İçeriğe Yönlendir

Bu Araç Alınır mı?

Hamza Bayram

Recommended Posts

Ali Tuğberk Avar

Kaputta boya filan yok. Tramer düşük. Ama galerinin önerdiği veya önereceği Expertiz dışında bir yere götürüp baktırın araca. Tanıdık ustanız varsa ona da gösterin. Yanlarda boya ne sebeple nasıl bir kaza sonucu olmuş bunu da öğrenmeye çalışın. 

Araç alınır bence pazarlık yapın mutlaka 2-4-5 ne düşürseniz kardır. Zaten eksta fiyatla ilana koyuyorlar araçları galericiler genelde. 

Umarım Exper sonuçları iyi çıkar ve alırsınız. Mondeo sağlam araçtır zevk alırsınız. Titan pakette ayrı bi hojtur. :)

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Düşük kmlileri benzer durumdaki araçlarda ne kadar? Arada 20000 varsa eğer tercih edilir. 

Neden 20000 diyorum, enjektör turbo egr dpf vs vs bunlar çok rahat tutar. Özellikle enjektör ve turbo kritik. 

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Düşük kmlileri benzer durumdaki araçlarda ne kadar? Arada 20000 varsa eğer tercih edilir. 

Neden 20000 diyorum, enjektör turbo egr dpf vs vs bunlar çok rahat tutar. Özellikle enjektör ve turbo kritik. 
Bu araba düz motor galiba,
Eğer ekonomi/performans beklentiniz yoksa güzel tercih
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Fiesta parasına mondeo...  Bence mantıklı.

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Dilmen

Bence de denildiği gibi ise mantıklı. Atmosferik ve manuel olduğu için yüksek km de oluşabilecek arızalr nispeten olmayacaktır. Alınıp keyifle binilir bence de ... 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Ü.Emre Kartal yazdı:

Düz atmosferik bu araba, turbo derdi olmaz. Dedikleri gibiyse ve performans beklentisi yoksa alınır

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Cem Işık yazdı:

Düz atmosferik bu araba, turbo derdi olmaz. Dedikleri gibiyse ve performans beklentisi yoksa alınır

Araç benzinliymiş, dizel gibi düşündüm nedense 🙂

Yakıtı nasıldır acaba, bana fazla yakar gibi geldi. 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bu motor fordun değişken subap zamanlamalı motoru değil mi? Lpg sevmez. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...