İçeriğe Yönlendir

Yeni Arabam - Astra H

Oğuzkan Erışık

Recommended Posts

İlkay Başaran

Biberli domatesli

Çağlar Bayur yazdı:

mercimekli mi şehriyeli mi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tamer Olcay Çiçek

Hayırlı olsun güzel takas olmuş Allah kaza bela vermesin..

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Kalsaydı bulurdukda malesef o kadar ömrü olmuyor wv nin. Kapılar tok ama. Hitler motor rolantide durmayı becerse iyi aslında fena değil. :)

Neyse kızma hemen bi bulgur yer miyiz?

Toprak tencerede mis.

IMG-20230106-WA0013.jpeg

Duruyor duruyor merak etme sen :D 

Yemez miyiz, hiç kaçmaz. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Tamer Olcay Çiçek yazdı:

Hayırlı olsun güzel takas olmuş Allah kaza bela vermesin..

Teşekkür ederim.

Amin cümlemize.

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Doktorun her dediğini yapsaydım 15 sene önce kafeini, 20 sene önce sigarayı, 10 sene önce nargileyi bırakmış olurdum :) 

Ölmüştün yani.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
İlkay Başaran yazdı:

Ölmüştün yani.

Sadece alkolü bırak tavsiyesine uydum ki orada mevzu biraz farklı. Hayata bir kez geliyoruz. Mümkünse bazı zevklerden de ödün vermeyeyim. 20 sene önce, 40 sene sonra, gideceğim yer belli. Kasmaya gerek yok. Unutmuşum, kırmızı et tüketme de demişti. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Murat Sahın yazdı:

Sadece alkolü bırak tavsiyesine uydum ki orada mevzu biraz farklı. Hayata bir kez geliyoruz. Mümkünse bazı zevklerden de ödün vermeyeyim. 20 sene önce, 40 sene sonra, gideceğim yer belli. Kasmaya gerek yok. Unutmuşum, kırmızı et tüketme de demişti. 

Onu hükümet halletti.

• Mutlu 5
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Hatırlayanlar olacaktır.

Zaferciğim benim meganı kullandığında sargıyı bozmuştu. Fluence maşallah dedi lastiği patlattım. Bi maşallah daha dedi hareket halindeki otomatik araba stop etti.

Bugün geldi yanıma arabayı kullandı. Beğendi.

Ne mi oldu? Radyo fm frekansından alt dalga frekansına geçti sonra fm bandına bir daha geçmedi. :kafa:

Sonra arabayı biraz kendi haline bıraktık düzeldi. 

Nazar mıı hep bu adama mı denk geliyor artık kestiremiyorum 😄😄 neyse ki ondan kıymetli değil.

adgzokr.jpg

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
  • Mutlu 3
Yorum bağlantısı
Zafer Bakar
(düzenlendi)

Eveeet merhaba saygıdeğer büyüklerim, arkadaşlarım… 

Bu hayatta büyük konuşmayın..

Beyefendi hazretleri hep derdi ki bu ne laa !!!

Eee ne demişler;

Asla asla demeyeceksin. 😂😂😂

Araba çohh hojj çohh beğendim. Projeler hazırlandı. Ve ben her zaman olduğu gibi nazar etmedim, kaderimiz böyleymiş abiciğim ilenn. Asıl dalgayı Birhan bey geçti sağolsun. Sabah 8 de aradı ve “Oğuzkanla senin arabanın beygirleri toplayınca bana yetişiyor mu ? “ dedi ve kapattı.. :( 

