İçeriğe Yönlendir

Arka Koltukta 2 Noktalı Kemer Olur mu?

Sühan Bozdağ

Recommended Posts

Sühan Bozdağ
(düzenlendi)

Muayeneden koltuk sayısı ve emniyet kemeri nedeniyle geçemeyince döşemeciye gidip, arka koltuğa belden bağlamalı, 2 noktalı dedikleri kemerden taktırdım. Döşemeci abi konuya hakim gibi ve oldukça kesin konuşarak; “sıkıntı yok” dedi. Ama obsesif olmamdan mütevellit bir de sizlere sorayım dedim. Bu kemer muayeneden geçer mi? Teşekkürler.

tarihinde Sühan Bozdağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arka kemer kemerdir geçer, gerçi tank projesi geçmemeli idi ama o da geçti , 2. muayenelerde nokta sayısından kalacağını hiç sanmam, genelde geçmesi için extra gayret gözlemledim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
Çağlar Bayur yazdı:

arka kemer kemerdir geçer, gerçi tank projesi geçmemeli idi ama o da geçti , 2. muayenelerde nokta sayısından kalacağını hiç sanmam, genelde geçmesi için extra gayret gözlemledim

Tank konusunu esnetmişler gibi geldi bana. Montajı yaptırdığım çevre otogazı aradım bana güncel proje verin diye. Eskisini ver problem olmaz dediler. Öyle yaptım bende. Tarihine falan bakmadılar sadece tüpün seri numarasına bakıp projedekiyle karşılaştırdılar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sühan Bozdağ yazdı:

Tank konusunu esnetmişler gibi geldi bana. Montajı yaptırdığım çevre otogazı aradım bana güncel proje verin diye. Eskisini ver problem olmaz dediler. Öyle yaptım bende. Tarihine falan bakmadılar sadece tüpün seri numarasına bakıp projedekiyle karşılaştırdılar. 

2 sene sonraki muayeneci istermiş :rofl: sonra müşteri neden cinnet geçirdi de istasyonu indirdi

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
Çağlar Bayur yazdı:

2 sene sonraki muayeneci istermiş :rofl: sonra müşteri neden cinnet geçirdi de istasyonu indirdi

Zerre şaşırmam. 😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ümit Türk yazdı:

uuuuww oneydi öyle 

Passat boom. Denilene göre proje dışı uygunsuz tank takmış. Ama video altında doğalgaz diyor. Lpg demiyor. Orası çelişkili. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Passat boom. Denilene göre proje dışı uygunsuz tank takmış. Ama video altında doğalgaz diyor. Lpg demiyor. Orası çelişkili. 

Yanındakilerin yara almadan kurtulmaları büyük mucize. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Doğalgaz çok yüksek basınçta (200 bar olması lazım) depolanıyor. Bu basıçta patlayan depo bassatın arkayı çiçek gibi açtı. Adamlar yaşadıklarına sevinsin. Kaçak depoyla bu kadar. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

jetatdır o, passat olsa duramazdık burda, motorun içine dolum ağznı kim koymuş yahu

bişi denemişlerdir sanayide, gebzede tanıdıklar var

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

Benim orjinal fabrika çıkışlı renkli camlara filmli cam yazdı.

Camın uzerinde kocaman "V" ibaresini göstermeme ragmen "ben camları siyah gördüm yazarım" diye ukalaca bi cevap verdi. Üzerimde kesici, delici herhangi birsey olsa o an sapladıydım adama.

Sildiremedim de, içeride konustum ama "yazdıysa yapacak birşey yok" dediler.

Orjinal cama filmli dedi geri zekali. Neyi kontrol ettiklerini bilmiyorlar ki.

tarihinde Öner Kurukuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Öner Kurukuz yazdı:

Camın uzerinde kocaman "V" ibaresini göstermeme ragmen "ben camları siyah gördüm yazarım" diye ukalaca bi cevap verdi. Üzerimde kesici, delici herhangi birsey olsa o an sapladıydım adama.

tüv merkeze arabayı götürür kapısına bırakırdım, prensip , çok gıcık bir durum bu

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sühan Bozdağ
Öner Kurukuz yazdı:

En çok o "yazdıysa yapacak bir şey yok" kısmında delici, kesici alet aranıyor insan :(

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...