İçeriğe Yönlendir

Bir Başarı Hikayesi....

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu

Gelecekten ümidimi hiç bir zaman kesmedim, moralimin en dipte oldu zamanlarda bile içimdeki ümit filizleri hiç kurumadı bunun sebebi @Mehmet Kayave onun gibi vatan millet aşığı kişilerin olduğuna inandığımdandır. Muhtaç olduğumuz kuvvetin damarlarımızdaki asil kanda olduğunu unutmayalım yeter.

Tebrikler hocam, size minnettarım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Gelecekten ümidimi hiç bir zaman kesmedim, moralimin en dipte oldu zamanlarda bile içimdeki ümit filizleri hiç kurumadı bunun sebebi [mention=31879]Mehmet Kaya[/mention]ve onun gibi vatan millet aşığı kişilerin olduğuna inandığımdandır. Muhtaç olduğumuz kuvvetin damarlarımızdaki asil kanda olduğunu unutmayalım yeter.
Tebrikler hocam, size minnettarım.
Çook çok teşekkür ediyorum [emoji120] [emoji120]

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Ekici

Yıllardır 'idealist öğretmen' kelimesini duyduk. Lafta kalmasın, değeri bilinsin. Hocam, inşallah çabalarınızın karşılığını alırsınız.:flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
Murat Gedik yazdı:

Suriyeli 600 gence 5 milyondan fazla para harcayarak Antalya'da festival yapmakla meşguller servet abi. Milli eğitim her zaman kodlama robotik eğitimlerinden bahseder ama sadece tabela olarak kalır. Geçen yıl 50 tane bilişim öğretmeni atandı. Okullarımızda bilgisayar laboratuvarı bile yok. Öğretmen arkadaşlarımız bankalardan bilgisayar isteyip kendi imkanları ile kuruyor. Sonra neden teknolojide geride olduğumuzu sorup duruyoruz. 

Finansör AB. Ciddi şekilde para akıyor bu okullara ve ciddi nasipleniyorlar. Binayı yıkma yeter içeriyi istersen komple yık yeniden yaparız diyorlar akan para o kadar ciddi bir meblağ bir okul için. 

Mehmet hocam tebrik ederim emeklerinize sağlık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bravo hocam elinize emeğinize sağlık.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hocam, seni ilgiyle izlerim, bilirsin.. 

Gurur duyuyor, tebrik ediyorum. Söz açılan her ortamda örnek olarak gösterdiğim, anlattığım bir öğretmensin. 

Allah yolunu açık etsin. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Mehmet hocam başarılarınızın devamını diliyorum. Her şeye karamsar baktığımız bir anda güzel bir örnek oldunuz. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhat Işık

vallahi hocam sizleri gördükçe ve duydukça boş yaşadığımızı anlıyorum. şu dünyada bir eser bırakmak gibisi var mı acaba! imkansız diye bir şey yoktur düsturunu siz adeta yaşıyor ve bize aktarıyorsunuz. ALLAH siz ve sizin gibilerinden razı olsun. yolunu açık etsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Yıllardır 'idealist öğretmen' kelimesini duyduk. Lafta kalmasın, değeri bilinsin. Hocam, inşallah çabalarınızın karşılığını alırsınız.:flowers:
Amin inşallah hocam [emoji120]

Hocam, seni ilgiyle izlerim, bilirsin.. 
Gurur duyuyor, tebrik ediyorum. Söz açılan her ortamda örnek olarak gösterdiğim, anlattığım bir öğretmensin. 
Allah yolunu açık etsin. 

Abi çok çok teşekkür ediyorum [emoji120] her zaman destek oluyorsun.

Mehmet hocam başarılarınızın devamını diliyorum. Her şeye karamsar baktığımız bir anda güzel bir örnek oldunuz. 
Ben hiç bir zaman karamsar bakmadım. Bakmıyorum. Elimizden geleni yapalım yeter [emoji120][emoji120]

vallahi hocam sizleri gördükçe ve duydukça boş yaşadığımızı anlıyorum. şu dünyada bir eser bırakmak gibisi var mı acaba! imkansız diye bir şey yoktur düsturunu siz adeta yaşıyor ve bize aktarıyorsunuz. ALLAH siz ve sizin gibilerinden razı olsun. yolunu açık etsin. 
İmkansız diye bir şey yok. Yeter ki isteyelim.

Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar

Başarılarınızın devamını dilerim. Tebrikler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çok teşekkür ediyorum [emoji120]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağrı Alaf

Oooo çocuklar görüntü işlemeye kadar gelmişler. Maşallah çok pozitif bir haber. Verdiğiniz emekler için hepinize teşekkürler hocam, gençlere selamlar ♥️

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
Oooo çocuklar görüntü işlemeye kadar gelmişler. Maşallah çok pozitif bir haber. Verdiğiniz emekler için hepinize teşekkürler hocam, gençlere selamlar [emoji3531]
Teşekkür ederim. Lise o işe başladı [emoji4]

Yorum bağlantısı
İsa Acar
Mehmet Kaya yazdı:

...

Şimdi 17 öğrenci için Estoyaya gitmek için Sponsor arayışına :)  asıl konu burası artık :)

...

Mehmet öğretmenim, yüreğinize, emeğinize sağlık; başarılarınız karşılıksız (karşılık beklemediğinize eminim) kalmaz umarım..

Sponsor olamayız ama bizlerin de yardım edebileceği bir yol varsa, maddi olarak çorbada tuzumuz olsun isteriz... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Mehmet öğretmenim, yüreğinize, emeğinize sağlık; başarılarınız karşılıksız (karşılık beklemediğinize eminim) kalmaz umarım..
Sponsor olamayız ama bizlerin de yardım edebileceği bir yol varsa, maddi olarak çorbada tuzumuz olsun isteriz... 
Teşekkür ederim [emoji120] Allah razı olsun [emoji120]

Yorum bağlantısı
Çiğdem Bilen

Mehmet Hocam elinize sağlık maceranızın devamında da başarılar dilerim. Büyük emek büyük özveri tebrikler size

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Gönülden kutluyorum sizi; sizinle, sizin gibi değerli eğitimcilerimizle büyüyeceğiz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...