İçeriğe Yönlendir

Ledlendik

Serkan Gülderen

Recommended Posts

Serkan Gülderen

Baktım olmadı yükseklik ayarını kendim yaptım [emoji3526] her farı alyana koyduğum işaret vasıtasıyla 8 tam tur olacak şekilde iki farıda yukarı kaldırdım manuelde olsa oldu sanırım. 10cf951ac69e8c1e892442969c29e591.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mert Gülkokan yazdı:
Çağlar Bayur yazdı:
mesafe kısa 10 mt de 1cm diye hatırlıyorum %1

%1 ise 1000 cm de 10 cm yapar reis

kaç cm ise artık ben en tepeye ayarlıyorum karşıdan gelen düşünssün :bambam:

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
kaç cm ise artık ben en tepeye ayarlıyorum karşıdan gelen düşünssün :bambam:
Abi 2mt mesafede çizği 65 cm seviyesinde. Far konumu en tepede 0 da yani. Ayarlamadan önce aynı mesafede 0 konumda 55 cm Di. Çok yüksek hissedersek 2. Konuma alırız artık. Eski ayarları çok aşağıdaydı araç içimden çizgiyi dahi göremiyordum.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

aynen yukarda olsun seviye ayarı ile aşağı alınabailir yolda, ben de öyle yapıyorum, -2 normal uzun yolda 0 a alıyorum

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
aynen yukarda olsun seviye ayarı ile aşağı alınabailir yolda, ben de öyle yapıyorum, -2 normal uzun yolda 0 a alıyorum
Aynen aynı düşüncedeyim abi [emoji122][emoji122]
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Muayene zamanı ağır kusur olarak geçiyor sonra
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Servet Aydın yazdı:

Muayene zamanı ağır kusur olarak geçiyor sonra

ben zaten osram ile renkten kalıyorum ayara sıra gelmeden, sonra ledi takıp geçiyorum ayara yine bakmıyor o zaman da renge bakıyor sadece  :mangal:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
ben zaten osram ile renkten kalıyorum ayara sıra gelmeden, sonra ledi takıp geçiyorum ayara yine bakmıyor o zaman da renge bakıyor sadece  default_mangal.gif

Sizin levele ulaşmak için ne yapmak gerekir [emoji88]
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Muayene işleri çok garip, "Şimşek etkili LED Xenon" tak sıkıntı yok, tuv onaylı osram LED sis farı tak, uzaylı göre masum köylü gibi inceliyorlar...

Sonrası önceki muayenede lastiği yırtık rot başlarını görmeyip sis lambası yüzünden fara onaysız yazıyorlar :)

Em2Rln.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Güzel olmuş harbiden, hep dediğim gibi 360 derece ışık veren led ve mercek şart bu işte...

şimdi diğer duruma gelelim, ömrü, esas mesele bu şimdi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Güzel olmuş harbiden, hep dediğim gibi 360 derece ışık veren led ve mercek şart bu işte...

Aynen ömür konusunda deneyip göreceğiz. Ancak şöyle Bi durum söz konusu araçda otomatik far sensörü var ve tedarik eden arkadaş özellikle ilk çalıştırmalarda farlar kapalı kalırsa ömür uzatacağını söyledi.
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ambiyans aydınlatmalarda kullanılan kibrit çöpü gibi ledler far ampullerinde kullanılabiliyor mu? Halojen ampul gibi mesela ama içinde flaman yerine o kibrit ledlerden var :) 

Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf
(düzenlendi)

Parasında da bir şey yokmuş aslında. Canbus'lı olanlar biraz daha pahalı. Sanırım arıza yakmaması için Canbus şart ama bunu takarsak bu seferde arabanın orjinal arka kapaklarını keseceğiz 

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...