İçeriğe Yönlendir

Ucuz iPhone Sahibi Olmak için Kıbrıs'a Seyahat

Ufuk Kılınçarslan

Recommended Posts

Ufuk Kılınçarslan
Çağlar Bayur yazdı:

lefkoşaya inince orada amerika fiyatı ile satılmıyor ki?

hazır amerikadan gelmişi varsa o zaman çok iyi kar edilebilir tabii

Telefon Amerika'dan gelecek isletme işi Lefkoşa olacak...yoksa diger türlü anlamı yok tabi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ufuk Kılınçarslan
Öner Kurukuz yazdı:

Nedir bu iPhone sevdasi anlamadim ki!

Bi telefon almak için kalkıp da Kıbrıs'a gitmem. Gezmek için olsa neyse de bi telefon için gitmem.

Bende yaşlıyım bazen aynı sizin gibi konuşuyorum çocuklar deli oluyor yapmayın az yapıcı olun lütfen çok şükür mantıklı karar verecek yaştayım belki sizin kadar zengin değilim ama bu telefona ihtiyacım var yaptığım işi hangi şartlarda kullanacağımı bilmeden yorum yapmak mantıklı olmamış..benim niyetim öncelikle ucuz telefon almak tabi aynı zamanda Kıbrıs'ı gezmek bir günde olsa ufak bir tatil yapmak.. biz bu telefonla klip çekiyoruz ronin gibi kullanıyoruz neler yapabildiğini görseniz şaşırsınız o kadar kaliteli kamerası ve stabilizasyonu var, çalıştığım kurumda sırf prodüksiyon da kullanılan 2 i phone pro max var(arap ülkelerinde büyük kamera çok büyük sıkıntı o niyetle alınmıştı ama artık heryerde kullanıyoruz) bende s22 var ama  iphone başka yakın zamanda bizim arkadaşların kamerasi bozuldu yurtdışında birkaç anonslarını 6s le  cekmek zorunda kaldılar ekranda hiç sırıtmadı özetle bizim için ihtiyaç oldu...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Ufuk Kılınçarslan yazdı:

Telefon Amerika'dan gelecek isletme işi Lefkoşa olacak...yoksa diger türlü anlamı yok tabi 

Lefkosa da degil Turkiye de yapilacak pasaport kayit. Telefonu bi sekilde Turkiye den teslim alin. İlla ki oradan Turkiye ye gelecek olanlar vardir. Kibris masrafi yapmamis olursunuz. 

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Ufuk Kılınçarslan yazdı:

Bende yaşlıyım bazen aynı sizin gibi konuşuyorum çocuklar deli oluyor yapmayın az yapıcı olun lütfen çok şükür mantıklı karar verecek yaştayım belki sizin kadar zengin değilim ama bu telefona ihtiyacım var yaptığım işi hangi şartlarda kullanacağımı bilmeden yorum yapmak mantıklı olmamış..benim niyetim öncelikle ucuz telefon almak tabi aynı zamanda Kıbrıs'ı gezmek bir günde olsa ufak bir tatil yapmak.. biz bu telefonla klip çekiyoruz ronin gibi kullanıyoruz neler yapabildiğini görseniz şaşırsınız o kadar kaliteli kamerası ve stabilizasyonu var, çalıştığım kurumda sırf prodüksiyon da kullanılan 2 i phone pro max var(arap ülkelerinde büyük kamera çok büyük sıkıntı o niyetle alınmıştı ama artık heryerde kullanıyoruz) bende s22 var ama  iphone başka yakın zamanda bizim arkadaşların kamerasi bozuldu yurtdışında birkaç anonslarını 6s le  cekmek zorunda kaldılar ekranda hiç sırıtmadı özetle bizim için ihtiyaç oldu...

İhtiyaç olana lafım yok. Bir iş yapıyorsanız ve bu işten para kazanıyorsanız ekipman olarak iyisini almanızda ve bunun için ne kadar harcama yaptığınızda gözüm yok.

Youtuberlar bile gayet kaliteli mikrofon kullanıyor ki "Bir mikrofon için bu kadar para verilir mi" demedim hiç.

Bu telefonu sadece ismi var ve hava atayım diye almak isteyen kişi sayısı o kadar çok ki, sizin gibi yaptığı işte kullanmak için alanlar çok ama çok marjinal kalıyor.

Kimsenin parasının muhasebesini yapmıyorum ama bana çok fuzuli geliyor o paralara bir TELEFON almak... Telefon.. TELEFON..... başka birşey değil.

70 bin tl nedir Allah aşkına. hadi bunun yarı fiyatına aldınız, 35 in tl???? Bu paralra bir telefon almak.. Ne bileyim bu paraya 1 yıl çocuklarımı yedirir içiririm.

