İçeriğe Yönlendir

Skywell Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Erhan Doruk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Sani Gerşon yazdı:

Hocam, otoparkım evimden 3 sokak uzakta, 20 basamak kadar aşağıda. Neler çekiyorum anlatsam oturup hepiniz ağlarsınız :D 

senin otoparkın mı vaaar?

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Göktürk yazdı:

senin otoparkın mı vaaar?

Parasını verdik mi her yer otopark :D 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Sani Gerşon yazdı:

Hocam, otoparkım evimden 3 sokak uzakta, 20 basamak kadar aşağıda. Neler çekiyorum anlatsam oturup hepiniz ağlarsınız :D 

Yaşanmaz orada.. 

Ben sokağa bıraksam kahroluyorum. 

• Beğen 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yaşanmaz orada.. 

katılıyorum 30+ kiralar :mangal:

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

katılıyorum 30+ kiralar :mangal:

Burjuvazi tavan orada..gitmeye korkuyorum hele abdi ipekçi kısmısı.

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Mehmet Ozyurek yazdı:

Yaşanmaz orada.. 

Ben sokağa bıraksam kahroluyorum. 

İç Anadolunun gözünü seveyim, her yer otopark :D

• Beğen 3
  • Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

abdi ipekçi kısmısı.

sütiş te saray muhallebisi yanına sade kave içilir ama , tiramisulu latte den iyidir

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Çağlar Bayur yazdı:

sütiş te saray muhallebisi yanına sade kave içilir ama , tiramisulu latte den iyidir

kaçta geleyim?

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

kaçta geleyim?

araba ile gelincek ise en az 2 saat önce, yaya olarak kolay ayarlarız

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bu elektrikli otomobillere yazılım atabiliyormuyuz, yoksa tuning firmaları da yavaş yavaş bitecek mi. Düşününce piller tam kapasite ile tüm gücünü veriyorsa güç artışı olmaz zaten ama menzilden kısıp güç artırılabilirse güzel olurdu.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Bu elektrikli otomobillere yazılım atabiliyormuyuz, yoksa tuning firmaları da yavaş yavaş bitecek mi. Düşününce piller tam kapasite ile tüm gücünü veriyorsa güç artışı olmaz zaten ama menzilden kısıp güç artırılabilirse güzel olurdu.

misli ile yazılıma açık, sel baskını olduğunda tesla uzaktan menzili artırınca ifşa olmuşlardı mesela

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

misli ile yazılıma açık, sel baskını olduğunda tesla uzaktan menzili artırınca ifşa olmuşlardı mesela

Bunu daha önce yaşadık sanki. Birileri araç dururken emisyon ölçümüne yazılım attırmıştı :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

yazılımsız hayat salçasız ezogelin gibi olur, nanesi de eksik kalır

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

bağlantı zımbırtısı olsun evin önünde yazılımı başka ilden yüklüyorlar zaten... :rolleyes:

yalnız elektirklide ekstra güç ve bunu kullandığında, ek gücün mislininde ötesi halinde menzilde düşüş yapıyor gördüğüm kadarıyla, oto yolda herşeyi kapatıp donarak 90 la giderken ben bu 4 milyonluk deli güçlü araçla neden rahat edemiyorum dersiniz, o gücü konforu kullanayım dediğiniz an menzilin 130 km lere indiğini, şarj noktası aradığınızı, bulduğunuzda genelde tek nokta olduğunu ve oradada en az 45 dakika sıradakini bekledikten sonra bir 45 de dolum için bekleyip, aynı şekilde kullandığınız durumda 130 km gibi (takribi) sonra aynı tantanayı yine yaşayınca ben böyle işin diyip hedefe saatler sonra vardığınızda size saaatlerce fark atan ve hiç durmadan yol alıp hedefe varmış ve motorunu tamamen soğutmuş, işini görmüş arkadaşınızı kahvesini yudumlarken yakalayınca bir düşünce alır sizi, bunuda unutmamak lazım :D

