İçeriğe Yönlendir

Auris İçin Ön Amartisör Markası Önerisi

Serkan Gülderen

Recommended Posts

Serkan Gülderen

Arkadaşlar 2013 benzinli aursin ön kulelerden ses gelmeye başladı. sökülmüşken hadi amortisörleride değiştirelim dersek marka konusunda yardıma ihtiyacım var. 

ben şu markayı kullanıyorum memnunum şeklinde önereceğiniz markalar nelerdir. tşk.

Yorum bağlantısı
Talha Bilgi
Serkan Gülderen yazdı:

Arkadaşlar 2013 benzinli aursin ön kulelerden ses gelmeye başladı. sökülmüşken hadi amortisörleride değiştirelim dersek marka konusunda yardıma ihtiyacım var. 

ben şu markayı kullanıyorum memnunum şeklinde önereceğiniz markalar nelerdir. tşk.

Biz arkadaşın araca Monreo taktık geçen sene tam bu zamanlar memnun. Aslında Sachs alın demişti üstalar ama ön stoklarda yoktu arka vardı o yüzden Monreo takmıştık konfor bayağı değişti dedi arkadaş 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Talha Bilgi yazdı:

Biz arkadaşın araca Monreo taktık geçen sene tam bu zamanlar memnun. Aslında Sachs alın demişti üstalar ama ön stoklarda yoktu arka vardı o yüzden Monreo takmıştık konfor bayağı değişti dedi arkadaş 

Mert Gülkokan yazdı:

monreo iyidir

308 e de monreo aldım 

monreo ve sachs 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Talha Bilgi yazdı:

Aslında Sachs alın demişti üstalar ama ön stoklarda yoktu

arkadaş şanslı biriymiş

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Serkan Gülderen
Çağlar Bayur yazdı:

arkadaş şanslı biriymiş

Monreo mu diyorsun abi 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Gülderen yazdı:

Monreo mu diyorsun abi 

evet stoktan dönüp monroe alınmış , iyi şans

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Sachs aldım bundan 2 sene önce. Bilindiği üzere biraz sert ama dayanıklı, memnunum. Fiyat farkı çok ise monreo alınır, daha yumuşak, iyi seçimdir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...