İçeriğe Yönlendir

Hyundai Bayon 1.4

Mustafa Arıkan

Recommended Posts

Murat Sahın
Metin Baloğlu yazdı:

Lütfen objektif olalım. Arabanın sesi bastırıyordur 😬

Tansu duymaz, benzini az yaksın diye motoru sökmüş o :D 

Şirketteki ile, gaza yüklendiğimde güzell bir hırıltı geliyordu. Onu saymazsak yol sesi ve rüzgar sesi var. Rüzgar sesi pek rahatsız edecek seviyede değilken yol sesi rahatsız etmişti ama lastiklerle de alakası vardır bir miktar. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Murat Sahın yazdı:

Tansu duymaz, benzini az yaksın diye motoru sökmüş o :D 

Şirketteki ile, gaza yüklendiğimde güzell bir hırıltı geliyordu. Onu saymazsak yol sesi ve rüzgar sesi var. Rüzgar sesi pek rahatsız edecek seviyede değilken yol sesi rahatsız etmişti ama lastiklerle de alakası vardır bir miktar. 

yoo. Direkt ses alıyor diyebilirsiniz, acımayın :) 

asfalt kötü bizde. Bazen eski asfaltta yeni yapılmış asfalta geçiyorum. Sanki kulak testindeki odaya girmiş gibi oluyorum. 

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

asfalt kötü bizde. Bazen eski asfaltta yeni yapılmış asfalta geçiyorum. Sanki kulak testindeki odaya girmiş gibi oluyorum. 

Allah Allah senin araba gürültülümüydü hiç hatırlamıyorum. Okadarda yol gittik halbuki.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Yol sesi alıyor zaten, lastikle bir miktar azaltılabilir belki ama yine de alacaktır. Rüzgar sesi çok rahatsız etmemişti. 

Ali Darbaz yazdı:

Allah Allah senin araba gürültülümüydü hiç hatırlamıyorum. Okadarda yol gittik halbuki.

Referans noktası önemli. Sembol yada egea yada clio referansı ile bakarsak hiç ses yok. Ama kriter bunlar değil zaten. 

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Mustafa Arıkan

İftar öncesi sürpriz. 
IMG_4117.jpeg.3c1ef8e5740e7b0790cc0bd99340e78a.jpeg

IMG_4118.jpeg.4e572402acdb23a9d1963df9bcba92d6.jpeg

25 ayda 9370km

IMG_4119.jpeg.c3a3683ab6d77a1eca954338e9a28d2e.jpeg

• Beğen 1
  • Şaşkın 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Geçmiş olsun.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Geçmiş olsun. Ayda 400 km bile yapmamış alet. Biraz binin bence, daha az arıza yapar belki. :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...