İçeriğe Yönlendir

2017 Fiat Egea 1.3 95 E5

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

Selamlar; 

Başlıkta görüleceği üzere bu araç hakkında olumlu olumsuz yorumlarınızı bekliyorum. 

Yorum bağlantısı
Burak Kuşçu

2017-2018 Tarihleri arasında aynı motora sahip özel seri punto aracım vardı. Yakıt anlamında oldukça ekonomik 75 hp olan versiyona göre daha performanslı bir otomobildi bugün ki durumları tahmin ediyor olsam asla satmazdım. Ailecek uzun süre multijet motorlu araçlar kullandık en ufak bir sorun yaşamadık. Bazı yağları multijet motor eksiltiyordu en iyi randımanı selenia yağ ve opar filtre ile almıştım. 

Şuan şirket aracı olarak egea cross kullanıyorum, kısa süreli sedan kullanma fırsatımda olmuştu. Beklentileriniz nedir karşılar mı bilemem ama, Az yakan, az sorun açan bir otomobil

Cross un yol tutuşu sedana göre daha kötü ve daha çok sarsıntıdan etkileniyor. Kısacası parasına göre bir otomobil 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Motor güvenilir ve az yakıyor. Performans orta seviyede, 120den sonra gitmiyor gibi. Motor yumuşak çalışıyor, titreşim az dizele göre. İç mekan epey geniş. Frenler biraz zayıf.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Hangi donanım paketi?

Araç güzel, motor dayanıklı. Yol tutuş zayıf ama senin accentte kıyasla iyidir. Bagajı kocaman, içi accente kıyasla ferah. Parçası ucuz. Şehir içi çok yoğun trafikte kullanacaksan ayda en az bir kez performanslı uzun yol git, dpf tıkanmasın. Yakıtı iyi istasyondan al enjektör bozulmasın, gerisine bir şey olmuyor zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Hangi donanım paketi?

Araç güzel, motor dayanıklı. Yol tutuş zayıf ama senin accentte kıyasla iyidir. Bagajı kocaman, içi accente kıyasla ferah. Parçası ucuz. Şehir içi çok yoğun trafikte kullanacaksan ayda en az bir kez performanslı uzun yol git, dpf tıkanmasın. Yakıtı iyi istasyondan al enjektör bozulmasın, gerisine bir şey olmuyor zaten.

Urban. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Hangi donanım paketi?

Nasip olursa alacağım. Urban paket. Sorunlarım sorularım olur ise sana sorarım artık 🤝🫡

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Ümit Türk yazdı:

Nasip olursa alacağım. Urban paket. Sorunlarım sorularım olur ise sana sorarım artık 🤝🫡

Ya nasip diyelim o zaman 🙂

Elimden geldiğince yardımcı olmaya her daim hazırım biliyorsun.

Unutmuşum, yarı otomatiğini almıyorsun inşallah?

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Ya nasip diyelim o zaman 🙂

Elimden geldiğince yardımcı olmaya her daim hazırım biliyorsun.

Unutmuşum, yarı otomatiğini almıyorsun inşallah?

yok hocam manuel.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...