İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Temizlik Robotu 2C

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Muhittin Kaplan

Tüm evi bir seferde haritalamak zorunda değildin abi. Ben salonu önce süpürmesi için kapıyı kapattım. Birkaçgün sonra kapı açtım.

Bana "yeni yer buldum, ekleyeyim mi" dedi. Akıllı. Adı "sefil"

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Bende de xiaominin markası lydsto r1 modeli var. Ünitesi mevcut tozunu torbaya boşaltıyor. 

Fiyatı göreceli olarak makul ben memnunum. Bu tarz ürün düşünen olursa öneririm. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sani Gerşon yazdı:

Emmi influencer mı oldu yoksa?

@Servet Aydın @Çağlar Bayur Saç, makyaj malzemesi tanıtımları da gelir mi?

Hehe.. Yok ya. kaynak aradım video dışında kaynak çok az. Yazılı da olsun dedim. 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

yok yapabiliyorum, yer seçmeden başla demediğim sürece ekranda harita var ve yer seçip hatta ekrana mesela salonda bir alanı ayrıca seçerekte gönderebiliyorum...

Sen dedin haritayı siliyor diye :) 

Ali Cihangiroğlu yazdı:

Ohoo seninki ilkel :tongue: 

Ooo fenaymış seninki.

Ben yüsekliğinden dolayı tercih etmedim bu tarzı. Her yere giriyor benimki. 

Ayrıca, işini yapsın, nasıl yaptığı beni ilgilendirmez.. 

Sanal duvar oluşturabiliyor musun sen ?

Çağlar Bayur yazdı:

sonra yok önörjüü krizi, 

Varken kullanalım ya, gelecekte belki elektrik bulamayız, yada alacak paramız olmaz. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Muhittin Kaplan yazdı:

Tüm evi bir seferde haritalamak zorunda değildin abi. Ben salonu önce süpürmesi için kapıyı kapattım. Birkaçgün sonra kapı açtım.

Bana "yeni yer buldum, ekleyeyim mi" dedi. Akıllı. Adı "sefil"

Yok bana göre değil o :)

Bir şey aldıysam, o gün her özelliği ile kurulacak full çalışır halde olacak.. Sabaha kadar uğraşır bitirrim.. 

Ü.Emre Kartal yazdı:

Bende de xiaominin markası lydsto r1 modeli var. Ünitesi mevcut tozunu torbaya boşaltıyor. 

Çeşit çok fazla. sektöre girmeyen marka kalmamış. Bir mağazaya girdim, taleplerimi söyledim. Bunu önerdikleri için bunu aldım. kendi kararım değil. 

1. önceliğim haritalama ve sanal duvar olayı idi, hoparlörlerime vurmasını istemedim. 

2. önceliğim yüksekliğinin 8 santimi geçmemesi idi. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Bende de Roborock S5 Max modeli var. Elimiz ayağımız oldu vallahi. Eskiden hanım haftada bir süpürgeyi elime tutturur evi süpürtürdü. Bunu alalı 2 sene oldu daha elime süpürge almadım valla çok memnunum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

kediler ne diyor bu şaomiye

Bizim kedinin başından çok olaylar geçmiş. yaklaşacağını sanmıyorum. Sitede güvendiği kişi azdır. 

Kapıcıyı görünce en az 10 metre uzaklaşır. 

Emrah Altun yazdı:

Eskiden hanım haftada bir süpürgeyi elime tutturur evi süpürtürdü. 

Benim yazmadığım gizli sebep buydu :)

Kurdum telefonuma uygulamasını. Daha kalkmam yerimden. 

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Mehmet Ozyurek yazdı:

7E2C37E1-C37F-4AE7-AA3F-DE3C265580A2.jpeg

Odalar arası neden bu kadar aralık, cami duvarı mi bunlar abi :)

Benim duvarlar dip dibe. Dikdörtgen boşluklar koltuk ve yataklar, maalesef 10 sene önce altı alçak modaydı.

Screenshot_2022-09-07-00-02-01-399_com.xiaomi.smarthome.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Benim duvarlar dip dibe. Dikdörtgen boşluklar koltuk ve yataklar, maalesef 10 sene önce altı alçak modaydı.

koltuklar, Dolap, vitrin, yemek masası, mutfak masası, tezgahı, ayna, vestiyer, yatak, tv ünitesi, gardrop, tekrar yatak, tekrar ayna, çalışma masası, tekrar tv ünitesi. tekrar yatak, tekrar çalışma masası, tekrar gardrop vs.  :)

120 metre evde temizlenebilen yatağın altı, masaların altı dahil 54 metre ancak çıktı :) 

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Ahmet İhsan Akşen yazdı:

Duvarın iki tarafında da yere sıfır eşya (gardırop, baza, sandık vs.)olunca aradaki mesafe geniş görünüyor. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

koltuklar, Dolap, vitrin, yemek masası, mutfak masası, tezgahı, ayna, vestiyer, yatak, tv ünitesi, gardrop, tekrar yatak, tekrar ayna, çalışma masası, tekrar tv ünitesi. tekrar yatak, tekrar çalışma masası, tekrar gardrop vs.  :)

120 metre evde temizlenebilen yatağın altı, masaların altı dahil 54 metre ancak çıktı :) 

Görmeden yazdım pardon.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sen dedin haritayı siliyor diye :) 

şurayı sil demez tüm evi süpür dersem siliyor, yoksa görüyorum ve bölge, bölge içinde alan seçip yollayabiliyorum, harita işi anlık zaten, çalıştığı an bulunduğu alanı haritalar.

