İçeriğe Yönlendir

Fiat Linea - Cam Açma Kapama Sorunu

Fikri Keleş

Recommended Posts

Fikri Keleş

Bugün servise gittim.Sorun cam modülünde, degisecek dediler.Fiyati 6000 deyince koşarak kaçtım. Arabayı bi ara alırım.

Yorum bağlantısı
Barış AÇIL

Tespitin doğruluğuna eminseniz cikma bakın en iyisi.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Barış AÇIL yazdı:

Tespitin doğruluğuna eminseniz cikma bakın en iyisi.

Değilim 

Ilk önce tamiri düşüneceğim,muhtemelen bosh servise birakacam uygun zaman da 

Imkanim olsa eski araba asla almam.Bazi insanlar uzun yıllar aynı arabaya biniyor ama ben bu tip sorunlarda bıkkınlık hissediyorum 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Fikri Keleş yazdı:

Sorun cam modülünde

Benim 500ün de tek cam açılmıyordu önden ama kapanıyordu, arkadan açılıp kapanmasında problem yoktu, 4lü düğme grubu değişecek dediler, acelesi yok dedim, bir ara netten aldım onda da aynı problem devam etti, en son arka kapıya giren hatta problem çıkmıştı.

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Selçuk Bakış yazdı:

Bendeki sorun,düğme çalışıyor.Araca bin kapıları kapat,kontak ac kapa camlar çalışıyor. 4 ü de arabayı çalıştır, kapıları aç,camlar aktif ilk 30 sn.sonra iptal oluyor.tekrar kapı kapalıyken kontak ac kapa çalışıyor.

Beyinde sıkıntı

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Test için bir modül denemek lazım o zaman

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Selçuk Bakış yazdı:

Test için bir modül denemek lazım o zaman

Babayiğit bulabilsem ben yaparım diyen 

Bir tek bi yer çıktı,orasi da bırak arabayı biz bi bakalım diyo.ben istiyorum basında bekleyeyim göreyim 

Bu arada vites topuzu ters duruyordu.duz yapınca gevşek kalıyordu,nerden estiyse onu düzeltip sıkmışlar

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fikri Keleş yazdı:

Bir tek bi yer çıktı,orasi da bırak arabayı biz bi bakalım diyo.ben istiyorum basında bekleyeyim göreyim 

olmadı.. bazı arıaların çözümünü bulan usta tamir şkelini göstermek istemeyebilir, çözümü belki 1 dak. lakin onu 1 senede keşfetti ise onun hakedişini alacak, ipone gibi...

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Çağlar Bayur yazdı:

olmadı.. bazı arıaların çözümünü bulan usta tamir şkelini göstermek istemeyebilir, çözümü belki 1 dak. lakin onu 1 senede keşfetti ise onun hakedişini alacak, ipone gibi...

Ya,yapsın da raziyim ne yapam :(

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Fikri Keleş

Yaptıramadım halen.4 camı da çevirmeli kollu yaptırsam daha kolay olacak sanırım

Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
(düzenlendi)

Bugün  ümraniye sanayide yaptırdım arızayı.

Modülde arıza bulamadı usta lehimlerini yenilemiş,ayrıca kablolarda temazsizlik  olanlar varmış.Simdilik çalışıyor bakalım.Umarim tekrarlamaz 

tarihinde Fikri Keleş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fikri Keleş
Çağlar Bayur yazdı:

neredeki lehimler?

Modüldeki tabla

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...