İçeriğe Yönlendir

Kaliteli Araç Branda Önerisi?

Mehmet Can Aydın

Recommended Posts

Mehmet Can Aydın

Malum kış geldi aracımı bazen 2-3 gün yatırıyorum. En iyisi tabii ki kapalı garaj ama maalesef böyle bir imkanım yok. O yüzden branda ile önlem almak istiyorum, önerebileceğiniz güzel marka var mı? Aracım 1995 Tofaş Şahin. Şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Mehmet Can Aydın
Sani Gerşon yazdı:

Branda aracın boyasını zımpara gibi çiziyor. Kullanmayın derim.

Doğrudur ama bu yağmurlarda alınabilecek başka bir önlem var mı? Aracın üstünde fabrika boyası duruyor. Bizim araçlarda suyu pek sevmiyor :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Mehmet Can Aydın yazdı:

Doğrudur ama bu yağmurlarda alınabilecek başka bir önlem var mı? Aracın üstünde fabrika boyası duruyor. Bizim araçlarda suyu pek sevmiyor :)

Yağmur suyu mu, zımpara mı deseler, yağmur suyu seçerim :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Sani Gerşon yazdı:

Branda aracın boyasını zımpara gibi çiziyor. Kullanmayın derim.

Araç temiz ise çizmez , bir de içerisinde ince elyaf olması şart tabi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Murat Öngür yazdı:

Araç temiz ise çizmez , bir de içerisinde ince elyaf olması şart tabi

İsterseniz fabrika temizliğinde olsun, rüzgarla inip kalkan branda maalesef her türlü çiziyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür
Sani Gerşon yazdı:

İsterseniz fabrika temizliğinde olsun, rüzgarla inip kalkan branda maalesef her türlü çiziyor.

İçerisi tamamen elyaf olur ise sorun yaşanmıyor bir de bağlarsanız daha az hareket ediyor branda

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Brandanın içinde terleme olur mu? Hani çölde nasıl su elde edilir videolarında böyle naylonları bir yere gerip içinde nem biriktiriyorlar. Onun gibi

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)

Brandalar aracın kaportasını ağlatıyor. Tecrübe ile sabittir. Her gün eski işyerimde yapılan gemilerin raspa boyası yüzünden her gün takıyordum. Bir baktım her yer çizik. Yetmiyormuş gibi boyasını da siliyor. 

Takmayın derim. Hem de ısrarla. Yağmur suyu için branda takılmaz. 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hani çölde nasıl su elde edilir videolarında

video çeken ekibin  arka plandaki 4 karavanını  jeneratörünü  ambulansını kasa kasa yemeklerini felan bilmezsek iyi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...