İçeriğe Yönlendir

306 XR 5P 1.6 / 2000

Selçuk Bakış

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Uno'yu satışa çıkmasını beklediğim bir araç için satışa çıkarmıştım, Uno gitti ama beklediğim gelmedi 😁

Beklediğim başka bir araç için 3-4 gün cevap gelmeyince sıkılıp tüm alım haklarını abime devrettim oda bunu uygun bulup alabilirsin deyince notere gidip işlemleri bitirdim. Çok rahat oluyormuş böyle 🤭

Gelelim araca dip basık kumandalı Warex olan bir 306, resimdeki gibiydi.

5qaho4l.jpeg

İlana girdikten sonra ufak bir kazaya karışmış kaput ucunda boya yapıldı, artan boya ile de etrafını komple rötuş yaptı boyacı sağolsun, temiz temiz bineriz inşallah 😊

abyydh0.jpg

2008le yan yana iken denk gelmişti, son basık hali

t348c1t.jpg

İlk iş kapı kilitlerinde takılma vardı çıkma kilit bulamadık, tanıdık elektrikçi de akşama kadar çözemedi, Mitsubishi yetkili servisine bıraktım ve akşama çözüldü 250 TL, daha sonra bir boşluk bulup son susturucu sıfır olarak takıldı 800 TL kumandalı warex boşta, kapalı iken de güzel ses veriyordu namussuz 😁

lpuoujf.jpg

Daha sonra kesik yaylar iyiden iyiye rahatsız ediyordu ve frenler de de vakum hissi vardı. Yine servise bıraktım helezonlar, bilyanın bir tanesi, amortisör kulesinin bir tanesi, fren merkezi tamiri vs derken 3050 TL toplam masrafımız çıktı.

Alt takımda yine yapılacaklarımız var, ön amortisörlerden bir tanesi yamukmuş, teslim alırken haberim oldu işten dolayı başında bekleyememiştim. Ön amortisör değişimi, direksiyon kutusunda hortumdan yağ kaçağı var, bunu hafta içi çözerim, arka kısımda burçlarda torna gerektiren durumlar var 2 gün yatması lazım, alt takım için okulların tatil olmasını bekliyoruz ve son olarak klimamız aktif değil, şimdilik aciliyeti olmadığı için onu sonraya bıraktım ama oda çözülecek inşallah 😊

Şimdilik şu durumdayız 😊 sürüşü keyifli bir araç imiş, devrini aldıktan sonra geçtim direksiyona 🤭

i7jmhk5.jpg

4or9vro.jpg

hwwg334.jpg

9q90kai.jpg

28heydd.jpg

Bu arada kmmiz 326k 👍

• Beğen 42
Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Hayırlı olsun, zamanın tutulan arabalarından idi. Beyaz olmasi hoşuma gitti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Serdar Göktaş yazdı:

Hayırlı olsun, zamanın tutulan arabalarından idi. Beyaz olmasi hoşuma gitti

Teşekkürler, beyaz olmasına bende sevindim, kirlenme derdin kalmadı 

Sani Gerşon yazdı:

Hayırlı olsun.

Uno'dan sonra bayağı lüks :nazar: 

Teşekkürler bu kadar rahat olacağını beklemiyordum 😊

Evren Barış Özbek yazdı:

Hayırlı olsun. 🧿

Teşekkürler Evren Abi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın :nazar:  bari egzos muayeneye kadar dursaydı :f1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. Filmler ile beyaz renk çok uyumlu olmuş. Çok afacan görünüyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Porşe jantlarmı onlar. Orjinal teneke ve orjinal ölçü lastik gelirse güzel olur. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Alpay Sumer yazdı:

🧿 Yakıyooo 🔥🔥

Cebimizi mi 😅🤭

Bahadır Taşpolat yazdı:

Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın :nazar:  bari egzos muayeneye kadar dursaydı :f1:

Trafik cezası yemeyi göze alamadım, yoksa güzelde sesi vardı aslında 😊

Mehmet Yeter yazdı:

Hayırlı olsun güle güle kullanın inşallah. Filmler ile beyaz renk çok uyumlu olmuş. Çok afacan görünüyor. 

Teşekkür ederim yavaş yavaş ısınıyorum bende 

Ali Darbaz yazdı:

Porşe jantlarmı onlar. Orjinal teneke ve orjinal ölçü lastik gelirse güzel olur. 

Aynen Porche jant 16lik, kışlıklara teneke iyi olur bu jantları çıkarmak olur mu hiç, kaç kişi jantları istedi benden 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

Roman gibi 😁 Hayirli ugurlu olsun, Allah mutlu mesut kullanmayi nasip etsin. Bana da yeni bir KA lazım vakitlice. Dun aksam iki adet park yeri buldum ikisine de park edemedim. Ah ulan KA olacakti ki hop diye birakirdim buralara dedim 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Azad Mirzade yazdı:

Roman gibi 😁 Hayirli ugurlu olsun, Allah mutlu mesut kullanmayi nasip etsin. Bana da yeni bir KA lazım vakitlice. Dun aksam iki adet park yeri buldum ikisine de park edemedim. Ah ulan KA olacakti ki hop diye birakirdim buralara dedim 😁

Amin inşallah 😊

Heya küçük araçların o güzelliği var, buda küçük sayılır Allah'tan içi büyük 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Bunun direksiyonuna oturunca istemsiz şekilde farklı şekillere giriyor insan :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bunun direksiyonuna oturunca istemsiz şekilde farklı şekillere giriyor insan :) 

Direk müptezel oturuşu var, istemesen de öyle oturuyorsun çünkü çok rahat 😁

• Beğen 2
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Cam filmleri çıkarılsa iyi olur sanki

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Nihat Palolu yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Cam filmleri çıkarılsa iyi olur sanki

İlk filmli aracım bu, çıkarır mıyım pek sanmıyorum. İleride ne zaman yasak olur o zaman sökerim. Ön camda film yok bu arada.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Selçuk Bakış yazdı:

İleride ne zaman yasak olur o zaman sökerim.

Cam filmi yasak ki? Muayeneden geçiyor olabilir ama trafikte filmli araç kullanmak yasak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Sani Gerşon yazdı:

Cam filmi yasak ki? Muayeneden geçiyor olabilir ama trafikte filmli araç kullanmak yasak.

Ceza kesmeyi kastettim aslında :flowers:

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

:nazar: unodan sonra sert geçiş olmuş

Her anlamda bir rahatlama geldi 😅

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Allah kaza bela vermesin. Maşallah çok güzel görünüyor senin elinde daha da güzelleşir.

fazlalıklardan kurtulmaya başlamışsın aile arabasına dönerse çok konforlu olur. Orjinal yay ve Amortisörleri ile daha keyifli bir araca döner.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Allah hayırlı etsin, kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim. Değişiklikler yerinde ve güzel olmuş. 

Azad Mirzade yazdı:

Roman gibi 😁

Sesli güldüm ama haklısın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Hayırlı olsun, oldukça keyifli bir araç. Rengisi de güzelmiş :nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...