İçeriğe Yönlendir

Tatil Siteleri Hakkında Bilgi Paylaşımı

Emre Şimşek

Recommended Posts

Emre Şimşek

Az önce bir otelin fyatına bakarken findhotel.net diye bir sitenin epey düşük fiyat verdiğini fark ettim mesela. Bu siteden daha önce alışveriş yapan var mı?

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)

ucuz etin yahnisi yavan olur. Pandemide bildiğim kadarı ile ETS hiçbir satış sitesi iptallerde para iadesi yapmadı. Adı sanı duyulmamış siteye o kadar para yatırmak büyük risk almak olur.

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

İnsan inanmak istiyor ya:)

baktığım bir otelde %52 indirm yaptı. Bazılarında ise %5 falan indirim. Ortalama %10 indirim var. Fakat ödemeyi euro olarak çekiyor. Sanırım euro olunca taksit yapılamıyordur. Yine de sağlam ise razıyım.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Erhan Doruk yazdı:

ucuz etin yahnisi yavan olur. Pandemide bildiğim kadarı ile ETS hiçbir satış sitesi iptallerde para iadesi yapmadı. Adı sanı duyulmamış siteye o kadar para yatırmak büyük risk almak olur.

Abi Ben Zor olsada Tatilsepeti ve Tatilbudurdan iade aldım . Ama ETS Kolay Verdi . Benim Sürec 2 ayı buldu

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Levent Güzelkalp yazdı:

Abi Ben Zor olsada Tatilsepeti ve Tatilbudurdan iade aldım . Ama ETS Kolay Verdi . Benim Sürec 2 ayı buldu

Bana iade yapmayınca TL çek verelim dediler. Kabul etmeyip mecbur gitmiştim tatile.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Şimşek yazdı:

baktığım bir otelde %52 indirm yaptı. Bazılarında ise %5 falan indirim. Ortalama %10 indirim var. Fakat ödemeyi euro olarak çekiyor. Sanırım euro olunca taksit yapılamıyordur. Yine de sağlam ise razıyım.

2 şık var, ikincisi aslında daha fena

1. fake sitedir, bugün kartından çeker ve hotel motel yoktur aslında

2. bugün euro borcuna bağlar, Temmuzda ki kurdan çeker... o zamana kart limitin yetmeyebilir

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Aslında oteli arayıp teyit edebilirim. Bi bakayım bakalım.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Oteli aradım. Siteyi teyit edemedim ama bugüne özel aynı fiyatı aldım. Demek ki siteye de bugüne özel bir indirim yaptılar. Fakat beni sitenin yurt dışı sitesi olması ihtimaline karşı dostça ıyardı rezervasyondaki hanım. Bu otele gitmek isteyen varsa şu anda gerçekten indirimli halde. Saat 16:00’ya kadar arayan olursa gecelik 1800₺’den Ağustos ayı rezervasyonu yaptırabilir kanımca.

Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Emre Şimşek yazdı:

oradaki fiyatları gecelik değil mi? 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Resmi kastediyorsanız gecelik 3500’den 1698’e düştüğü görünüyor. Gerçekten de bir süre önce fiyatları öyleydi..

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
(düzenlendi)
Emre Şimşek yazdı:

Alacağınız oteli arayıp o firma ile anlaşması var mı yok mu diye teyid isteyin. 

Ama Ets hariç gerçekten para iadesi konusunda diğer fimarların garantisi yok.

Ben tatil.com u icraya vererek 8 ay sonra ancak geri alabilmiştim paramı. ama Ets bir telefon ile iptal edip anında para iadesi yapıyor.

tarihinde Ahmet Türedi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Emre,  boş ver, bir dalgınlığıma geldi  ucuz diye bir otel rezervasyonu yapıp ödedim. kart ekstresine USD alış veriş  olarak geçti kms. kur farkı vs derken daha pahalıya geldi. Yurt içi firmalardan yap TL olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Ahmet Türedi yazdı:

Alacağınız oteli arayıp o firma ile anlaşması var mı yok mu diye teyid isteyin. 

