İçeriğe Yönlendir

Büyüyen Çocuk İçin Yatak Seçimi

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Alpay Sumer
Cem Işık yazdı:

Yatak konusu açılmış, anlatmam lazım. 6-7 yaşlarındayken kapı çaldı, açtım 2 eleman ellerinde kocaman yatak, sipariş verilmiş diye bıraktı gittiler. Ablamla yalnızız evde. yatağı salona koyduk, 45 dakika kadar zıpla zıpla zıpla üstünde,parendeler, koltuktan yatağa uçmalar vs . Yatak resmen şekil değiştirdi. 

2 saat geçti, aynı elemanlar yine çaldı kapıyı, size yanlış yatak bırakmışız değiştireceğiz dediler. çekiştire çekiştire getirip verdik hatalı geleni. yeniyi aldık içeri.

Adamların rengi değişti yatağı görünce, kem küm edip gittiler. :)

Cem abi , Dua edin bence.. Yanlıs gelmis size gelmeyecekmis dememisler 🤣

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Murat Sürmeli yazdı:

Benim de yatak + karyola bakmam gerekiyor, büyük oğlan yatağa sığmıyor artık :) 180 sanırım evdeki çocuk yatağının uzunluğu, ayakları sıfır şuan :D 

200 lük yatak mı alayım, ne alayım, uzun boylu çocuğu olanlar yardım 

Biz istikbalden bazalı karyola aldık, sünsa dan da yatağı aldık. Sünsadan aldığımız 6. Yatak. Tek şikayetimiz yatak geldiğinde ciddi kokuyordu. 1 haftaya geçti koku.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Erhan Doruk yazdı:

Biz istikbalden bazalı karyola aldık, sünsa dan da yatağı aldık. Sünsadan aldığımız 6. Yatak. Tek şikayetimiz yatak geldiğinde ciddi kokuyordu. 1 haftaya geçti koku. 

Anlaşıldı merkez, tamam :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Murat Sürmeli yazdı:

Benim de yatak + karyola bakmam gerekiyor, büyük oğlan yatağa sığmıyor artık :) 180 sanırım evdeki çocuk yatağının uzunluğu, ayakları sıfır şuan :D 

200 lük yatak mı alayım, ne alayım, uzun boylu çocuğu olanlar yardım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Bende geçen hafta https://www.yatasbedding.com.tr/fresh-sense-dht-yayli-seri-yatak-36996 bu yatağı aldım 2.5 yaşındaki çocuğum için ama yatak yüksekliği 23 cm ranza kenarındaki sunta yüksekliği 18 cm olduğundan yatağa oturunca sunta bacağa değiyor diye abisinin yatağıyla değiştirdik. Yatak rahat ve üst pedi yıkanabiliyor olması büyük avantaj.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Metin Akbal
Doğan Arşiray yazdı:

ürün bu. iki adet aldım. fiyata göre kalite çok iyi. nakliye problemsiz ambalaj yeterli. koku vs yoktu. tek eksiği yanda taşıma kulpları yok. 80*180 ölçüsünde aldım.

https://www.trendyol.com/niron/mezzo-yatak-tek-kisilik-yari-ortopedik-sert-cocuk-yatagi-p-4045044

bu markasnın daha ucuz olan modelleri var ama bence alınmamalı.  denemek için ilk gece ben uyudum süper dinlenmiş kalktım bizim daha sert olan yatağımıza göre. ortasına oturunca çökmüyor ama tatlı bir ayarı var.

Abey nasıl memnun musunuz hala? Bizde alacağız araştırıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Metin Akbal yazdı:

Abey urun yeterli kalitede. Bence alinabilir bir yatak. Fiyat iyi. Al,bekleme.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
Metin Akbal yazdı:

Ranza gibi bir şeyde kullanılacaksa yükseklik yeterli olmayabilir abi. Biz çocuğa 23 cm yükseklik aldık o bile oturunca çöktüğünden bacakları acıtıyor oturunca kenarına. Büyük çocuğun yatağı 30 cm yükseklik sıfır sıkıntı :) 

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Arif Aykın yazdı:

Ranza gibi bir şeyde kullanılacaksa yükseklik yeterli olmayabilir abi. Biz çocuğa 23 cm yükseklik aldık o bile oturunca çöktüğünden bacakları acıtıyor oturunca kenarına. Büyük çocuğun yatağı 30 cm yükseklik sıfır sıkıntı :) 

Yok baza da kullanacağız.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bu özellikle çocuk ağırlığı ile çöken yumuşacık bir yatak değil zaten. iş görür.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Çocuk gelişimi için orta sertlikte ve nefes alabilen yataklar tavsiye edilmektedir.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

evet doğru. bu benim aldıklarım da bu tanıma uyuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...