İçeriğe Yönlendir

Yüksek Devir mi Yüksek Basınç mı Motorun Ömrünü Daha Çok Azaltır?

Hamza Bayram

Recommended Posts

İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hemen olmaz doğru. O esnada yanmamak lazım işte. Mesela bazı insanlar proğramların hep birkaç sürüm eskisini kullanır  :) 

Win 3.1 var bende

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Win 3.1 var bende

mağaradan çık artık. Bak ne güzel doğa, yeşil. İnsanlar mutlu. Saç ektiriyor, arabasını boyatıyor, bıyıklarını boyatıyor. Dumanlı arabadan hibrite geçen var. Sen de katıl bize :) 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

mağaradan çık artık. Bak ne güzel doğa, yeşil. İnsanlar mutlu. Saç ektiriyor, arabasını boyatıyor, bıyıklarını boyatıyor. Dumanlı arabadan hibrite geçen var. Sen de katıl bize :) 

Tamam çıkayım ama bir iki sorum olacak. Enflasyon nasıl? Ekonomi falan? Ona göre çıkacam. Tüp kuyrukları bitti mi? 1 milyona wc falan giriliyormuş bi ara kuşlar dedi. Bu arada Türkler harbi deveye mi biniyor?

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Tamam çıkayım ama bir iki sorum olacak. Enflasyon nasıl? Ekonomi falan? Ona göre çıkacam. Tüp kuyrukları bitti mi? 1 milyona wc falan giriliyormuş bi ara kuşlar dedi. Bu arada Türkler harbi deveye mi biniyor?

hangi mağaradasın?

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hangi mağaradasın?

Krubera mağarası.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
İlkay Başaran yazdı:

Krubera mağarası.

hiç nevşehire gelmeyen mağarası büyük sanırımş der mayalar, sonra birden yok olup gittiler zaten

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

hiç nevşehire gelmeyen mağarası büyük sanırımş der mayalar, sonra birden yok olup gittiler zaten

Mayasız olmaz abi. 

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Maya ne arar newcity’de 

Öyle biyer yok. Araştırdım ben.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

Öyle biyer yok. Araştırdım ben.

Emmi seni loş mum ışıklarıyla süslü newcity’deki mağarasına çağırmadı mı, detayları orada konuşalım  demedi mi? 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Emmi seni loş mum ışıklarıyla süslü newcity’deki mağarasına çağırmadı mı, detayları orada konuşalım  demedi mi? 

Yok o buraya geldi :spiteful:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...