İçeriğe Yönlendir

Muayene Öncesi Sorunlar

Sühan Bozdağ

Recommended Posts

Sühan Bozdağ

Herkese iyi pazarlar. Muayene zamanı yaklaştı ve ön camda taş çarpma izi, arka sol stopta kırık yaması olduğunu hatırladım.  benden önceki sahibi iki yıl önce ikisinden de hafif kusurla geçmiş. Acaba " bu kusurları niye gidermedin?" diyerek bana sürpriz yaparlar mı ya da gene hafif kusur mu sayarlar?  Benzer deneyimi ya da bilgisi olan var mı? 

93qe1vf.jpg

qdxe5sa.jpg

93qe1vf.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

stop ta eksik yoksa çatlak vs sorun değil geçer. cam da görüşe engel diye bir bölüm var, genelde sol büyük ilerlemiş çatlak varsa ağır kusur. bunlar hafif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
Çağlar Bayur yazdı:

stop ta eksik yoksa çatlak vs sorun değil geçer. cam da görüşe engel diye bir bölüm var, genelde sol büyük ilerlemiş çatlak varsa ağır kusur. bunlar hafif

Stoplar düzgün çalışıyor, kırılmış yama yapmışlar vaktiyle. Ön camdaki çatlak sol alt köşede. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz

Camdan sorun çıkmaz.Ben tam şoförün sağ kol hizasında dikine 20 cm çizgi halinde kırıkla geçtim.Siz de geçersiniz bence.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sühan Bozdağ yazdı:

Stoplar düzgün çalışıyor, kırılmış yama yapmışlar vaktiyle. Ön camdaki çatlak sol alt köşede. 

geçer geçsin de yani bu kadar seçici olmasınlar, frenlere falan baksınlar tamam

vesile ile egozs emisyonun da sürüş güvenliğine etkisi yok, onu kaldırmalılar

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile egozs emisyonun da sürüş güvenliğine etkisi yok, onu kaldırmalılar

Çevreye duyarlı ve saygılıyız...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Demir
Metin Uzunoğlu yazdı:

dpf , kat iptali  düz boru :)

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Emre Demir yazdı:

dpf , kat iptali  düz boru :)

Her alanda olduğu gibi özde değil, sözde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Uzunoğlu yazdı:

amortisörü ölçsünler, sürüş güvenliğine etken olan parça

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Sühan Bozdağ yazdı:

"bu kusurları niye gidermedin?"

üç muayene çatlak ön cam ile geçtim, sıkıntı olmuyor, niye düzeltmedin diye sormuyorlar.

Bende yarın gideceğim, rot lastiği yırtık diye hafif kusur vardı geçen muayene. Kışlık takılırken rot ustası baktı boşluk yok dedi, geçecek mi göreceğiz yarın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

üç muayene çatlak ön cam ile geçtim, sıkıntı olmuyor, niye düzeltmedin diye sormuyorlar.

Bende yarın gideceğim, rot lastiği yırtık diye hafif kusur vardı geçen muayene. Kışlık takılırken rot ustası baktı boşluk yok dedi, geçecek mi göreceğiz yarın.

Hadi hayırlısı😊

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Sühan Bozdağ yazdı:

Hadi hayırlısı😊

Önceki kusurları yazmamışlar bile. 😁

Aydınlatma hafif kusurları ile geçtik.

Bu arada çok bakındılar osram LED sis ve gündüz farlarına çözmek için, mevduata uygun olmayan renkte ve özellikte aydınlatma düzeneği var yazmışlar, oysa tuv onaylı sis farları. Almayı düşünen için süper fiyat var denk geldi.

n11.com'dan Osram Led Fog LEDriving Fog101 Gündüz Ledli Sis Farı (Takım) seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

https://winfluenced.com/mgm-127312-8551-17DCYMXYDA

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Önceki kusurları yazmamışlar bile. 😁

Aydınlatma hafif kusurları ile geçtik.

Bu arada çok bakındılar osram LED sis ve gündüz farlarına çözmek için, mevduata uygun olmayan renkte ve özellikte aydınlatma düzeneği var yazmışlar, oysa tuv onaylı sis farları. Almayı düşünen için süper fiyat var denk geldi.

n11.com'dan Osram Led Fog LEDriving Fog101 Gündüz Ledli Sis Farı (Takım) seçtim! Milyonlarca ürün, kaçırılmayacak fırsatlarla sana gelir!

https://winfluenced.com/mgm-127312-8551-17DCYMXYDA

imkansız fiyat kaçmaz bu

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...