İçeriğe Yönlendir

Delikli Nane Polo 9N

Erdem Doğan

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Bi yabancı bulsam ilk ben  :) alırım 

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bi yabancı bulsam ilk ben  :) alırım 

Sen yabanciyi al araba kolay

Mert Gülkokan yazdı:

benim birader magdeburg ta 

ama araç alma ihtiyacı duymuyor 

şu an toplu taşıma ve xiaomi mi pro scooter yetiyor elektrikli

Orayi nerden bulmus ya. En yakin havalimani 5 saat :) ev alsin bari ucuzdur oralarda

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Bak yine Almanya hayranlığım kabarıyor.  Bende bizi kiskanmalarini kiskaniyom

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Bak yine Almanya hayranlığım kabarıyor.  Bende bizi kiskanmalarini kiskaniyom

O zaman seni kendi silahinla vuruyorum

Gerade bei #eBayKleinanzeigen gefunden. Wie findest du das?
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/ford-focus-lim-st-170-bi-xenon-leder-sauber/2256312403-216-4670?utm_source=copyToPasteboard&utm_campaign=socialbuttons&utm_medium=social&utm_content=app_ios

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mert Gülkokan yazdı:

orada kalıcı değil ücretsiz yüksek lisansı magdeburg da yaptı ardından viyanadan iş buldu

ancak avusturya diyor ki senin viyanada iş bulman burada oturabilmen anlamına gelmez dedi ve şirketinden de hesap sordu 

bizde bu kadar bilgisayar mühendisi varken elin Türk'ünü neden işe alıyorsun diye de rapor istiyor sonuç olarak 60 puanda kaldı ve red yedi

Şirkette sen yazılımcısın dünyanın her yerinde çalışabilirsin diyor Almanyada şu an ve 2 sene sonra Almanyadan oturma izni alacak

Sevgilisi de İngilizce sınavından geçti ve Almanyadan yüksek lisans ayarlamaya çalışıyor

Magdeburg diye de küçümsememek lazım Intel dünyanın en büyük çip üretim fabrikasını kuruyor magdeburga

şu an inşaat halinde ve işe alımlar var bana da gönderdi başvur diye 2026 da faaliyete geçecekmiş

Bildigim kadariyla calisma vizesi oturma iznini de kapsiyor. Avusturya da farkli mi bu isleyis? İs buldugu firma calisma izni cikartmiyor mu?

Almanyada okul bitti ise hangi vize ile kaliyor?Oturma izni derken süresiz oturumdan mi bahsediyorsun?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

avusturya evin kçük belası zaten zamanında tüm evropada savaşı da bunlar çıkarmıştı, burunları havadadır

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Erdem Doğan

Bir türlü zaman ayirip ilgilenemedik. Eksiklerini parca parca giderdik. Bi ara kullanirim diyordum ama kismet olmadi. Ilana koymadan müsteri cikti. Daha 2.vitese bile atmamistim :biggrin: güle güle Polo :nargile:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...