İçeriğe Yönlendir

FE1 Honda Civic Turbo+Lpg

Mahmut Sayar

Recommended Posts

Adnan Çakır

[emoji3478] Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Herşey güzel de 3.stopu neden led ve daha görünür yapmazlar anlamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar
(düzenlendi)
Erhan Doruk yazdı:

Güle güle kullanın. Ben bir türlü ısınamıyorum hondaya , yere çok yakın geliyor bana. Asfalt dışına çıkmıyorsanız sorun yok.

Teşekkürler 17 jant lastiklerle yükseklik fena değil. 

Mehmet Cihat yazdı:

güle güle kullanın kazasız belasız, bence honda tasarım konusunda istikrarlı şekilde geriye gidiyor her sene. bu aracın önü de rakiplerinin yanında çok tipsiz kalıyor şahsi fikrim

Teşekkürler. FC5 sonrası bana daha güzel geldi, zamanla gözler alışabilir. 3 gündür trafikte gördüğüm ilgiyi anlatamam. Orta yaş kitle daha fazla seveceğe benziyor gençler de öncekini mıncıklar. :)

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Forumun ilk yeni kasa civic’i galiba. Keşke lpg’siz olanı alsaydınız. Turbo o şekilde hakkını veriyor. 180 beygirlik galiba. 

bir de merak ediyorum. Dörtlü flaşörün oradaki petekli tasarım çarpma değme çocuk dokunmasına dayanıklı mı? Joystick’ler nasıl?

hayırlı olsun

Teşekkürler. Mevcut fiyatlarla km de 50 Kr tüketim farkı var. 10 bin km de 5 bin lira eder. Bakım vergi sigorta parası diyebiliriz. Petek tasarımı sağlam, bir madde ile kanırtmadıkça zarar göreceğini düşünmüyorum.

Çağlar Bayur yazdı:

:nazar: torpidodaki bal petekleri nasıl temizlencek

Abi kir toz belli edecek bir formda değil. Çok uzun vadede içinde toz birikebilir, hava artı püsküllü bir temizleyici iş görecektir. 

tarihinde Mahmut Sayar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

sonunda düzgün bir şekil geldi honda dan. hayırlı olsun.

Adnan Çakır yazdı:

emoji3478.png Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. Herşey güzel de 3.stopu neden led ve daha görünür yapmazlar anlamadım.

propolis kasa :) civic

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun,Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:

honda japonya tarafı ne kadar iyi ise Türkiye tarafı aşırı kötü

takip edebildin mi? c sütundaki göçükler burada mı oldu sadece? yoksa capon üretiminde de olmuş muydu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:

Çin üretimlerinde boyalarda portakal kabuğu görüntüsü varken

portakal işi ilginçtir, amerikan toplarken ekstra ücret istenirdi portakal görünümü için, sonra detailing çıktı iş terse döndü. ucuz olan ayna gibi boya idi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...