İçeriğe Yönlendir

Çatlak Cam Onarıcı Ürünler Hakkında

Coşku Mert
Çözüme git Sani Gerşon tarafından,

Recommended Posts

Coşku Mert
(düzenlendi)

4 ay once değiştirdiğim ön camim maalesef nedeni belirsiz sekilde resimdeki gibi çatlamış.

linkteki cam onarici ürünlerden alip kullanan var mi aramizda? Genelde tas izi gibi hasarlarda ise yaradigi yazilmis yorumlarda, bendekinde ise yarar mi bilemedim. Kullanıcı deneyimlerine ihtiyacım var :)

https://ty.gl/2ikknfpy8o

IMG_20221006_122001_1.jpg

tarihinde Coşku Mert tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Sani Gerşon

Bence önce aldığınız yere bir danışın. Hatalı montaj da olabilir. Belirgin bir kırık yoksa değiştirmeleri lazım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bir darbe almış gibi görünüyor.. muhtemelen balkondan falan bir şey düştü

Sağ alt köşe galiba.. Onarım ürünleri denemek için mantıklı bir yer. 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

aldığım yer bi getirin bakalım dedi ama pek bişey çıkacağını sanmadığım için arayışa girdim

Sani Gerşon yazdı:

Bence önce aldığınız yere bir danışın. Hatalı montaj da olabilir. Belirgin bir kırık yoksa değiştirmeleri lazım.

araç kirli olduğu için dıştan hiçbir ize rastlamadım abi, nasıl oldu neden oldu tam bir muamma

Mehmet Ozyurek yazdı:

Bir darbe almış gibi görünüyor.. muhtemelen balkondan falan bir şey düştü

Sağ alt köşe galiba.. Onarım ürünleri denemek için mantıklı bir yer. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

eğer darbenin olduğu bir yer var ve mikro kırıklarda varsa bu tip ürünler kesinlikle işe yaramıyor.

işer yaradıkları tek yer manda gözü gibi durumlar.

Yorum bağlantısı
Coşku Mert
Doğan Arşiray yazdı:

eğer darbenin olduğu bir yer var ve mikro kırıklarda varsa bu tip ürünler kesinlikle işe yaramıyor.

işer yaradıkları tek yer manda gözü gibi durumlar.

mikro kirik veya görünen darbe yeri de yok. tirnak bile takilma yapmiyor yüzeyde

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Coşku Mert yazdı:

aldığım yer bi getirin bakalım dedi ama pek bişey çıkacağını sanmadığım için arayışa girdim

Bence mutlaka götürün derim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Berke Kaya

Yürüyüşünü tamamlamış bir kırık gibi, ürün bile kullanmazsanız bişey olmaz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan

Esnemeden falan gitmiş olabilir mi  yada takılırken gergindi zaman sonra çatladı. Tam kenar çünkü

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Coşku Mert
Berke Kaya yazdı:

Yürüyüşünü tamamlamış bir kırık gibi, ürün bile kullanmazsanız bişey olmaz

yeni degistirmesem umursamazdim ama bu sekilde gözüme batıyor

Hamit inan yazdı:

Esnemeden falan gitmiş olabilir mi  yada takılırken gergindi zaman sonra çatladı. Tam kenar çünkü

esnemeden olsa 4-5 ay sürmezdi sanırım ama bilemiyorum. bildigim tek sey hicbir sey bilmediğim :)

Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Kesinlikle taktırdığınız yerle görüşün.

