İçeriğe Yönlendir

12.000 TL’ye Kadar Oyun için Laptop Tavsiyesi

Metin Mankal

Recommended Posts

Sani Gerşon

2007 early alet. Mountain Lion son sürüm destekliyor. Üstüne hiç bir şey hiç bir şekilde yükleyemedim. O seri işletim sisteminde de tüm uygulamalar eski diye çalışmıyor. Mecbur windows7 yükleyip iade ettim Çağlar abi'ye.

Late 2007 olsaydı (tüm donanım aynı, anakart farklı sadece) o zaman takla attırabiliyordum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Vay be mühteşem oldu bilgisayar. Başlığı gördüm, düşündüm taşındım, akşamına satın aldım. Miss gibi 10 gen işlemcili bilgisayarımız oldu :)

AM-JKLWxrurwtcvWrtsLPcKXuY1D7kTnyjJJsoSSAM-JKLX4Fv2bsnJ0ONasLs_M6XBv8MVz-FgpSip_

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Servet Aydın yazdı:

Ne işe yarayacak böyle bir pc

Güzel ofis bilgisayarı olur. Konfig'i tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Güzel ofis bilgisayarı olur. Konfig'i tavsiye ederim.

12 yıl önce bi arkadaş sistem kurdu. Hâlâ saat gibi işliyor :friends:
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

12 yıl önce bi arkadaş sistem kurdu. Hâlâ saat gibi işliyor default_friends.gif
Olmuyor ki böyle, 10 yil sonra daha dandik seyler satin alin lütfen.
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Valla sistemi kuranın kabahati. 3 yıl idare eden bişey kursa 2 ayda bir gelse tandır gömüp gitse. Biz mi öğretelim işini

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Servet Aydın yazdı:

Valla sistemi kuranın kabahati. 3 yıl idare eden bişey kursa 2 ayda bir gelse tandır gömüp gitse. Biz mi öğretelim işini

Forklift satış ve servislerininde bu taktiği kullandığını açık etmesen 😇

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Forklift satış ve servislerininde bu taktiği kullandığını açık etmesen [emoji56]

Tüh ya [emoji383][emoji383][emoji383][emoji383]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Metin Uzunoğlu yazdı:

Forklift satış ve servislerininde bu taktiği kullandığını açık etmesen 😇

Geçmiiiiiş zaman Hyundai'nin Koreli satış direktörüyle mülakattayım. Bana satış ve pazarlama üzerine çeşitli sorular soruyor.. Bir ara fiyat düşürmeden ne yapmalıyız ki pazar payımız artsın, satışlar patlasın gibi bir soru sormuştu. Ben de önce tasarım dilini değiştirin sonra biraz daha kaliteli araç yapın demiştim. Adam açıkça biz araçlarımıza 5 yıllığına kefil oluyoruz o yüzden garanti 5 yıl demişti :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Late

tek bunu anladım latte favorim hep derim

Sani Gerşon yazdı:

anakart farklı sadece

rus sitesinde buldum da buraya kargo etmiodu 10 usd

Sani Gerşon yazdı:

windows7 yükleyip

acaip stabil hızı da çok iyi olmuş

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Eski sistemde en düşük ayarda cs-go  60-70 fps alan bilgisayar artık 230 fps alıyor. Miss çiçek. 

45 gb oyun çıkarmışlar. İndir indir bitmiyor. 500 gb dolcak . 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Eski sistemde en düşük ayarda cs-go  60-70 fps alan bilgisayar artık 230 fps alıyor. Miss çiçek. 

45 gb oyun çıkarmışlar. İndir indir bitmiyor. 500 gb dolcak . 

ana kartın ve ekran kartını en güncelini mutlaka indişr, msi ın ekran kartı programını da, oraadan hız açırtma yapılabilir

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

ana kartın ve ekran kartını en güncelini mutlaka indişr, msi ın ekran kartı programını da, oraadan hız açırtma yapılabilir

Abi bir sürü test yaptım, en yüksek ayarlarda 75 derecede stabir çalışıyor ve işlemci saat hızı orjinal fan ile 4,2 ghz de sabit kalıyor. İşlemci thortling olmuyor. Ekran kartı 35 derecenin üstüne hiç çıkmıyor. 

1 adet 16 gb ram taktık ilerde aynısından bir tane daha alıp 32 yapacaz. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Abi bir sürü test yaptım, en yüksek ayarlarda 75 derecede stabir çalışıyor ve işlemci saat hızı orjinal fan ile 4,2 ghz de sabit kalıyor. İşlemci thortling olmuyor. Ekran kartı 35 derecenin üstüne hiç çıkmıyor. 

1 adet 16 gb ram taktık ilerde aynısından bir tane daha alıp 32 yapacaz. 

https://www.hepsiburada.com/snowman-6-bakir-kanalli-3-fanli-rainbow-x6-cpu-fan-islemci-sogutucu-pm-HB0000116W6C

listende dursun

Ali Darbaz yazdı:

Ekran kartı 35 derecenin üstüne hiç çıkmıyor. 

olmaz hızı yavaş kalıyor demek bir şekilde , gpu %100 çalışıyot mu? msi ın programını indir güzeldir. afterburner

Yorum bağlantısı
Metin Mankal

Valla benim şu an kullandığım sistemi 2011 de bir arkadaşım kurmuştu..Hala saat gibi..GTA 5 dahil bir çok oyunu hiç sorunsuz oynuyorum..Photoshop , corel draw vs..hiç kasmıyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Bu sıcaklık durumuna pek aldanmayın. Bizim servs verdiğimiz Dell notebookların tamamı 99 derece sıcaklıkta çalışıp işlemci saat freknsını  düşürüyor.  Notebook için anormal bir durum değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sıfır almışlar ise boştaki sıcaklık fazla gibi? lakin sıpsıfır ise arka planda güncellemeler çalşırsa iş değişir?

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Serdar Göktaş

Yeni konu açmadan buradan devam edeyim. 14 bin lira civarında üniversite öğrencisi yigenimize laptop arıyoruz. Harita ve kadastro okuyor. Hem oyun oynayacak hem de unideki programları kaldıracak bir PC arıyoruz. Ne alalım? Ben monster serisi önerdim ama sizin tavsiyeleriniz çok onemli

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Serdar Göktaş yazdı:

Yeni konu açmadan buradan devam edeyim. 14 bin lira civarında üniversite öğrencisi yigenimize laptop arıyoruz. Harita ve kadastro okuyor. Hem oyun oynayacak hem de unideki programları kaldıracak bir PC arıyoruz. Ne alalım? Ben monster serisi önerdim ama sizin tavsiyeleriniz çok onemli

Monster'dan devam. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Serdar Göktaş yazdı:

Monster

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...