İçeriğe Yönlendir

LED Ampul Önerileri?

Emre Altunbaş

Recommended Posts

Emre Altunbaş

Arkadaşlar merhabalar, Fiesta 2015 Trend-x aracımın farları halojen. Değiştirmek istiyorum aydınlatması çok kötü gerçekten. Beyaz led yapmak istiyorum marka model önerileriniz var mıdır? Arıza ışığı yakmadan muayenede sıkıntı çıkarmadan kullanabileceğim olursa sevinirim

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

uyarı ışığını hemen hepsi yakar. çok pahalı olan bazı modellerin yakmadığını iddia edenler var.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Halojen farda karşıdan gelen insanları rahatsız etmeden sizin de görüş alanınızı güzelce aydınlatacak ürünler çok pahalı. Stark 360 bakabilirsiniz.

Aynı araçtan bir arkadaşımda vardı. Aydınlatması gerçekten başarılıydı. Far ayarlarınız sağlıklı mı kontrol edildi mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Aynı araçdan var bende. Aydınlatması alternatiflere yönlendirecek kadar kötü değil. Far camlarına önceden vernik uygulaması olmuşsa verimliliği düşürür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aydınlatma istenirken led alınmaz, beyaz şimsşekli isteniyorsa uygun , lakin face de insta da araç fotosu için led iyidir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Gücin

Joyecar. com dan gelinimin L200 e led ampul aldım 1.5 yıldır kullanıyoruz sıkıntı yok gayet rahat bir aydınlatması var. Aynı yerden kendime kamera da almıştım, satıcı sorunsuz. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Emre Altunbaş

hocam farlar temiz, ayarları tam ama aydınlatma zayıf. bir de sarı ışığı sevmediğim için beyaz yapmak istiyorum kısa farları. uzun farlardan memnunum yani. karşıdakinin gözünü almaması için de kaliteli bi ürün alayım ufuk çizgisi ayarı ile kimsenin gözünü almadan led e çevirmek istiyorum.

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Oğuzkan Erışık yazdı:

Halojen farda karşıdan gelen insanları rahatsız etmeden sizin de görüş alanınızı güzelce aydınlatacak ürünler çok pahalı. Stark 360 bakabilirsiniz.

Aynı araçtan bir arkadaşımda vardı. Aydınlatması gerçekten başarılıydı. Far ayarlarınız sağlıklı mı kontrol edildi mi ?

Fatih Sarıkaya yazdı:

Aynı araçdan var bende. Aydınlatması alternatiflere yönlendirecek kadar kötü değil. Far camlarına önceden vernik uygulaması olmuşsa verimliliği düşürür.

Bendede 2016 model Fiesta trend x var aydınlatma standart ampulleri ile gayet başarılı öyleki yedek ampül olmasına rağmen kullanmadım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu araçta ampul arıza kontrolü var mı ki ?

Albeada bile var.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

aydınlatma istenirken led alınmaz, beyaz şimsşekli isteniyorsa uygun , lakin face de insta da araç fotosu için led iyidir

uygun led türü ile alınır niye alınmasın. soğutucu gövde incecik olacak ledlerde  yanlara ışık veren türde olacak. ışık da en fazla 4300 K olacak. ucuz da olursa.. mis :D

servet hocama verdiğim ledler süperdi mesela. ama sürümü olmadı onların. niye bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Ünal

inwells xtreme mavi kutulu ürünler var fiyatları da uygun. jetta aracımda kullanıyorum. farlarım merceksiz. kapalı garajda sağ farlara led sol farlara halojen takılı denedim çizgiler uyumlu. trafikte karşıdan selektör yapan olmadı daha. denemelerim sonucu kalitesiz ledler gibi ışığı dağıtmadığını ve göz almadığını tespit ettim. csp çipli led alınırsa ışık dağılmıyor zaten. COB çipli ledler ise ışığı çok dağıtıyor mercekli farınız yok ise csp li led far almanızı tavsiye ederim. arıza ışığı konusuna gelince kontağı açtığımda kısa uzun sis sırayla arıza kodu veriyor ama bi kere yakıp söndürünce arıza lambasını söndürüyor bir daha ki marşa kadar. aydınlatma konusunda ben halojenlerden memnundum zaten orjinal ampulleri duruyordu hala. led ile bir iki tık daha güzel aydınlatma performansı aldım. benim araçta takma sökme işi çok zahmetli olduğu için satılana kadar devam böyle :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

osram laser philips diamond vb. patinaj çeker ledlerin fanlarında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

osram laser philips diamond vb. patinaj çeker ledlerin fanlarında

Yok cağlar abi napsakta biz halojencileri sevmezler 😂

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Yok cağlar abi napsakta biz halojencileri sevmezler 😂

Halojenler neyle çalışıyordu 😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Halojenler neyle çalışıyordu 😁

Sanki senin aractaki suyla calısıyor 😂

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Sanki senin aractaki suyla calısıyor 😂

Farlara lpg takılıyor mu 🙈

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Lpg bizim kırmızı cizgimiz 😂 

Ha bende yok ama olsundu 🙃

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

LPG yokta gazla çalışan ampüllerim var. Bende diyordum neden bixenonları bu kadar seviyorum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

LPG yokta gazla çalışan ampüllerim var. Bende diyordum neden bixenonları bu kadar seviyorum.

Onlar da mı patlıyor. Araba değil nükleer mübarek :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Onlar da mı patlıyor. Araba değil nükleer mübarek :) 

Piller patlamıyor mu yahu? Ampül patlarsa sıkıntı yok ta pil patlarsa bayağı sıkıntı uğraş dur kasko da ödemez :bomb:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...