İçeriğe Yönlendir

Beyaz Dumansız Tırtıl :)

Erdem Dertsiz

Recommended Posts

Erdem Dertsiz
Çağlar Bayur yazdı:

ruhsatı merak ettim, hususi mi otomobil mi? kaç koltuk? oto ise listeye allaım bunu

Tipi: Corsa 1.7 DTI

Cinsi: Otomobil (AB HEÇBEK) ab ve haçbek ne bilmiyorum açıklarmısın abi :D

Kullanım Amacı: Yolcu Nakli - Hususi

Ayakta Yolcu Sayısı: ---- ( Pardon kamyon otobüs değildi bu :D ) 

Tamer Topaç yazdı:

Arabayı kastetmemişti :ohooh:

Bende arabayı kastetmemiştim :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Hayırlı olsun, bu arabalar gerçekten polis mıknatısı gibi bişey, atakum sahilde her gece çevirme olur, normal araba ile ehliyet ve alkol testi yapılır, corsa scirocco ile gittiğimizde aşşağı indirip arabaya yaslayıp üstümüzü arıyorlar. Neyseki yenge binecek, kadınlara öyle bir muamele yapan memur görmedim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Ebrar Tüfek yazdı:

Hayırlı olsun, bu arabalar gerçekten polis mıknatısı gibi bişey, atakum sahilde her gece çevirme olur, normal araba ile ehliyet ve alkol testi yapılır, corsa scirocco ile gittiğimizde aşşağı indirip arabaya yaslayıp üstümüzü arıyorlar. Neyseki yenge binecek, kadınlara öyle bir muamele yapan memur görmedim :)

Bende ailecek bineceğiz diye sıkıntı yaşayacağımı düşünmüyorum. 

Zaten araçtada abartı birşey olmayacak mümkün olduğunca elektronik harici stok kalır.

Çağlar Bayur yazdı:

iyimiş, koltuk 4 mü 5 mi bunlarda?

abi 5 koltuk arkada 3 kemer var.

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Ali Deli

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Polis adamı yüzünden tanır, o kadar espri boşa olmuş.. Ailecek görünce zaten karışmıyorlar.

Adanada klasikleşmiş torbacı arabası bilinen Leon'a 6 ay bindim (kan kırmızı renk, düşük, keko tarz difüzör çelik jant koyu renk film ne ararsan vardı) polis arama da yapmadı hiç durdurmadı da. Standart çevirmede de camı açardım yüzüme bakar devam et derdi. Polisler tipten anlıyor genelde. Seken olmuştur arada o da çevikten trafiğe yeni başlamış çaylak filandır yüksek ihtimal :D 

Duman atmaması iyi inşallah sizdeyken de böyle devam eder. Zıplıyor bunlar basınca bir iki deneyimlemiştim severim :) Kazasız belasız inşallah.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
Selçuk Bakış yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun, yenge sıkılırsa haberimiz olsun :crazy:

İlk ben dedim duyrulur :D hem ben daha gencim

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Hayırlı olsun. 2 yıl pazarlama aracı olarak kullanmıştım. Sıfır alınmıştı. Hala tadı damağımdadır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Çağlar Bayur yazdı:

2.ellere baktım da, 3.18 is daha iyi yahu

3.18is de arkadan geleni akciğer kanseri yapma donanımı yok :)

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı uğurlu olsun, Quattro tadını alınca ilk sahibinden 130k'kmde boyasız bulup almadığım ara ara pişman olduğum araç, beyinleri yukarı taşınmış mı aracın?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Bahadır Taşpolat yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun, Quattro tadını alınca ilk sahibinden 130k'kmde boyasız bulup almadığım ara ara pişman olduğum araç, beyinleri yukarı taşınmış mı aracın?