Dpf si var çünkü daha yeni bir model. 2009 a kadar cosmo paket ‘H’ serisinin en dolu modelidir. Daha sonra yine üretime çıkıştan bitinceye kadar en baz model olarak bilinen “Essentia” daha sonraları “Essentia Konfor ve 2012 2013 yıl üretimlerinde classic olarak adlandırılmış ve döneminde dolu paket olarak satılmıştır. Opel de kasalar ve seriler iç içedir. 2006 model ‘G’ kasa sahibi arkadaşlarım ve 2012 model ‘J’ kasa sahibi olan arkadaşlarım var. Bunun yanı sıra orta donanımda ekli standart paketler var enjoy elegance - 111.yıl edition gibi coğu birbiriyle aynı donanımda lakin farklı iç aksam veya dış aksamlarla birbirinden ayrılıyor. İşin neticesine gelirsek Rabbim kaza bela vermeden ağız tadıyla bindirsin ve Birhan bey de bir 1.3cdtı sahibi olsun.😂

Bu arada bende 2 tane kocaman mercek var hahahahahahayt..

tarihinde Zafer Bakar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
İlkay Başaran yazdı:

Biberli domatesli

tarifini de yazarmısın abi :D 

bende yanına güveçte bir kuru yapayım :D 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun.

Alpay Sumer yazdı:

Hayırlı olsun 🧿 

Teşekkür ederim sağolun abiler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Kışlıklarımız kötüydü. 2021 tarihli çok az kullanılmış lassa snoways 4 aldım.

Camlar filmlendi.

Silecekler değişti.

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle

Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Muharrem Karagülle yazdı:

Sende başka bir araba yok muydu dostum? Linea mı aldın? 

Yorum bağlantısı
Murat Sürmeli
Oğuzkan Erışık yazdı:

Bi xenon mercek alsam kısa farın tasını söküp oraya takamaz mıyız? Yapanlar öyle yapıyor. Yapabilirsek mercekleri alıp koyayım kenara.

Ben gelirim yanına yapacağımız zaman

Ben de gelirim cebeşle, olmaz mı ha :crazy:

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Murat Sürmeli yazdı:

Ben de gelirim cebeşle, olmaz mı ha :crazy:

Senin ledin var. Anca astrayla gelebilirsin  😀

Muharrem Karagülle yazdı:

Teşekkürler Amin cümlemize

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Motor soğukken ilk hareketten sonraki 10 dakikalık zaman diliminde bir sürtünme sesi geliyordu araçtan. Sanki iki tane ince sac birbirine değiyormuş gibi. Vitesi boşa alınca ses kesiliyordu. Şanzıman yağı eksik olunca bu sesin gelebileceğini öğrendim. 3 litre motul 75w85 şanzıman yağı aldım. Bugün şanzımanın yağını boşalttım. Yarım litre civarı bir yağ çıktı içinden. Boşaltma tıpasına vida sabitleyici sıkıp 2.5 litre yağı doldurdum. Ses konusunu takip edip burada bilgilendirmesini yapacağım tekrar. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Konuyu daha yeni görmüşüm ben...

Hayırlı olsun kardesim...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muharrem Karagülle
Murat Sahın yazdı:

Sende başka bir araba yok muydu dostum? Linea mı aldın? 

Ben 2021 sonunda linea aldım ,hatta o zamanlarda bakım konusunda senden de fikir almıştım. Senden aldığımız mondeo hala amcaoğlunda o kullanıyor.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Erkut Uysal yazdı:

Konuyu daha yeni görmüşüm ben...

Hayırlı olsun kardesim...

Sağol canım abim

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Oğuzkan Erışık yazdı:

Motor soğukken ilk hareketten sonraki 10 dakikalık zaman diliminde bir sürtünme sesi geliyordu araçtan. Sanki iki tane ince sac birbirine değiyormuş gibi. Vitesi boşa alınca ses kesiliyordu. Şanzıman yağı eksik olunca bu sesin gelebileceğini öğrendim. 3 litre motul 75w85 şanzıman yağı aldım. Bugün şanzımanın yağını boşalttım. Yarım litre civarı bir yağ çıktı içinden. Boşaltma tıpasına vida sabitleyici sıkıp 2.5 litre yağı doldurdum. Ses konusunu takip edip burada bilgilendirmesini yapacağım tekrar. 

Sorun çözülmüş. Herhangi bir ses gelmiyor.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...