Sani Gerşon yazdı:

Hamit inan yazdı:

hatta aracınızı yıkamadan gidin.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

camcılarda bunu %99 görünmez oranla onarırlar geçmiş olsun nazar nazar

Yorum bağlantısı
Coşku Mert
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

camcılarda bunu %99 görünmez oranla onarırlar geçmiş olsun nazar nazar

her şeyde bilimsel gerçeklik aradigim icin nazar ihtimali hic aklima gelmedi abi 😀

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Coşku Mert yazdı:

her şeyde bilimsel gerçeklik aradigim icin nazar ihtimali hic aklima gelmedi abi 😀

ka almıştım, sol ön çamurlukta göçük vardı, tek göçük orda idi. diğer paslı yerleri ile komple kaportaya girdi çıktı , boyaya girmesi gecikti, park halinde sol ön çamurluğa çarptılar, sevindik tabii,henüz boyanmamıştı  tekrar onarıldı, boyandı, boya kuruken sol ön çamurluğa sinek yapıştı ıslak boyaya işledi, krudu zımparalnadı sol ön çamurluk yine boynadı, park ettim, sol ön çamurluğa çarptılar. ellemedim.. daha da hiçbir çarpan olmadı , ilim bilim de bir yere kadar :nazar:

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Bence montaj hatası veya ürün milimetrikte olsa hatalı üretim. Kenardan kastırıp çatlamış gibi

Yorum bağlantısı
Coşku Mert
Çağlar Bayur yazdı:

ka almıştım, sol ön çamurlukta göçük vardı, tek göçük orda idi. diğer paslı yerleri ile komple kaportaya girdi çıktı , boyaya girmesi gecikti, park halinde sol ön çamurluğa çarptılar, sevindik tabii,henüz boyanmamıştı  tekrar onarıldı, boyandı, boya kuruken sol ön çamurluğa sinek yapıştı ıslak boyaya işledi, krudu zımparalnadı sol ön çamurluk yine boynadı, park ettim, sol ön çamurluğa çarptılar. ellemedim.. daha da hiçbir çarpan olmadı , ilim bilim de bir yere kadar :nazar:

o gün bu gündür nazara inanırım diyosun abi :D

Ü.Emre Kartal yazdı:

Bence montaj hatası veya ürün milimetrikte olsa hatalı üretim. Kenardan kastırıp çatlamış gibi

bilemiyorum, öyle bir durum olsa çatlaması aylarca sürmezdi sanırım

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Coşku Mert yazdı:

o gün bu gündür nazara inanırım diyosun abi

yok o gün değil, mondeo aldıydım 1 adet yarış yeşiline boyandı, sol duvar yanına park edildi, sol ön çamurluğu ezdiler

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Hamit inan
Coşku Mert yazdı:

olsa 4-5 ay sürmezdi

Sis farlarının klipslerini çok gergin takmıştım. 2 gün sonra masanın üstünde gözümün önünde yarıldı 

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

bugün camcıya gittim, incelediler. montaj veya ürün hatası olmadığını ilettiler. yine de hafta için müsait bi gün gelirseniz üretici firmaya gösteririz. düşük bi ihtimal değişim yapabilirler belki dedi yetkili kişi.

çatlak gözüme batıyor, gelmişken bari geçici de olsa birşey yapalım dedim, çatlak kısmı örtecek şekilde kenardan siyah cam boyasıyla kapladılar. kötü de olmadı aslında :)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Coşku Mert yazdı:

montaj veya ürün hatası olmadığını ilettiler

Peki, sebep neymiş bu durumda? Darbe var mı?

Yorum bağlantısı
Coşku Mert
Sani Gerşon yazdı:

Peki, sebep neymiş bu durumda? Darbe var mı?

işyeri cok yogundu fazla konuşamadık, darbe yok ama sebep de muamma :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Coşku Mert yazdı:

işyeri cok yogundu fazla konuşamadık, darbe yok ama sebep de muamma :)

Darbe yoksa değişmeliler.

Yorum bağlantısı
Coşku Mert
(düzenlendi)
Sani Gerşon yazdı:

Darbe yoksa değişmeliler.

üretici firmaya (uğurlu oto glass) durumu açıklayan bir mail attım, sağolsunlar hemen geri dönüş yaptılar. yenibosna'da bölge servisleri varmış, oraya yönlendirdiler. bir de oraya gidicem bakalım :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

eskiden bu firma kendi taktığı cama 1 yıl taş dahil kırılsa bile ücretsiz değişim verirdi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...