İçeriğe Yönlendir

Rakun Geliyor

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Ford Otosan ve Arçelik ile beraber yapıldığı bilgisi mevcut. 3 teker olması büyük avantaj.. B sınıfı ehliyet ile kullanılacak. 100km menzil öngörülüyor. Tipi güzel. Nihayet birileri ac inverterin osilatör sesini duyulacak frekansta yapmış. Sanırım bir de Bugatti böyle çalışıyor. Bizdeki makinalarda opsiyonlar özellik olarak sunuluyor ve sürüşte çok agresif hissettiriyor.

87337995856f8848224e63d59f74b374.jpg

https://www.google.com/amp/s/www.motosikletsitesi.com/ford-otosan-rakun-pro2-ve-pro3u-tanitti.html/amp?espv=1

• Beğen 18
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

3. Tekeri göremedim ben. Babam uzun zamandır kullanıyor kaç yıl oldu unuttum ama 6 olmuştur en az. Birkere pilleri değiştik o kadar. Eskidi artık buna geçer.

Gördüm 3.tekeri. kargo içinmiş. Normal kullanıcı versiyonu yapmazlarsa büyük hata olur.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ötv siz olursa tadından yenmez, 3 teker olanlar trafikte aradan sıyrılma avantajını yitiriyor ama

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
3. Tekeri göremedim ben. Babam uzun zamandır kullanıyor kaç yıl oldu unuttum ama 6 olmuştur en az. Birkere pilleri değiştik o kadar. Eskidi artık buna geçer.
Gördüm 3.tekeri. kargo içinmiş. Normal kullanıcı versiyonu yapmazlarsa büyük hata olur.

Düzenledim. Yanlış foto koymuşum
ötv siz olursa tadından yenmez, 3 teker olanlar trafikte aradan sıyrılma avantajını yitiriyor ama

Araç gibi kullanılır mesela benim için ideal olur. Ve personel için
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Servet Aydın yazdı:

Ford Otosan ve Arçelik ile beraber yapıldığı bilgisi mevcut. 3 teker olması büyük avantaj.. B sınıfı ehliyet ile kullanılacak. 100km menzil öngörülüyor. Tipi güzel. Nihayet birileri ac inverterin osilatör sesini duyulacak frekansta yapmış. Sanırım bir de Bugatti böyle çalışıyor. Bizdeki makinalarda opsiyonlar özellik olarak sunuluyor ve sürüşte çok agresif hissettiriyor.

Hafif raylı ve metro vagonlarında duyduğum ses gibin aynı.. Atmosferik bir flat-6 ya da V10 değil ama çok güzel :) 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

şu sitğöğenin garip aracı pisiklet geciyor.. bu b sınıf ehliyet.. Ehliyetimi yaktıracaklar bana 😒

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır
şu sitğöğenin garip aracı pisiklet geciyor.. bu b sınıf ehliyet.. Ehliyetimi yaktıracaklar bana [emoji19]
O Citroen için kötü espriler yapılıyor [emoji6]
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Adnan Çakır yazdı:

O Citroen için kötü espriler yapılıyor emoji6.png

Ben normal ehliyet kısmındayım. Bahsettikleriniz baska ehliyet konusu😂

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Ötv'siz vergisiz falan hayal :) Petlas sözde yerli milli, iyi rakip markalarla yarışır düzeyde fiyatları var. Keşke ucuza verselerde alsak böyle araçları ama zor :( 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Pro4 deyip 4 tekerlisinide yapsalardıya Qooder Quadro 4 gibi... Muhteşem olurdu... 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bundan var zaten her yerde. Bize dört teker kapalı bir şey lazım

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Komşumun oğlu bu projede çalışıyor,  koç bayağı ciddi olarak ilgileniyor.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bundan var zaten her yerde. Bize dört teker kapalı bir şey lazım

2022 piyasaya çıkışı.
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bu osilatör sesinin ağababası Formula E araçlarındaki mi oluyor, yoksa bu başka bir ses mi?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Bu osilatör sesinin ağababası Formula E araçlarındaki mi oluyor, yoksa bu başka bir ses mi?

Aynısı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erkut Uysal yazdı:

Pro4 deyip 4 tekerlisinide yapsalardıya Qooder Quadro 4 gibi... Muhteşem olurdu... 

5 6 diye gider sonra :D

Metin Uzunoğlu yazdı:

Komşumun oğlu bu projede çalışıyor,  koç bayağı ciddi olarak ilgileniyor.

sıraya girelim?

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Bence tutar, zamanında Arçelik triportörler vardı gerçi hala var ama şehir içinde epey iş görürlerdi.. 100 km menzilde gayet uygun, bana bile uyabilir hediye almak isteyen olursa hiç düşünmesin alsın, hemen kabul ederim.. 

triportor_422583.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Serkan Toker yazdı:

Bence tutar, zamanında Arçelik triportörler vardı gerçi hala var ama şehir içinde epey iş görürlerdi.. 100 km menzilde gayet uygun, bana bile uyabilir hediye almak isteyen olursa hiç düşünmesin alsın, hemen kabul ederim.. 

triportor_422583.jpg

Dün trafikte ptt nin şu araçlarını gördüm. Epey şirinler 😊 umarım kullanımı yaygınlaşır. 

https://www.trthaber.com/m/?news=pttnin-elektrikli-dagitim-araclari-ankarada-hizmet-vermeye-basladi&news_id=630141&category_id=7

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
Doğan Arşiray yazdı:

5 6 diye gider sonra :D

Kendilerini durduramayıp onları da üretiyorlarmış bide... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Önder Özcan yazdı:

3 tekerli alete ayaklık mı koymuşlar?

el freni omayınca şart

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Erhan Doruk yazdı:

Dün trafikte ptt nin şu araçlarını gördüm. Epey şirinler 😊 umarım kullanımı yaygınlaşır. 

https://www.trthaber.com/m/?news=pttnin-elektrikli-dagitim-araclari-ankarada-hizmet-vermeye-basladi&news_id=630141&category_id=7

Tasarımları çok güzelmiş, bizim buralarda mng kargonun bir elektrikli aracı var. Sanki sanayide artık parçalardan üretilmiş gibi bir hali var çok çirkin biçimsiz bir şey. PTT nin araçları yakışıklıymış..

Çağlar Bayur yazdı:

el freni omayınca şart

Gidondaki fren kilitlenmiyor mu ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...