İçeriğe Yönlendir

Mk4 Mondeo Sony Ses Sistemi Resetleme

Emrah Korkmazz

Recommended Posts

Emrah Korkmazz

Herkese iyi günler.Titanium Mk4'ün Sony müzik sistemine Bluetooth üzerinden telefon eklemek istiyorum fakat 6 telefon hakkı da dolu olduğu için diğerlerinden silmeden ekleme yapılmıyor.Sorun şu kayıtlı telefonları silemiyorum doğru adımları uygulamama rağmen.Bu yüzden reset atmak istiyorum acaba bunun bir yolu var mı kutup başını sökmeden.

Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Metin Uzunoğlu yazdı:

Kayıtlı telefonlar siliniyor menüden telefon seçip silmiştim.

Dün bi türlü olmadı abi ama bugün denedim tekrar,silindi.Problem çözüldü yani.Çok teşekkürler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kürşat Gönüllü
Emrah Korkmazz yazdı:

Dün bi türlü olmadı abi ama bugün denedim tekrar,silindi.Problem çözüldü yani.Çok teşekkürler.

Selamlar. telefon kaydını silmeyi başarmışsınız, sevindim. Silme adımlarını burada yazarsanız biz de tekrar hatırlamış oluruz. Unuttuk. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Selamlar. telefon kaydını silmeyi başarmışsınız, sevindim. Silme adımlarını burada yazarsanız biz de tekrar hatırlamış oluruz. Unuttuk. Kolay gelsin.
Selamlar, tabii ki memnuniyetle.Cihaz açıkken ilk olarak yeşil telefon simgesi olan tuşa basıyoruz sonra menü yazan tuşa basıyoruz,ekranda active phone yazısı çıkıyor,ortadaki çevirmeli ses açma tuşundaki yukarı yön tuşuna basıyoruz ve ekranda debound phone yazısı çıkıyor,daha sonra yine çevirmeli düğme üzerindeki sağ-sol yön tuşlarından biriyle silmek istediğiniz telefonu seçiyorsunuz ve onaylamak için yine çevirmeli düğmenin ortasına basıyoruz ve debounded yazıyor ekranda,işlem tamamlanıyor.
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Saçma sapan bir telefon silme yöntemi var, bir kaç kez yapmak zorunda kaldım tamamen bilinçsiz şekilde oyunu geçmek için tüm tuşlara basan atari çocuğu gibi ne yaptığımı bilmeden yapmıştım. Debounded mı ne diyor listeden telefon eksilmiyor ama fiilen eksiliyor.. :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emrah Korkmazz
Serkan Toker yazdı:

Saçma sapan bir telefon silme yöntemi var, bir kaç kez yapmak zorunda kaldım tamamen bilinçsiz şekilde oyunu geçmek için tüm tuşlara basan atari çocuğu gibi ne yaptığımı bilmeden yapmıştım. Debounded mı ne diyor listeden telefon eksilmiyor ama fiilen eksiliyor.. :D

Aynen,sanki uzaya uydu fırlatıyoruz😃

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...