İçeriğe Yönlendir

Kia Sportage 2012 - Sağ Önden Gelen Lokurtu

Mahmut Kocaman

Recommended Posts

Mahmut Kocaman

@Mustafa Şahin2cevabınız için teşekkür ederim, siparişi bilyasıyla birlikte verdik, umarım sorunum çözülür yarın göreceğiz bakalım.

Yorum bağlantısı
Mahmut Kocaman

Tekrardan herkese hayırlı günler, bugün amortisör takozunu (orijinal) bilyasıyla birlikte değiştirdik ama maalesef ses hala devam ediyor. Bu arada amortisör yan sanayi, amortisör takozu orijinal olarak takıldı. Usta sesi duyduğunu kabul ediyor, pazartesi günü başka bir amortisör ile deneyeceğini söyledi. Bunlarda iki tip amortisör oluyor, biz gazlısını  takmıştık bu sefer yaylısını deneyelim dedi. Ustam sesin patlak amortisör sesine benzediğini de söyledi ama bir türlü çözemiyoruz, aracımdan soğudum iyice. Ya da bu işi gerçekten bilen sorunumu çözebilecek bir usta yok mu koskoca Kocaeli’de

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
İsa Erdoğan
Mahmut Kocaman yazdı:

Tekrardan herkese hayırlı günler, bugün amortisör takozunu (orijinal) bilyasıyla birlikte değiştirdik ama maalesef ses hala devam ediyor. Bu arada amortisör yan sanayi, amortisör takozu orijinal olarak takıldı. Usta sesi duyduğunu kabul ediyor, pazartesi günü başka bir amortisör ile deneyeceğini söyledi. Bunlarda iki tip amortisör oluyor, biz gazlısını  takmıştık bu sefer yaylısını deneyelim dedi. Ustam sesin patlak amortisör sesine benzediğini de söyledi ama bir türlü çözemiyoruz, aracımdan soğudum iyice. Ya da bu işi gerçekten bilen sorunumu çözebilecek bir usta yok mu koskoca Kocaeli’de

aynı sıkıntı maalesef benim aracımdada var patlak amortisörlerle geziyor gibiyim. ön takım amortisör değişmeyen parça kalmadı 4 farklı rotçuya gittim kimse birşey bulamıyor 

direksiyon kutusundan olabilirmi diye düşünüyorum ama direksiyonda ses titreme bir şey yok.

Direksiyon kutusu için tavsiye edeceğiniz bir yer varmı? Yada sorun İçin bir tavsiyeniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...