İçeriğe Yönlendir

Fiesta AUX girişini USB'ye çevirme

Ümit Türkel

Recommended Posts

Ümit Türkel

2011 fiesta aracımda aux girişi var. Burayı söküp baktım 4 kablo var. Siyah, beyaz, kırmızı, yeşil. Bukablolara dişi usb girişi olan bir kablo lehimlesem, flash bellekteki müzikleri dinleyebilir miyim? 

Farklı bir önerisi olan var mı?

Yorum bağlantısı
Ali Tuğberk Avar
Ümit Türkel yazdı:

2011 fiesta aracımda aux girişi var. Burayı söküp baktım 4 kablo var. Siyah, beyaz, kırmızı, yeşil. Bukablolara dişi usb girişi olan bir kablo lehimlesem, flash bellekteki müzikleri dinleyebilir miyim? 

Farklı bir önerisi olan var mı?

Siz yapmayın oto elektrikçiye götürün. 

Yorum bağlantısı
Sermet Gündoğdu

Usb aux dönüştürücü kullanabilirsin, ama teybinizden sadece ses açıp kapatırsınız ,parça ileri geri atlama takılan cihaz üzerinden olur.Aynı şekilde bluetooth da takılabilir aux girişine  telefonunuzdaki müzikleri dinleyebilirsiniz .Ya da teybin usb li olan modelini çıkma olarak alıp kullanabilirsiniz,.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Türkel
(düzenlendi)

[url=https://www.hizliresim.com/4xnullh][img]

Şu kabloyu aux girişine takıp ucuna flash bellek takınca mp3 leri çalıyor ama şarkı geçişlerini teypten yapamıyoruz, doğru mu anladım?

tarihinde Ümit Türkel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Eklediğiniz resim görünmüyor ama bir ucu dişi usb diğer tarafı  erkek aux ise işe  yaramıyor. 

Edit: Böyle birşey ise usb nin çalışması için gereken elektriği aux girişinden alamayacağı için çalışmaz zaten.

429937c6cd5391b101961811877862bc.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Aracınızdaki üniteyi satıp usb li olandan alın, kodlama ile doğrudan çalışacaktır. 

Bu şekilde çok fazla kesme biçme gerekir ve uğraşması vs daha maliyetli olur. Malum uygulamalardan bakıp bulabilirsiniz çıkma olarak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...