İçeriğe Yönlendir

Kaça Satarız?

Görkem Karakaş

Recommended Posts

Görkem Karakaş

Merhabalar. Yakın aile dostumun yeni bir yatırım için arabalarını satma niyetleri oldu.

Araba 2017 Hyundai Tucson otomatik 1.6 turbo 177 hp Elite 4*4. Serviste lpg takılmış. Lpg enjektörleri motorun dışından belli değil, güzel bi montajı var. Evin ikinci arabası. 38.000 km de.

Hata boya tramer yok.

Fotoğrafa örnek olsun diye ilan koyacağım. İlanla aynı renk. Yarın gün içinde kendi fotoğraflarından da koymaya çalışacağım. Forumdan niyetlenen düşünen olursa da konuşuruz görüşürüz inşallah.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-hyundai-hyundai-tucson-1027147991/detay

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Bu fiyatları LPG li araca vermek akıl alır gibi değil, Alans satana hayırlı olur inşallah.

Gerçi neyin fiyatı olması gerektiği tutarda?

Pazar ola.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Böyle yeni araca lpg çakıp sonra km yapmadan yatıranlara gıcık olmaktayım. 

Benim önerim yatırımı boşversinler güle güle binsinler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

pazarlama stratejisi olarak bayide takılınca garanti bozmuyor distribütör. cila satın alnmadan sfır satmayan da var

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş

Çarşı merkezde dükkan var hocam araba bulunur dükkan bida bulunmaz, uzun zaman bineriz diye alınmıştı siparişinde bile yanlarındaydım :)
Fiyat nedir?
İşte bizde kaça satmalıyız diye soruyorum. İnternete baksak minimum 600 bin civarı
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Görkem Karakaş yazdı:

Çarşı merkezde dükkan var hocam araba bulunur dükkan bida bulunmaz, uzun zaman bineriz diye alınmıştı siparişinde bile yanlarındaydım :)İşte bizde kaça satmalıyız diye soruyorum. İnternete baksak minimum 600 bin civarı

Nisbeten en üstte olmayacak şekilde bir rakam ilan verebilirler. PAzarlık sonucu inecekleri rakam dükkanı kaça aldıkları ile doğrudan ilgili. Dükkan sahibi sıkışık ise arabayı 100 aşağı verse de olabilir yanii.

not: uzun zaman bineriz diye almışlar ama binmemişler yani km yapmamış. Aslında daha çok onu dedim. Binilmeyen arabaya lpg koymak. Yoksa araba almada sıkıntı yok. 

Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Nisbeten en üstte olmayacak şekilde bir rakam ilan verebilirler. PAzarlık sonucu inecekleri rakam dükkanı kaça aldıkları ile doğrudan ilgili. Dükkan sahibi sıkışık ise arabayı 100 aşağı verse de olabilir yanii.
not: uzun zaman bineriz diye almışlar ama binmemişler yani km yapmamış. Aslında daha çok onu dedim. Binilmeyen arabaya lpg koymak. Yoksa araba almada sıkıntı yok. 
İşte uzun zamanda amorti eder kafası,
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
550 bine verildiğini duyarız yakında..
Memlekette al sat yapan abimiz (galerici değil) aynı gün 600 bin vermiş. Fiyat ilk duyduğumda bana da yüksek geldi. Ama normal galiba
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bu araba lpg’siz zor binilir. Trafikli yerlerde en az 10-12 litre yakar. Lpg uyumunu bilmiyorum ama alıcı kişi lpg’si var diye sevinecektir. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Karakaş
Bu araba lpg’siz zor binilir. Trafikli yerlerde en az 10-12 litre yakar. Lpg uyumunu bilmiyorum ama alıcı kişi lpg’si var diye sevinecektir. 
Kesinlikle
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...