak değişmeyi sökmedim bile. 3,7 yakıyor demekki baya baya tıkanmaya başladı artık. Tapanın kenarı kırılmış dişlerde vb sorun yok. Yenisi geldi de birdahaki yağ değişiminde değiştiririm onuda. Kaçırmıyor.

16 bin kmde şuan aşağı yukarı.

20 binde sübap ayarı yazıyor kitabında onu da yaptırmayacam. Pulsarda da yaptırmamıştım. Dokunmadan devam mis gibi en sevdiğim.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
İlkay Başaran yazdı:

Yok gelmiyor. Ben daha hava filtresini bırak değişmeyi sökmedim bile. 3,7 yakıyor demekki baya baya tıkanmaya başladı artık. Tapanın kenarı kırılmış dişlerde vb sorun yok. Yenisi geldi de birdahaki yağ değişiminde değiştiririm onuda. Kaçırmıyor.

16 bin kmde şuan aşağı yukarı.

20 binde sübap ayarı yazıyor kitabında onu da yaptırmayacam. Pulsarda da yaptırmamıştım. Dokunmadan devam mis gibi en sevdiğim.

Sohc motorda supap ayarı kolay kolay bozulmuyor.  Filtreyi mutlaka değiştir. Kendin değiştirebilirsin. Ben 10 binde değişmiştim. Çok kirliydi. Ben bujileride değişmiştim. Bujileri değiştiğime pişman oldum. Ana buji için komple depoyu sökmen gerekiyor. Ateşlemede sorun yoksa o eziyete değmez. Depoyu sökersen altında takozlar var. Onları gözden kaçırma. Benzin bağlantı hortumu falanda var. Onlarıda sökmek lazım. O yüzden yeni motorda ben bittim diyene kadar buji değişmeyeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Ben olsam baba sen az ötede dur hele derdim. Potansiyel av sayısını düşürüyorsun.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Umut Taşlı
Servet Aydın yazdı:

Makina sakin🍆

image.jpg

üstat dikkat et ışıkta dururken passat yazısını ortaya almasınlar

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...