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ali Cihangiroğlu yazdı:

bağlantı zımbırtısı olsun evin önünde yazılımı başka ilden yüklüyorlar zaten... :rolleyes:

yalnız elektirklide ekstra güç ve bunu kullandığında, ek gücün mislininde ötesi halinde menzilde düşüş yapıyor gördüğüm kadarıyla, oto yolda herşeyi kapatıp donarak 90 la giderken ben bu 4 milyonluk deli güçlü araçla neden rahat edemiyorum dersiniz, o gücü konforu kullanayım dediğiniz an menzilin 130 km lere indiğini, şarj noktası aradığınızı, bulduğunuzda genelde tek nokta olduğunu ve oradada en az 45 dakika sıradakini bekledikten sonra bir 45 de dolum için bekleyip, aynı şekilde kullandığınız durumda 130 km gibi (takribi) sonra aynı tantanayı yine yaşayınca ben böyle işin diyip hedefe saatler sonra vardığınızda size saaatlerce fark atan ve hiç durmadan yol alıp hedefe varmış ve motorunu tamamen soğutmuş, işini görmüş arkadaşınızı kahvesini yudumlarken yakalayınca bir düşünce alır sizi, bunuda unutmamak lazım :D

eski alışkanlıklar onlar :) şöyle düşünün. Enerjiyi güneşten, uzaydan böyle temiz şekilde elde ediyoruz. Harcarken dikkatli harcayacağız artık. O yüzden 140 ile değil, 100 ile süreceğiz. 

iran bile gereksiz doğalgazı fazla kullanana yaptırım getirdi şimdi. Eskiden hortumla halı yıkardık. Şimdi yapın bakalım zabıta nasıl ceza kesiyor. Evde her yer ışık olsun güzel olur deriz ama şimdi gereksizleri kapatırız. Parasından ziyade yazık deriz yani

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

eski alışkanlıklar onlar

putin gibisin

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Tüm pilli bebeklerin limitleri kısık. Motor sürücü ve batarya ömrü için

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Enerjiyi güneşten, uzaydan böyle temiz şekilde elde ediyoruz.

vesile ile evropa da kömürlü radyoektifli santraller cayır cayır çalışmaya başladı , açıklama şu: enerji güvenliği ...

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

vesile ile evropa da kömürlü radyoektifli santraller cayır cayır çalışmaya başladı , açıklama şu: enerji güvenliği ...

biliyoruz ne kadar dönek olduklarını. Bakalım yeni iphone şarj soketi nasıl olacak :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

eski alışkanlıklar onlar :) şöyle düşünün. Enerjiyi güneşten, uzaydan böyle temiz şekilde elde ediyoruz. Harcarken dikkatli harcayacağız artık. O yüzden 140 ile değil, 100 ile süreceğiz. 

iran bile gereksiz doğalgazı fazla kullanana yaptırım getirdi şimdi. Eskiden hortumla halı yıkardık. Şimdi yapın bakalım zabıta nasıl ceza kesiyor. Evde her yer ışık olsun güzel olur deriz ama şimdi gereksizleri kapatırız. Parasından ziyade yazık deriz yani

genelde haklısın tabii, ama 100 le falan olmaz, gerektiğinde 200 üstünde uzun süre gidecek anlarda olur, bunu ne engelleyebilirler nede gücü kısabilirler, öyle birşey olmayacak, olduğu an ilk olarak SS motorsiklet, spoer araba vs. üretimini durdurmaları gerekirki olmaz, kısaca olmaz, nasıl kullanıyorsam aynen kullanırım yine, hız sınırları olacak şaunki gibi, elektrikliyide aynu kullanırım menzil uzayacak şarj dert olmayacak hale gelecek...

değişecek şey şu, adam gibi pil olayını çözecekler, enerji kaynağı vs. bulacaklar çabuk şarj olup uzun menzilli olacak, bunun şuan en kolay yolu bence Hidrojen yakıtlı arabalar, şarj derdi yok direk pil değişim yada benzin gibi anlık dolum, bu olduğu an anında ilk etapta sizin kibritler tarih olacak :D gereksiz ara model, şimdilik kullanın bakalım :)

hidrojene gelince, okuduğum kadarıyla en kolay ve bol üretim için Bor lazımmış, ee dünya ana rezervi bizde direk hedefiz demektir bu, zaten neden bu konulara girilmiyor girenler dağa falan çarpıyor belli...

Not: dünya üzerindeki milletlerin içinde, kendi has vatandaşları arasında en çok Vatan haini çıkaran millet kimdir? cevabı biliyorsun...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...