İçeriğe Yönlendir

Arka Koltukta Ehliyete El Konulabilir mi?

Ömer şipka

Recommended Posts

Levent Güzelkalp

İlk defa duydum ben icerim genelde hanim kullanir ben yan koltukta olurum böyle olursa taksiden başka alternatif kalmiyor bizlere

Yorum bağlantısı
Ömer şipka
Levent Güzelkalp yazdı:

İlk defa duydum ben icerim genelde hanim kullanir ben yan koltukta olurum böyle olursa taksiden başka alternatif kalmiyor bizlere

Burdaki sorun beni arabayi parkederken gormeleri yani 1 saat oncesini gormeleri her yan koltukdakine ceza kesmiyolar tabikide

Fatih Evcin yazdı:

Geçmiş olsun, çok şaşırdım ve üzüldüm. 

Sürekli çevirmelere giriyoruz genelde sağ koltukta oturuyorum.( ben çevirme olduğu bildiğim için eşim kullanıyor arabayı :D ) 

Hiç bir polis bana üfletmek istemedi. Trafik polislerinin size karşı bu kadar kinlenip planlı bir şekilde operasyon yapmalarına çok şaşırdım. 

Sorum şu : tam polis çevirme noktasının yakınına mı parkk ettiniz aracı? Yani alkol oranınız neydi? araçtan indiğinizde alkollü olduğunuzu fark edip pusuya mı yattılar?

Ekip otosu vardi park etmis 100 150 ilerde  sonrasinda cevirme atmislar cevirme atmak icin bekliyolar diye dusunuyorum saat 12 yi gecsin alkoluleri yakaliyalim diye 

Yorum bağlantısı
Ömer şipka
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Geçmiş olsun...

böyle durumda ilk aklıma gelen, tamda mekanın önünde pusuda bekleyen polis varsa, belli bekliyorlar, düşmeyeceksin, içerde içeceksen o zaman....

geldin parkettin inip polisin yanına gidiyorsun, alkolsüzüm ama içerdede içeceğim, daha sonra arkadaş sürecek haberiniz olsun memur bey, bu arada telefon kayıtta ve aleni şekilde göstere göstere, kontrol edeceklerse ederler, sonra git ikamlini yap :D

araçta kameran varsa polisi görecek şekilde parket ve biraz bekle kaydetsin güzelce, giderken senide çeksin bu arada....

Film mi cekiyoruz 😂😂 baya kamera ekipman polis kliginda birileri lazim bunun icin 😂😂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...