Teşekkürler. Taşınmış hocam. kronik sadece gözüken ön taraftan su alma sorunu var. Onuda havalar ısınınca halledeceğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz

Dandik direksiyon kılıfı yerine daha dandik 20 liralık direksiyon kılıfı diktim. Hava çok soğuk direksiyonu söküp evde yapmak daha kolayıma geldi. :D 

https://www.hepsiburada.com/ayz-oto-aksesuar-opel-corsa-c-2000-2006-dikmeli-direksiyon-kilifi-noktali-siyah-deri-ultra-lux-p-HBCV00000JJ1KG?magaza=ayz-otoaksesuar

o1mThR.jpg

o1mIrc.jpg

Buda yeni jantlarımız eski çelikleri downgrade edip tenekere terfi ettik. Ölçüler 185-60-14 den 195-50-15 e yükseldi.

Jantlardan 450 lira karımız var :D 

1642947211887.jpg

1642947211876.jpg

Yolda gören gençler abi 1.7 mi diye soruyor sürekli. Arkada da yazıyor halbuki 1.7 DTI diye :) 

Km sensörü hatası veriyor yeni km sensörünü taktım ama hata devam etti. Tesisatta sıkıntı var muhtemelen.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Erdem Dertsiz yazdı:

Dandik direksiyon kılıfı yerine daha dandik 20 liralık direksiyon kılıfı diktim. Hava çok soğuk direksiyonu söküp evde yapmak daha kolayıma geldi. :D 

https://www.hepsiburada.com/ayz-oto-aksesuar-opel-corsa-c-2000-2006-dikmeli-direksiyon-kilifi-noktali-siyah-deri-ultra-lux-p-HBCV00000JJ1KG?magaza=ayz-otoaksesuar

o1mThR.jpg

o1mIrc.jpg

Buda yeni jantlarımız eski çelikleri downgrade edip tenekere terfi ettik. Ölçüler 185-60-14 den 195-50-15 e yükseldi.

Jantlardan 450 lira karımız var :D 

1642947211887.jpg

1642947211876.jpg

Yolda gören gençler abi 1.7 mi diye soruyor sürekli. Arkada da yazıyor halbuki 1.7 DTI diye :) 

Km sensörü hatası veriyor yeni km sensörünü taktım ama hata devam etti. Tesisatta sıkıntı var muhtemelen.

Gençler seni çok yoracak belli ki 😁

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bunlar jant kapağı mı? alu jant mı eskisine göre 5 yaş gençleşmiş her ne ise

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

olcak bu olcaak🔥🔥

kilif güzel olmus. ben seviyorum. Eller rahat ediyor bununla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Alpay Sumer yazdı:

olcak bu olcaak🔥🔥

kilif güzel olmus. ben seviyorum. Eller rahat ediyor bununla..

olur olur bencede 15 gündür ilk defa marş yaptım golfe. Oda Kış lastiği golfte var diye :D 

Eskisi çok kötüydü yaaaa. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Buna 6 ileri pd130 passat şanzımanı uydurmuştu bi usta, 200 de kesilmese 100 liranın altında 1.7 olmazdı bence :)

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Ebrar Tüfek yazdı:

Buna 6 ileri pd130 passat şanzımanı uydurmuştu bi usta, 200 de kesilmese 100 liranın altında 1.7 olmazdı bence :)

Aynen soft yazılım sonrası baskı dayanmadı işte ama duman işi kötü dumansız olsun varsın 20 bg az olsun.

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Erdem Dertsiz yazdı:

Aynen soft yazılım sonrası baskı dayanmadı işte ama duman işi kötü dumansız olsun varsın 20 bg az olsun.

Direkt men ediyorlar gıcık bi polise denk gelirse, bunlara limp moduna geçiren bi tuş koyuyorlar, çevirmeyi görünce açıyorlar ama memur bagaj kapağına elini sürüp anlıyor hemen.

Yorum bağlantısı
Erdem Dertsiz
Çağlar Bayur yazdı:

4 teneketekere 4800 verdim deme

300 tl abi :) 

Ebrar Tüfek yazdı:

Direkt men ediyorlar gıcık bi polise denk gelirse, bunlara limp moduna geçiren bi tuş koyuyorlar, çevirmeyi görünce açıyorlar ama memur bagaj kapağına elini sürüp anlıyor hemen.

Bunu araştırayım bir. Muhtemelen kritik bir sensörün voltaj ayağını kesersek limp e geçer.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...