Yorum bağlantısı
Yiğit Özdemir
(düzenlendi)

Alınacak ülkeyi de iyi araştırmak gerek. Yurt dışından gelen apple marka ürünü burada garanti kapsamında değerlendirip işlem yapmıyorlar. Üretici kaynaklı bir sıkıntı varsa telefonda telefonu aldığınız ülkede halletmeniz gerekiyor işlemleri. Yani ürün bozuk çıktı diyelim orada muhatap olacağınız bir yetkili servis var mı ? ya da onlar da nereden getirip satıyor gibi bilgiler önemli. 

tarihinde Yiğit Özdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

Avrupa kodlu cihazlar 1 yıl garantilidir. Kendime ve eşime birer tane 14 pro aldım. Kıbrıs'a gittik, yedik içtik, gezdik buna rağmen mis gibi ucuza geldi. Mutluyuz :) 

• Beğen 2
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

2 hafta önce arkadaşım Tayland tan getirdi bana 13 pro 20 bin e almıştı kullandığım hat şirket hattı olduğu için vaz geçtim aynı rakama başka bi arkadaşa sattık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Avrupa kodlu cihazlar 1 yıl garantilidir. Kendime ve eşime birer tane 14 pro aldım. Kıbrıs'a gittik, yedik içtik, gezdik buna rağmen mis gibi ucuza geldi. Mutluyuz :) 

Toplam kaç paraya mal oldu? 

Uçak biletleri dahil?

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Yurtdışı satılan cihazlar var. 

Satan kişi kapanmama garantiside veriyor. Androidlerde bu iş kolay Apple ürünlerinde zordu. Artık Apple ürünlerinide çözmüşler. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Toker yazdı:

Bir ayfon 13-14 her neyse kaç ton domates veya patates yapıyor ? 

bizim bir istatistik hocası vardı, bazen hesaplama yapmayın, yeterinden fazla deyin der idi. çok iri bir anadolu holding ceo su ile toplantı masasında uygulamıştım tavsiyesini, çıkışta çiçek pasajında bulduk kendimizi :rofl: akabinde firma battı.

• Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Çağlar Bayur yazdı:

bizim bir istatistik hocası vardı, bazen hesaplama yapmayın, yeterinden fazla deyin der idi. çok iri bir anadolu holding ceo su ile toplantı masasında uygulamıştım tavsiyesini, çıkışta çiçek pasajında bulduk kendimizi :rofl: akabinde firma battı.

Isırıklı elma batmaz ya, sanmıyorum.. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
(düzenlendi)
Ali Darbaz yazdı:

Bende iphone 11 var. 10 bin tl edecek bir özellik göremedim. 

sırasıyla 12 13 14 alman lazımki görebilesin. bunlar bu şekilde çalışıyormuş. :) öyle diyorlar. çünkü servisi çok iyiymiş.

Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

hem tatil yapıyorsun hemde yeni telefonun oluyor. normalde önce tatil yaparsın telefon almayı ise sonraya bırakırsın.

tarihinde Doğan Arşiray tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Engin Deniz
Çağlar Bayur yazdı:

görselleri var mümkün Isparta candır

Olay bize nasıl geldi? 😁

Çağlar Bayur yazdı:

görselleri var mümkün Isparta candır

Olay bize nasıl geldi? 😁

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Doğan Arşiray yazdı:

sırasıyla 12 13 14 alman lazımki görebilesin. bunlar bu şekilde çalışıyormuş. :) öyle diyorlar. çünkü servisi çok iyiymiş.

hem tatil yapıyorsun hemde yeni telefonun oluyor. normalde önce tatil yaparsın telefon almayı ise sonraya bırakırsın.

serviside biziz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:

2 hafta önce arkadaşım Tayland tan getirdi bana 13 pro 20 bin e almıştı kullandığım hat şirket hattı olduğu için vaz geçtim aynı rakama başka bi arkadaşa sattık.

gidip yerinde incelemeli konuyu

Engin Deniz yazdı:

Olay bize nasıl geldi? 😁

Olay bize nasıl geldi? 😁

anlık gelişti

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev

Yurtdışından daha da ucuza almanın diğer yolu Tax free ile almaktır. Ben Romanyadan almayı düşünüyorum. Düz 14 yaklaşık 16000 TLye Romandayadan tax free ile alınabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Macit Aliyev yazdı:

Romanyadan almayı düşünüyorum.

tuna köprüsü, görmek istedğim yerler arasında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Çağlar Bayur yazdı:

tuna köprüsü, görmek istedğim yerler arasında

8-9 kez gittim ama hiç gezme fırsatım olmadı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Alptuğ Özcan yazdı:

"Ayranı yok içmeye tahterevalli ile gidiyor s......." kıvamındayız

Avunuyoruz işte ya. Başka bir şey değil. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...