Ama Ets hariç gerçekten para iadesi konusunda diğer fimarların garantisi yok.

Ben tatil.com u icraya vererek 8 ay sonra ancak geri alabilmiştim paramı. ama Ets bir telefon ile iptal edip anında para iadesi yapıyor.

Haşmet Güngör yazdı:

Emre,  boş ver, bir dalgınlığıma geldi  ucuz diye bir otel rezervasyonu yapıp ödedim. kart ekstresine USD alış veriş  olarak geçti kms. kur farkı vs derken daha pahalıya geldi. Yurt içi firmalardan yap TL olsun.

Yok zaten otelle görüştüm fakat tam iş ciddiye binerken salon takımı ağır bastı galiba hanım vazgeçti 😬

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

Bir arkadaşımın sık kullandıgı güzel bir sözü vardı.

" Eğer bir ticari teklif gerçek olamayacak kadar cazip duruyorsa, gerçek değildir "

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İbrahim Arslan yazdı:

Bir arkadaşımın sık kullandıgı güzel bir sözü vardı.

" Eğer bir ticari teklif gerçek olamayacak cazip duruyorsa, gerçek değildir "

piyasada çok fazla para aklayan şirket var. Ya onlardan biriyse :) 

Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

piyasada çok fazla para aklayan şirket var. Ya onlardan biriyse :) 

Öyleyse zaten uzak durmak lazım.

Antin kuntin işleri hiç sevmem, sağdan soldan gelen çok kazançlı (ponzi) teklifleri hep reddederek zarardan kazanç sağlamışımdır. 

Para buraya mal şuraya ana yöntemimdir.

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Yok zaten otelle görüştüm fakat tam iş ciddiye binerken salon takımı ağır bastı galiba hanım vazgeçti [emoji51]
Tatil budur dan al abi paranin 4/3 u otele girmene 7 gun varken aliyorlar ben oyle yaptim
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Şimşek yazdı:

Burada yok 😳

o zaman otel rezervasyonu satamaz, sakat

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Çağlar Bayur yazdı:

o zaman otel rezervasyonu satamaz, sakat

Yabancı bir site olabilir. Yani yurt dışından almak için geçerlidir belki. Ödemenin euro olmasından belli. Otel seni içeri almazsa muhatap bile bulamazsın😒

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
Emre Şimşek yazdı:

Az önce bir otelin fyatına bakarken findhotel.net diye bir sitenin epey düşük fiyat verdiğini fark ettim mesela. Bu siteden daha önce alışveriş yapan var mı?

Çok sahtekar var her konuda olduğu gibi bu konuda da. Dediğiniz siteyi hiç duymadım. Avrupa'ya tatile gideceksem bookingden Türkiye'de ETS den çalışıyorum. Tek sorun yaşamadım bugüne kadar. Belki fiyatları emsallerinden 100-200 yüksek kalır ama ağız tadıyla tatil yaparsınız. Alttaki mesajları okumadım bilen vardır belki ama bence iyi araştırmadan yanaşmayın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Otelz tavsiye ederim. Kaç kez reservasyonumu sorunsuz kullandım. Kaç kez iptal ettim, hiç sorun yaşamadım. 

Levent Güzelkalp yazdı:
Emre Şimşek yazdı:
Yok zaten otelle görüştüm fakat tam iş ciddiye binerken salon takımı ağır bastı galiba hanım vazgeçti emoji51.png

Tatil budur dan al abi paranin 4/3 u otele girmene 7 gun varken aliyorlar ben oyle yaptim

Bu güne kadar hep ön ödemesiz tatil yaptim, ödemeleri hep otel girişinde lobide yaptım. Bir kez pandemide yönetmelik sebebiyle ödemeyi peşin yaptım, son gün izin iptal oldu, tatili iptal ettim. 8 gün sonra ödediğim tutarın hepsi hesabimdaydi. Seviyorum otel Z yi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...