İçeriğe Yönlendir

İlk Küçük Kaza

Kadir Kaya29

Recommended Posts

Kadir Kaya29

Merhaba

5 aydır acemi ve her gün yollarda olan bir kardeşiniz olarak bugün arabayı otoparkta kolona vurdum.

İse geç kaldım diye acele ederken.

Sag arka kapi ve çamurluk çizildi ve kapı biraz göçtü.

Bütün günüm zehir.. Ne zormuş.

Allah hepimizi korusun.Vw 5000 autoking 4350 istedi.Mini onarım olmaz dediler.

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Geçmiş olsun, olağn şeyler bunlar. İkamet ettiğiniz yer neresi? İstanbul ise avrupa yakasında kaportacımız var yardımcı olacaktır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29

Teşekkür ederim.Anadolu yakası.

Fotoğraf yükleyemiyorum.Fotograflarıni atardım.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Harun Kocaçalışkan yazdı:

Geçmiş olsun. 

Kolonlara söyleyin yumuşatıcı köşe şeyleri var onlardan taksınlar. Bizim kolonlara takacağım ben müsait zamanda.

https://www.ileritrafik.com/kaucuk-otopark-kose-kolon-koruyucu-eko-oval-606

Bu firma çok iyi bu arada 

Kendi sitemizde katlı otopark giriş çıkışlarına 4 tane tümsek ayna alıp taktırdık. İşçilikleri de güzel dürüstlükleri de. Biz de alacaktık bundan ama 100e yakın kolona 2şer taneden hesaplayınca vazgeçtik 😀

Kadir Kaya29 yazdı:

Merhaba

5 aydır acemi ve her gün yollarda olan bir kardeşiniz olarak bugün arabayı otoparkta kolona vurdum.

Geçmiş olsun. Kaskonuz var mı acaba? 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Büyük geçmiş olsun. Dert etmeyin, kaportacılarımız size yardımcı olacaklardır. Cana gelmesin. 

Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bu firma çok iyi bu arada 

Kendi sitemizde katlı otopark giriş çıkışlarına 4 tane tümsek ayna alıp taktırdık. İşçilikleri de güzel dürüstlükleri de. Biz de alacaktık bundan ama 100e yakın kolona 2şer taneden hesaplayınca vazgeçtik 😀

Geçmiş olsun. Kaskonuz var mı acaba? 

Kasko var ama bozmak istemiyorum.

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Kadir Bey geçmiş olsun, en büyük kazanız bu olsun. Gününüzü hiç zehir etmeyin boşu boşuna, sizin ya da bir başkasının canına bir şey gelmemesi kadar sevindirici bir şey olamaz. Geçenlerde, İzmir' de yaşanan acı olaydan haberiniz vardır umarım? Ne kadar üzücü, kahredici bir şey :( Kaskonuz ya da hasarı giderecek nakitiniz/limitiniz varsın olmasın, öyle gezseniz ne olacak. Canınız sağ olsun, tekrar geçmiş olsun :good1:

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Kadir Kaya29 yazdı:

Kaskonun amacı bunun için değilmiydi? 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Kadir Kaya29
Ümit Türk yazdı:

Elbette öyle ama bu hasar bana küçük geliyor.istenen paralar büyük olsa bile görsel olarak kaskoya hiç gerek yok diyorsun.

İsa Acar yazdı:

Kadir Bey geçmiş olsun, en büyük kazanız bu olsun. Gününüzü hiç zehir etmeyin boşu boşuna, sizin ya da bir başkasının canına bir şey gelmemesi kadar sevindirici bir şey olamaz. Geçenlerde, İzmir' de yaşanan acı olaydan haberiniz vardır umarım? Ne kadar üzücü, kahredici bir şey :( Kaskonuz ya da hasarı giderecek nakitiniz/limitiniz varsın olmasın, öyle gezseniz ne olacak. Canınız sağ olsun, tekrar geçmiş olsun :good1:

Çok teşekkür ederim isa bey.Ne güzel yazmışsınız.Saygilar...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Kadir Kaya29 yazdı:

Kaskoyu neden yaptırıyoruz :)

Bozdurun gitsin. Bozdurduğunuzda seneye cebinizden çıkacak paradan daha az ödemeyecek misiniz kaskoya ? Tek parçada hasar olsa belki bozdurulmayabilirdi ama ben olsam hiç uğraşmazdım nakitle.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Kadir bey geçmiş olsun. Benim aracımın kapısına vurduklarında VW servis her yeri boyarım, kapıyı değiştiririm, Auto king kapıyı kesin boyar arka kısmı göçük düzeltme yaparım olmazsa boyarım demişti.

Göçükçü arkadaşa gittik. Avuç içi kadar lokal boya ve her yeri boyasız göçük düzeltme ile halletmişti.

Acele karar vermeyin, iyi bir göçük düzeltme ustası görsün. Gerekirse bursaya getirirsiniz burada yaptırırız.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Kadir Kaya29 yazdı:

Merhaba

Geçmiş olsun, Fotoğraf atabilseniz daha net yorumlar yapılabilir.

Yapılmayacak diye bir şey yok , sanayide daha uyguna halledilebilir . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Geçmiş olsun
İlk kazamı acemi iken birebir aynı şekilde yaptım. Arka sağ kapı ve çamurluk kolana sürtüldü. Bir daha sürtmeyeceğimin garantisi yok dedim kaskodan yaptırdım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Ümit Türk yazdı:

Kasko ne işi yarıyor o zaman değil mi? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Geçmiş olsun nazarlık olsun 🧿 Allah büyük kazalardan korusun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

5000 tl ye bu hasarı yaptırırır üstüne triger değiştirir, tam bakım yaptırır, ikram olarak da komple pasta clia iç mekana da ozon temizliği yaptırdıktan sonra depoyu da fulletirdim.... 5000 mi?

• Beğen 6
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

bi güzel pasta ile temizleyin bence nazarı çıksın bi süre sonrası Allah kerim,  geçmiş olsun bu arada Allah beterinden korusun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)
Kadir Kaya29 yazdı:

Vw 5000 autoking 4350 istedi.

bu hafta aynı kazaya iki parça kaporta+boya 1,5 verdim metalik opsiyon renkte. amarok geri geri vurmuş, kapı içerideydi, açılmıyordu. dışarıya da bir sor bence.

edit: imla

edit 2: fotoğrafı şimdi gördüm, çerez parasına yapılır bahsi geçen miktarların yanında. 

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geçmiş olsun, kasko bozdurmak nedir canım, azıcık daha fazla prim ödersiniz olur biter, kaskoyu kullanın keyfinize bakın, kafayada takmayın...

bu arada hasar az bence, boyasız düzeltilir bana göre...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Geçmiş olsun, kasko bozdurmak nedir canım, azıcık daha fazla prim ödersiniz olur biter, kaskoyu kullanın keyfinize bakın, kafayada takmayın...

bu arada hasar az bence, boyasız düzeltilir bana göre...

Ateş seni çağırıyor 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...