İçeriğe Yönlendir

İlk Kasa İnsignia Donanım Paketleri Nelerdir?

Hamza Bayram

Recommended Posts

Barış AÇIL

yahu 6 ileri vites araba, çekmezse 5 e takarsın, olmadı 4 3 2... Vites düşürmek ne büyük meziyet oldu kardeşim ya. 250 bine 100 bin km de benzinli lpg takılmamış insignia var.. 
İyikide çekmiyor etmiyor diyorlar... Piyasası düşüyor.. Benim gibi insanlara gün doğuyor.. 
Tercih meselesi tabi ...
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt
bence tahammül edilebilir şeyler bunlar. çekmiyor gitmiyor demek bu piaysada önemsiz bana göre. insignia gayet güzel otomobil. varsın, atmosferik 1.6 olsun. hele SW olsa.. mis.
1.6 Insignia nin tek sorunu erken debriyaj balatası bitirmesidir. Yoksa turbolu turbosuz farketmez. Gayette alınır binilir. En sevdiğim özelliği cosmo da sol dış dikiz aynasinin kararatmali olması idi. Merceksiz zenonla arkadan gelenlerin gözümü rahatsız etmesi olmuyordu.
Yorum bağlantısı
Ali Gök

2.0 dizel otomatikleri nasıl bunların arıza yönünden soruyorum alsak başa belamı olur ?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Ali Gök yazdı:

2.0 dizel otomatikleri nasıl bunların arıza yönünden soruyorum alsak başa belamı olur ?

Ustasını bulamazsın, çok yagar, son sayibi olursun :crazy:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Önder Özcan yazdı:

Ustasını bulamazsın, çok yagar, son sayibi olursun :crazy:

hakkat sordum yav misal benim passat için bkp motor derler o motoru sevmezdi pasatçılar bunlarda öyle bi ayrım varmı vs

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...