İçeriğe Yönlendir

Neden Explorer

Şener OSKAY

Recommended Posts

Ali Gök

jeep olsa ustaya bıraksanız yapar verir ustasıda parçasıda var ama bunu alanın biraz ilgili olması lazım parçayı bulması lazım vs 

Yorum bağlantısı
Şener OSKAY

jeep Ustayla haşır neşir ve sohbeti sevmek  için vesile olan aractır.Mutlaka az kurcalanmış araclar vardır ama bütçe kısıtlı ne yazıkki.

Yeni nesil araclarında jeep de parcası bir hayli iyidir fiyat olarak.😊

Hakan Tarım yazdı:

Klasik otomatikler nasıl test ediliyorsa aynı, pek bi fark yok. 

Arazi şanzımanı (transfer kutusunu) ise, 4x4 modları düzgün çalışıyor mu diye bakılmalı. Modlar arası geçiş yaparken ne olur ne olmaz, durup aracı N pozisyonuna alıp sonra değiştirmeli. 4x4 Low a alındğında katur kutur sesler gelmesi normaldir :)

Arka amortisorler havalı arac çalıştırdıktan sonra takur tukur ses gelmesi neyin habercisidir.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Şener OSKAY yazdı:

Arka amortisorler havalı arac çalıştırdıktan sonra takur tukur ses gelmesi neyin habercisidir.

Neresinden geliyor ? Amortisör ise değişir geçer. Problem olmaz. Havalı zaten problem. Karavan taşıyıp otomatik denge mi lazım 😉

En fazla karsidan gelen far yüksekliğinden dolayı az kayarlar o kadar 😁

Yorum bağlantısı
Şener OSKAY

karsı tarafın söylediği çalıştığında yükselirken  dedi gibi aklımda kalmış sanki bir yerlere sürtüyor arkadan yükselirken gibi seklinde geri dönüş aldım.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Şener OSKAY yazdı:

karsı tarafın söylediği çalıştığında yükselirken  dedi gibi aklımda kalmış sanki bir yerlere sürtüyor arkadan yükselirken gibi seklinde geri dönüş aldım.

Surtecek biryer de pek yok işin acigi. Ya bilmiyor ya da biseyleri kakalamaya uğraşıyor 🤦

Yorum bağlantısı
Şener OSKAY

alacak olursam maslaga çeker baktırtırım artık😊

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Bu arada cam satan biryerimiz var artik.

Başaksehirde Karataş oto camda buldu bi abimiz taktırdı.

Bu da benim aracın şuandaki halı. Sattığım kardeşim makyaj olayını halletmis 

IMG_20221003_234040.jpg

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Şener OSKAY yazdı:

begeni az olmuş ama:)

Dakika 1 gol 1 attım ben 😁

Gerisini bilmem 

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Şener OSKAY

Baktım sordum soruşturdum çat kapı oldu 😁

IMG-20221022-WA0001.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...