İçeriğe Yönlendir

E 3 5 0 E Plug-In-Hybrid

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Önder Özcan
Furkan Avcı yazdı:

Allah bereket versin, Anavatan'da iki katınından fazlasını verirdik sanırım, doğru ya; anneler yemez yavrularına yedirir :) 

....

Şöyle bir durum var, 96 da orada askerdim, toplu ulaşım yok gibi bir şeydi- yoktu. Arabasız bir yere gitmek pek kolay değildi. Taksi ya da şahsi araçlarla yapılırdı. KKTC yüzölçümü olarak çok küçük. Şimdi baktım tekrar KKTC: 3354 m2 -- İstanbul 5343 m2. Ayrıca İstanbul da pek büyük bir şehir sayılmaz. Demek istediğim onca para verip aldığın araba ile KKTC de "şöyle bir uzun yol yapayım" dediğin zaman, yolun 2 saatte bitiyor :) Yani gidecek bir yer yok.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Önder Özcan yazdı:

Şöyle bir durum var, 96 da orada askerdim, toplu ulaşım yok gibi bir şeydi- yoktu. Arabasız bir yere gitmek pek kolay değildi. Taksi ya da şahsi araçlarla yapılırdı. KKTC yüzölçümü olarak çok küçük. Şimdi baktım tekrar KKTC: 3354 m2 -- İstanbul 5343 m2. Ayrıca İstanbul da pek büyük bir şehir sayılmaz. Demek istediğim onca para verip aldığın araba ile KKTC de "şöyle bir uzun yol yapayım" dediğin zaman, yolun 2 saatte bitiyor :) Yani gidecek bir yer yok.

“kktc’de en uzak mesafe 2 saat” diye özetleyeyim. Gogıl’dan gelenler boşuna okumasın 😁😁

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

“kktc’de en uzak mesafe 2 saat” diye özetleyeyim. Gogıl’dan gelenler boşuna okumasın 😁😁

Hangi taşıtla kısmını da belirt. Adamın biri gelir kawasaki h2 ile 20 dakikada bitirir yolu gelir dava açar.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Önder Özcan yazdı:

KKTC plakalı arabayı getirip Türkiye'de kullanabiliyor muyuz ? :D Evlat anasını ziyarete gelemez mi? hatta kızıp ben gelip anamın yanında yaşayacağım diyemez mi :D 

Şimdi bizde uzun mesafe var diye mi arabalar bahalı :D rahat rahat gezmeyelim diye yani 😕 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Hayırlı uğurlu olsun ağabeyinize. Hybrid Mercedes olduğunu bile bilmiyordum. Güle güle kullanın

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

hamiline.

hamisi belli. Hamilini bilemem. Kıbrıs’ta neler yaptığını anlatırsa biliriz ama :) 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Furkan Avcı yazdı:

KKTC plakalı arabayı getirip Türkiye'de kullanabiliyor muyuz ? :D Evlat anasını ziyarete gelemez mi? hatta kızıp ben gelip anamın yanında yaşayacağım diyemez mi :D 

Şimdi bizde uzun mesafe var diye mi arabalar bahalı :D rahat rahat gezmeyelim diye yani 😕 

Kısa süreli geliyordur mutlaka. Temelli anamın yanında kalacağım dersen, paşa paşa vergisini ödersin, arabayı daha pahalıya mal eder istediğin kadar gezersin :D

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hamisi belli. Hamilini bilemem. Kıbrıs’ta neler yaptığını anlatırsa biliriz ama :) 

koka kola ile sakal traşı olmuştur

• Teşekkür 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
İlkay Başaran yazdı:

koka kola ile sakal traşı olmuştur

Saça da kaçınca… asidik tabi. Kaçınılmaz son 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Çağrı Alaf

Araç bize geçti kullandık her şey çok güzel hayatımda bindiğim en konforlu araba diyebilirim akıllı şasi sistemi de harika işler çıkarıyor. Vectra'dan sonra saray yavrusu gibi geldi lakin 2 sorum var. 

1- Otomatik akıllı far asistanı var mı bunda ? Ben aradım bulamadım ileride ki arabalardan selektör yiyorum aynı yaşta Insignia'da bile adaptif farlar var. 

2 - Vites geçişleri sonrası gaza güzel basınca pedalın alt tarafından bir cırtlama sesi geliyor dişlilerden gelmediği kesin. Tık tık tık 1'den 9'a kadar taramalı gibi vites geçiyor orada sıkıntı yok. Artık baskı mı diyeyim elektrik motoru mu devreden çıkıyor diyeyim anlamadım mekaniği diğer arabalara göre çok daha karmaşık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...