İçeriğe Yönlendir

Audi A3 ön Cam Değişimi?

Salih Şencan

Recommended Posts

Salih Şencan

Arkadaşlar merhabalar audi 2008 A3 S back aracımın ön camı kırıldı. Çıkma olarak AUDİ A3 HB 2003-2012 benim aracıma uygun olur mu? S Back ile Hback fark eder mi? Birde yağmur sensorlu benim aracım bunun da bir farklılığı olur mu?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Ben birkaç ay önce kaskodan superb için ön cam değiştirdim. Yerli marka takıldı. Görüntüde sıkıntı yok ama yüksek hızlarda rüzgar sesi eskisinden daha çok gelmeye başladı.

• Şaşkın 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Serviste bi sorun.. biz de değiştik (2015) orjinaliyle aynı.. fatura yüksekti ama iki katı değildi.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

A6 için sordum geçen 5000 küsürdü.

Cam kalitesi bir yana işçilikten dolayı yetkili servis tercih etmeyi düşünüyorum ben.

Önceki sahipleri cam değiştiği için yağmur sensörü düzgün çalışmayan arabalarım oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

çıkma camdaki eski silikonu %100 olarak siyah koruma boyasını çizmeden nasıl sökecek? sökmez ise o cam sağlıklı yapışmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Çıkma ancak mecbur kalınırsa olmalı.. camın eskisi genel olarak çizik de oluyor

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Çıkma cam en bulunmayan durumda olur. Camcı iki işçilik alacak ve kırmama garantisi vermeyecektir.. Kelebek camlar ve kapı camları için geçerli değil..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

Ben birkaç ay önce kaskodan superb için ön cam değiştirdim. Yerli marka takıldı. Görüntüde sıkıntı yok ama yüksek hızlarda rüzgar sesi eskisinden daha çok gelmeye başladı.

iyi yapışmamış olabilirmi? bir kere başıma gelmişti. onun haricinde hiç bir yan sanayi camda bu olmamıştı.

Selim Bilgin yazdı:

A6 için sordum geçen 5000 küsürdü.

Cam kalitesi bir yana işçilikten dolayı yetkili servis tercih etmeyi düşünüyorum ben.

Önceki sahipleri cam değiştiği için yağmur sensörü düzgün çalışmayan arabalarım oldu.

carglass vs gibi yerlerde işçilik sorun olmuyor.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Doğan Arşiray yazdı:

iyi yapışmamış olabilirmi? bir kere başıma gelmişti. onun haricinde hiç bir yan sanayi camda bu olmamıştı.

carglass vs gibi yerlerde işçilik sorun olmuyor.

Yapışmıştır muhtemelen de cam ile kasa arasındaki boşluk sanırım eskisine göre daha fazla , bu nedenle rüzgar sesi yaptığını düşünüyorum. Yüksek hızlarda ciddi farkediliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...