Sanal duvar kolay, o temel özellik zati...

Çağlar Bayur yazdı:

kediler ne diyor bu şaomiye

bizimki başta korktu, şimdi sadece izliyor, üstüne oturttum gezsin diye indi hemen, daha aşlıştıramadım, proce güzel, pisiyi alıştırıyoruz, yanımızdan geçerken alete çarpacak gibi olursak 1-2 pati attımı uyarılıyoruz :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Bizde de buna benzer Xiaomi mop pro 2 var. Bence pek iyi temizlemiyor ama hanım o kadar para verdik diye sesini çıkarmıyor, ben de artık rahatım diye sesimi çıkarmıyorum. Arada bir süpürme işi oluncada ben işte oluyorum.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Macit Aliyev yazdı:

Bizde de buna benzer Xiaomi mop pro 2 var. Bence pek iyi temizlemiyor ama hanım o kadar para verdik diye sesini çıkarmıyor, ben de artık rahatım diye sesimi çıkarmıyorum. Arada bir süpürme işi oluncada ben işte oluyorum.

mopu çıkar öyle kullan, mop falan hikaye çünki...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli

Tuvalet kağıdı kullanımı anlatımından sonra robota geçiş, primlerin yükselmesi bir işe yaramış anlaşılan :D 

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sürmeli yazdı:

Tuvalet kağıdı kullanımı anlatımından sonra robota geçiş, primlerin yükselmesi bir işe yaramış anlaşılan :D 

Haftaya başka konu,

Çekya da gezilecek yerler..

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Ü.Emre Kartal yazdı:

Fiyatı göreceli olarak makul ben memnunum. Bu tarz ürün düşünen olursa öneririm. 

Bende de Lydsto R1 var ve çok memnunum. Evi de ona göre hazırlayınca bir sorun kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Murat Sürmeli yazdı:

İki ay yakıttan tasarruf ettim ya. 

Çocukları gidecekleri yere otobüsle gönderdim, ben de bir yere gitmedim. 

Fark bir robot süpürge oldu :P

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Çağlar Bayur yazdı:

düşün bir de lpg li olsan 1 ylda tekne bile alırsın

Abi dur. Hemen elini belli etme.

Yok öyle birşey. Her pzt kapak taşlatıp sübap değiştiriyoruz ya unuttun hemen.

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bizde de mop pro var. Tozu , kağıt kırpıklarını alıyor. Genel olarak iyi. Ancak çalışmasa bile şarj ünitesinden ayrı kalırsa şarjı bitiyor.  Ancak ne kadar elektrik tükettiğini çok merak ediyorum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Erhan Doruk yazdı:

Bizde de mop pro var. Tozu , kağıt kırpıklarını alıyor. Genel olarak iyi. Ancak çalışmasa bile şarj ünitesinden ayrı kalırsa şarjı bitiyor.  Ancak ne kadar elektrik tükettiğini çok merak ediyorum. 

standby da bekliyor.  Biraz harcaması normal.  

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

standby da bekliyor.  Biraz harcaması normal.  

Bence standart bir standby dan daha fazla enerji harcıyor çünkü sürekli wifi den bağlantı halinde. 

tarihinde Metin Uzunoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

standbye iyidir, evde olamadığımız uzun zamanlarda elektrik kesintisi yada şalter atması sonrası akım geri gelmez ise dondurucu ve mamalar  duman olur, züpürgeyi netten kontrol edebiliyorsam evde elektrik var demektir, faydaları var yani stendbay ve vay fayın, az yaksın naapalım :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

evde çocuk var, robot çalışırken rahat bırakmıyor. evden çıkmadan mop un suyunu doldurdum, dışarı çıkınca çalıştıracaktım ancak unutmuşum. Tam robotun yanında da yerde3 lü priz var. mop un suyu akmış ve prizden kısa devreye yapıp sigortayı attırmışı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu
Macit Aliyev yazdı:

Aynı cihazdan bizde de var çok memnunuz sadece kapı arkalarını ve köşeleri iyi alamıyor oralarıda hanım arada bir elden geçiriyor. 

Pzt, çrş ve cuma evi biz dışardayken temizliyor. 

Mopu kullanmıyoruz. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...